Forum

Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
mema80500
Število vnosov: 300
12.12.2008 ob 20:34

Razmišljam da bi vzela take telefon, ki ga dobiš za 1 cent!!!
http://www.mobitel.si/slo/Ponudba/GSMnarocniki/Ponudbainceni ki/Mobiteli/Opisimobitelov/Samsung/L700.asp

No, če vzameš paket Džabest, ki je itak u redu.
A ima katera ta telefon. A je v redu? Katera barva je lepša? smiley Meni je všeč lila, imajo pa še srebrnega.
marjetica_22
Število vnosov: 1421
13.12.2008 ob 21:37
*Odgovor na: mema80500 +

smileyČaw mema80500!smiley
Jst ne poznam tega telefona.Pišem ti zato,ker imam zelo hud telefon in ti ga priporočam.Imam telefon brez naročnine,ker se mi zdi,brez veze plačevati mesečno naročnino-za ta denar,si lahko kupim že dve kartice za 5eur.Drugače imam NOKIA 6555 (rdeče barve) morem reči,da tako dobrega telefona kot je ta,še nisem imela.Ima vse funkcije,zelo dobro kamero s katero lahko tudi slikaš tudi ponoči,ima še dodatno pomnilniško kartico...vse kar hočeš.Za telefon sem plačala (brez naročnine) 150eur in ni mi žal.Kupila sem ga v mobiraju v Celju.Dostikart sem slišala,da so nokie najboljši telefoni.Ne vem pa a je to res ali ni.Sem imela že ful ampak res ful telefonov nazadnje sem imela motorolo (ne vem kako se pravilno napiše),dvakrat sem jo imela v garanciji,zanjo sem plačala čez 200eur.Telefon je bil star malo več kot dve leti in mi je crknil...tako da,motorole ti res ne priporočam.Zame je čez nokie ni!
P.S:pa ne mislit,da ti kaj vsiljujem,še zdaleč od tega samo povem ti,kateri telefon je po mojem najboljši-odloči se pa sama.
lahko noč! smiley
Iza
Število vnosov: 16
22.12.2008 ob 19:40
*Odgovor na: mema80500 +

Jaz imam lila in je zelo lep. Je pa tudi srebrni hud, če bi imela možnost bi ga kar zamenjala.
marjetica_22
Število vnosov: 1421
14.12.2008 ob 18:02

Čaw!
Men so isto najboljši telefoni nokie.Morem rečt,da so to edini telefoni s katerim nisem imela nobenih problemov.Sem imela že par nokij pa mi niti ena ni delala preglavic.LG telefoni so men tud cool sam,kokr sem jst slišala so to baje bol slabi telefoni (ne vem pa a je to res al ni).Mam jst drugač hudo nokio,k je isto full tanka pa za odpret je.Midva s tipom mava isto obadva nokie in morem rečt,da ni nobenih problemu.Tip ima že več kot eno leto nokio in mu baterija zdrži po en teden al pa še več-odvisno kok govoriš pa šarš po njej in niti enkrat mu še ni crknila oz. da bi jo mogu dat popravlat.Tko kot si rekla ma pa vsak svoj okus glede telefonu enmu so boljš eni drugmu pa drugi tko je...nimaš kej.
lepo bodte. smiley
0z9
Število vnosov: 306
14.12.2008 ob 18:54

Ja jest tut razmišljam da bi po novem letu šla na ta paket džabest kr to s temi karticami se ne obnese večsmileyporabim ful zihr dam ene 30-35evrov na mesec za mobikartice pa še k najbolj rabim takrat mi zihr zmanjka keša gorsmiley
Tko da ja tut mene zanima kak je ta samsung za en cent?
Al pa če je kera pri tušmobilu?Kako ma kej omrežje?
No mejte sesmiley
mema80500
17.12.2008 ob 19:02

Za Tušmobil vem le to, da je ful drago za druge ko te kličejo. Te fantje, ki so na Mobitelu, ne bodo več klical, tako rajši Itak DŽABEST vzemi.smiley
Za kartice tudi jaz nisem preveč, ker so klici precej dražji, kot če vzameš kakšen paket. Ma, sedaj je res ful ponudbe na tržišču.
Ja, Nokie so dobre, to se strinjam, čeprav sem imela le eno. Moj prvi telefon je bil Motorola.
mema80500
17.12.2008 ob 22:35

Evo punce, tukaj zraven sem opazila reklamo za NOKIO N79(tisto ljubko napravico iz Sexa v mestu)smileyhttp://www.nokiapriroki.si/, ker vidim, da ste kar navdušene nad Nokio.
(No pravzaprav gre za nagradno igro, v Mobitelovem centru izpolniš kuponček in glavna nagrada je ŠOPING V MILANU!! Moram pogledat, če tudi kakšen telefonček šenkajo.
Žrebanje 22.12., mal časa še imamo.smiley)
0z9
Število vnosov: 306
19.12.2008 ob 13:39

Ja hvala mema80500 ja sej kolkr kol pogledaš je mobitel še zmer najbolš drugač pol ostali takoj nasrkajosmileyk te morjo klicat v drugo omrežje.Bom uzela kr ta džabest pa je.
Drugač mi je pa noro ušeč samsung omniasmileysam kaj če bankrotiraš zravn k je tolk naročninesmiley
smiley
wild_rose
Število vnosov: 402
19.12.2008 ob 14:25

Meni so zakon Sony Ericsson in Nokia. Samsung sm imela in nisem bla zadovljna. Kot pa je že deljala Metka - ne vzet Motorole!

Od tega ki si pa pokazala mi lila ni preveč všeč, ker deluje preveč plastik fantastiksmiley tako da navijam za srebrnega.
mema80500
19.12.2008 ob 17:29

wild_rose je napisal:
Od tega ki si pa pokazala mi lila ni preveč všeč, ker deluje preveč plastik fantastiksmiley tako da navijam za srebrnega.

Jest sem pa tko roza punca...smiley

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley