Forum

Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
ferrer
Število vnosov: 66
01.02.2009 ob 01:43

podgane pomenijo neprijetnosti v odnosih z bližnjimi osebami in predstavljajo kao sovražnika/bolečino/žalost...nekak tko je povzetek in moje knjigesmiley
sladka33
Število vnosov: 18
01.02.2009 ob 07:49

Podgana s svojimi značajskimi lastnosti namiguje na človeka, ki nič kaj prefinjeno in precej zahrbtno kopiči svoje bogastvo. Glede na občutke, ki nam jih tudi v resnici ta žival vzbuja, lahko presodimo kakšen odnos imamo do takšnega ravnanja.
Miš v sanjah opozarja na naše slabosti, ki nam povzročajo težave v komunikaciji in v odnosih. Bolj ko smo neodločni, bolj se je bomo v sanjah bali in morda bo celo veliko večja, kot je v resnici.
smiley
igralnica
Število vnosov: 34
01.02.2009 ob 15:19

mas pravsmiley
igralnica
Število vnosov: 34
01.02.2009 ob 15:36

Sladka 33!

Ko t si napisala da podgana namiguje na človeka, ki zahrbtno kopiči svoje bogastvo. Kako si to mislila, nekdo, ki je v moji bližini, ker če dobr razumem miš opozarja na naše(moje) slabosti medtem ko podgane, moji bližnji. Popravi me, prosim če si razlagam narobe.
bom
Število vnosov: 82
01.02.2009 ob 22:48

a kdo ve kaj pomeni če sanjaš da nekega znanega pevca poljubiš na lica potem pa on tebe po celem obrazu hehe
čudno amapk to sm sanjala no bom napisala natančno:
nevem kk ampak kar na enkrat sem se znajdla u kinu in tam sma bla jaz in on pa še ene par jih je blo no in jst ko sem njega vidla sem ga prosila za avtogram no in potem sem mu še rekla če ga lahko objamem no in ko sem ga objela sm ga kr na enkrat poljubila na lica no in potem se mi je nasmejal in me začel poljubljati po obrazu najprej me je v čelo nato pa v moj pirsing v nosu...in sem se naenkrat prebudila to je to:P
hhhaha smešno ampak me prav zanima kaj to pomeni če katera ve bi bila zelo vesela da bi napisalasmiley
LP..BOM!
Elena.s
Število vnosov: 204
02.02.2009 ob 00:23

jast mislim da se temu lahko izogneš tako da mal paziš kako in kaj delaš da si pazljiva da ne pride do česa naštetega.
meni recimo se sanje uresničujejo če sanjam kaj kar mije sumljivo uprašam taščo ona razume te stvari in res se pol to zgodi.naprimer če sanjaš pogovor po telefonu garantirano imaš kreganje z katero osebo.če sanjaš striženje las pomeni vse probleme boš rešaval ali dolgi lasje veliki problemi.zobje ali zobobol pomeni bolezen ali slišal boš za smrt nekoga.smrt otroka pomeni nekaj zelo čudovitega ali za novo rojstvo izveš.če si na stopnicah in nekdo višje od tebe ali pod hribom druga oseba ki jo vidiš pa na vrhu ali podobno kaj takega to pomeni tisti ki je nižje bo kao v nekaj ne uspel tisti višje bo pa nekaj več pridobil..........in še in še je razlaga sanj bi morala bit tukaj ohoj.glede tistega pevca pa mislim da to ali kaj takega pomeni da se to ne bo nikoli zgodilo ali pa pomeni veliko hrepenenje po nečemsmiley
lunca..
03.02.2009 ob 00:28

zanimiva temasmiley mene pa zanima kaj pomeni če večkrat sanjam svojo simpatijo da se poljubljava, objemava in podobno...skratka da je ful lepo=) al pa recimo zadnič sem sanjala kr eno bivšo sošolko k se sploh nism nikol družla znjo niti nč in da sva se kr srečale in pogovarjale ful in tko.. nevem ful take nenavadne sanje.. hmm..smiley::unsure:smileysmiley
Ariela555
Število vnosov: 293
03.02.2009 ob 09:55

Sem se spomnila na tole s poljubi pa sem našla na drugem forumu:

-Poljub na oči: upam da bova skupaj za vedno
-Poljub na čelo: Moj/a si
-Poljub na lice: Všeč si mi
-Poljub na roko: Obožujem te
-Poljub na vrat: Sva drug za drugega
-Poljub na ramo: Hočem te imeti
-Poljub na ustnice: Resnično si mi všeč

No, ti si rekla, da si dobila poljub na čelo smiley (Katerega pevca si pa sanjala hihi)
lunca..
03.02.2009 ob 11:03

živjo...dons sm pa sanjala da sem na enem rojstnem dnevu u eni bajti pa ful folka je blosmileysmiley
odette
Število vnosov: 531
03.02.2009 ob 14:25

ariela, a ni kao tko da so to pomeni poljuba v resničnosti, ne v sanjah? vsaj tko je blo v tistem mailu, ki je krožil par let nazaj. čeprav js sm ful skeptična okrog vsega tega, bl ne verjamem v te zadeve smiley

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley