Forum

Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
jaja84
Število vnosov: 5
14.04.2012 ob 14:11

Pozdravljene,

Je že urejeno. Moja panika je bila odveč. Sem pol kar klicala Božikova in sva se dogovorila za pregled. Po pregledu mi je rekel da je to alergija na obliže. Sedaj imam čez rano le steristrip brez obliža... Skratka koža je že lepše barve in tudi srbenja je manj.
Dekleta hvala tudi vam za nasvete smiley

Nina Golob
Število vnosov: 192
14.04.2012 ob 15:57

lestenevc povej z katero kremo mazessmiley v melviti se dobi prav olje za brazgotine-cist naravna kozmetikasmiley

še 10 dnismileysmiley
lestenec
Število vnosov: 137
18.04.2012 ob 20:25
*Odgovor na: Nina Golob +

jaz mam kremo Cosmerba,mislim da je lonček nekje 29 eu,pa mi ga zaj po skoraj dveh mesecih še ni zmanjkalo,ene tretjino še ga mam...he,pa je minilo,kdaj držim pesti?
IKatka
Število vnosov: 31
16.04.2012 ob 16:20

Punce. Zanima me kdaj se lahko začnem kopat in hoditi v savno?
IKatka
Število vnosov: 31
16.04.2012 ob 22:34

Aja še to. Po kolikšnem času ste začele nositi modrc s kostjo in nosile športnega samo še pri športu?
lestenec
18.04.2012 ob 20:32

prvi teden sem se tud jaz to spraševala,ampak ko se navadiš na športnega,ki je tako komot...one s kostjo bom nosila le za kam ven,v službi se ne bom mučila z njimi...naše joškice pa so v vsem lepe,hehehe...

tud mene že mika bazen,pa bom še malo počakalasmiley
pilkku
Število vnosov: 58
19.04.2012 ob 13:40

Clee je napisal:
Stuširala sm se lahko tretji dan po operaciji. Naslednji dan so mi tudi že glavo umili, treba se je samo malo znajt ... lahko greš tudi k frizerju smiley

Z rezultatom sem zelo zadovoljna. Komaj čakam da postanejo mehke smiley

Mene dojke niso nič bolele, morda tudi zato, ker nimam vsadkov pod mišico. V vsakem primeru dobiš močna sredstva proti bolečinam tako da se ni treba preveč bati smiley Druga pesem je bil hrbet, ker sem morala kar naprej na hrbtu ležat, me je močno bolel. Pa šivi so me boleli. Ni dobro, da modrc pritiska preveč nanje. Mene je malo žulil pa sem si želela da bi imela tistega kompresijskega, čeprav ne vem če bi bilo kaj bolje. Zdaj me pa samo še srbi smiley

Kdaj pa imaš operacijo? Mogoče si boš sredi maja lahko že kupila pravi modrček brez kosti - tudi takšni obstajajo.

LP

Živjo,
nisem bila nič na forumu, ker mi doma ni delal internet, v službi pa ne pregledujem takšnih reči...smiley Aja, pa še geslo od tega foruma sm pozabla, itd itd.
Operirana sem bila v pon. Sem kr OK, prvi dan je bilo obupno smiley
Je pa tako, da jih sploh nočem nekaj gledat...po mojem se bom šele čez kakšen dan opogumla.smiley
Clee
Število vnosov: 47
19.04.2012 ob 18:10

Živjo pikku,
malo sem se res spraševala kam si zbežala ... Dobro da je operacija za tabo, upam da gre vse kot je treba ... Od moje operacije je že dobre tri tedne in se že 10 dni veselo rekreiram, tako da gre okrevanje po pričakovanjih ... Tako da nič ne skrbi glede tiste reči v maju smiley Pa nič se bat pogledat smiley
Nina Golob
Število vnosov: 192
19.04.2012 ob 19:57

lestenc v torek imam poseg....komaj cakam...zaenkrat ni nobenega strahusmiley

drzi pesti tam okrog druge uresmiley
lestenec
20.04.2012 ob 07:06
*Odgovor na: Nina Golob +

iii,no itak da bom držala pesti..okol druge ure?drži se...pa naspi se na trebuhu dokler gre,hehehe...jaz že sanjam o tem. Pa ne pozabit našega dogovora glede bazena,hehehe...če in ko te bo kaj bolelo sam na efekt pomisli. Pa na to da moraš pač to čez dat in pika.lpsmiley

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley