Forum

Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
aryanna
Število vnosov: 30
04.06.2011 ob 16:35

Zdravo,

zanima me če je katera preizkusila Nupo izdelke (te s katerimi je Špela Grošelj izgubila 16kg) in kako je delovalo na vas?ste jedle samo to ali ste kombinirale s hrano?
Jaz sem s tem začela danes v kombinaciji s hrano..bomo vidli kak bo rezultat smiley
smiley
galeja
Število vnosov: 215
23.06.2011 ob 12:14

no pa poročaj, ker je bil meni okus katastrofalen
aryanna
Število vnosov: 30
24.06.2011 ob 15:12

Galeja kaj si pa probala?men je npr.una pekoča piščančja juha čist preveč pekoča,pa tist shake v tetrapaku iz granatnega jabolka mi je ogaben...poskusila sem jagodni shake,mangov shake,banana-vanilija shake v tetrapaku,tiste čokoladice za nadomestek obroka,energetske čokoladice,špargljevo in zelenjavno juhico in vse mi je bilo zelo dobrosmiley
galeja
Število vnosov: 215
27.06.2011 ob 13:44

šejk kapučino in vanilija pa tudi čokoladice!! Sam to ni zame meni nič od tega ne odgovarja tako, da bo treba še vedno na un rek manj žri pa več se gibaj!! Pa še dena bom prihranila!!
peek-a-boo
Število vnosov: 68
15.04.2012 ob 17:30

Lep pozdrav vsem obiskovalkam oz. obiskovalcem foruma!

Berem in gledam kaj vse človek počne... Naj vam takoj povem, da sem sam imel probleme s prekomerno težo in naj vam vsaj malo upanja vlijem, da se da vse urediti brez Nupo izdelkov. Moje mnenje ni ravno dobro o takšnem načinu prehranjevanja, sem pristaš zdrave normalne prehrane, ti praški so zame kar nekaj (nezdrava tržna muha). V glavnem vsak ima svoje mnenje o vsem. Naj vam samo povem, da mi je z zdravo normalno prehrano in z malo gibanja uspelo shujšati preko 50kg v slabem pol leta! Kdor ne verjame, mu lahko vse dokažem, ker sem si vsse beležil in pisal dnevnik! Tudi dekleta oz. ljudje, ki se odločijo za Nupo izdelke, se morajo zavedati da je tukaj potrebna disciplina in samokontrola nad samim seboj! To je najbolj pomembno! Ljudje s prekomerno težo se mi nekako smilijo in če bi imel moč bi vsem pomagal!!! Vedite le, da če si želiš shujšati in zdravo živeti se moraš prvo vprašati kaj ješ oz. vnašaš v svpje telo. Poglejte si malo dok.filme o prehrani v današnjem času pa vam bo z malo kmečke pameti vse jasno! Saj ni čudno da je problem prekomerne teže, če pa ljudje jemo vse, dobesedno vse smeti in kemijo! Kdorkoli si želi sprememb sem mu na voljo. Verjemite da lahko ceneje in na bolj zdrav način naredite velik korak zase!
Ne delam nobene reklame zase, ampak kdorkoli si želi svetovalca-mentorja in informacij iz prve roke, me lahko kontaktira in se bolj podrobno pogovoriva! Nimam nobenih tarif in cen, ker ne mislim s tem guliti narod, le pomagal bi rad! Skratka dosegljiv sem na mail: dekatomsi@gmail.com, kontaktirajte me in se vse podrobneje pogovorimo!

Lp
Elaya
Število vnosov: 64
23.04.2012 ob 16:44

Treba je razlikovati med zdravimi in nezdravimi dodatki. Ne moremo vseh metati v isti koš. Npr. Nupo me moti, ker ima aspartam, neke stabilizatorje in podobno. Se pa dobi popolnoma naravne beljakovinske praške - posušena sirotka v prahu, kar nastane pri izdelavi sira, naravni okusi, barvila, sladila...
Jaz npr kupujem tale beljakovinski šejk: http://www.gorilla-labs.eu/produkti/7-gorilla-labs-casein-ch erryyogurth.html

Barvilo je iz rdeče pese, sladilo je stevia, se pravi 100% naravno in brez ene škodljive snovi. To je bolj naravna hrana kot npr čokolino, ki je prav tako v prahu. Jaz sicer ne hujšam, vendar veliko športam, tako da mi pridejo zelo prav taki dodatki.
Se pa strinjam, da je najpomembnejša zdrava prehrana.
leccamilafica
Število vnosov: 308
13.05.2012 ob 12:25

učeri sem na Gorilli naročila ene vitamine. rabim jih predvsem zaradi izpadanja las. me zanima , če bo kaj nucalo
geisha33
Število vnosov: 6
15.05.2012 ob 14:55

Nupo je ena navadna bedarija še ena marketinška nategancija,ki jo je dobro spromovirala Špela Grošelj. Glavno pri hujšanju je zmernost pri hrani,veliko rekreacije.
Punce bolj vam priporočam da kdaj sprobate kakšne goji jagode ali spirulino,je vsaj bolj naravno kot pa NUPO ter podobni izdelki. smiley
geisha33
15.05.2012 ob 16:18

NUPO,Herbalife vse to so brezvezni umetni napitki za hujšanje.
Boljše, da si naredite detox smoothie s spirulino.smiley
geisha33
15.05.2012 ob 19:24

Nikoli ne pogledate iz kakšnih sestavin so NUPO napitki?

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley