Forum

Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
mk_elita
Število vnosov: 4
13.07.2012 ob 02:25

Zdravo! smiley
Mene pa zanima če ima katera že izkušnje z lasnimi podaljški? razmišljam o naročilu preko spleta in nevem kako bi najbolj ''uganila'' pravo barvo podaljškov. imam pa problem da sama imam 2 barvi las.. namreč zgoraj imam blond spodaj pa rjavo.. smiley
in še kje bi lahko naročila do 60 cm dolge podaljške..?
x_maja_x
Število vnosov: 73
16.07.2012 ob 15:30

kakšne podaljške bi pa imela? na klipsne? jaz sem jih na klipsne kupila v btc-ju, samo nevem več točno katero dolžino imam...
mk_elita
17.07.2012 ob 23:00

ja te clip on.. na špangice smiley
kakšne so pa kvalitete? eni moji kolegici so se začeli cufati in so že čisto uničeni po 3 mesecih smiley
x_maja_x
18.07.2012 ob 13:47

jaz jih sicer ne nosim tako pogosto, ampak mislim da niso glih slabe kvalitete... nism pa nek strakovnjak za to, tko da ti ne morm velik pomagat.
mk_elita
18.07.2012 ob 22:48

aha vredo.. hvala smiley
Sunshinee9
30.07.2012 ob 11:37

maja kje v btcju pa si kupila podaljške? smiley
x_maja_x
31.07.2012 ob 15:32
*Odgovor na: Sunshinee9 +

v btc-ju je trgovina taka bl kako bi rekla frizerska? smiley imajo lasulje, škarje, šampone... je pa trgovina mislim da v sosednji stavbi od mullerja. meni je tam tako vse isto in se ponavadi hitro zgubim smiley bom naslednjih ko bom šla kaj v btc šla pogledat, pa ti točno sporočim kje je ta trgovina.

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley