Zadovoljna.si
Deja Mušič
Domači trači

Se še spomnite Deje Mušič? Utonila je v pozabo!

J.V.
12. 03. 2015 07.54
64

Le kdo se ne spomni v 90. letih priljubljene televizijske voditeljice in odlične pevke Deje Mušič, ki je takrat vodila eno izmed najbolj gledanih televizijskih oddaj Karaoke. Svojo glasbeno pot je v njej med drugim začela tudi danes ena najbolj uspešnih slovenskih pevk Špela Grošelj, a z razliko od nje, je Deja v zadnjih dveh desetletjih utonila v pozabo.

Deja Mušič
Deja Mušič FOTO: YouTube

Čeprav je bila Deja Mušič v prvi vrsti pevka, se je večina najbolje spomni po vlogi voditeljice v eni izmed najbolj priljubljenih oddaj devetdesetih let. Ker je bila Deja tudi sama glasbenica, je hitro zaznala, kadar je kdo od nastopajočih zgrešil ton, svojo glasbeno pot je na njenem odru pričela tudi Špela Grošelj. Deja se je od konca snemanja oddaje umaknila iz javnosti in z leti popolnoma utonila v pozabo. Kaj počne danes in kje se nahaja ostaja skrivnost.

No, z razliko od nje, pa so bile karaoke za Špelo Grošelj šele začetek. Njena glasbena kariera se je v letih kasneje le še vzpenjala in Špela danes sodi med najbolj uspešne slovenske izvajalke. Utrinek njenega nastopa izpred skoraj dvajsetih letih je pred nekaj dnevi delila tudi na svojem družabnem omrežju, na njem pa je popolnoma neprepoznavna. »Mami, hvala za frizuro na čelado in kapo dol za izbor bunde,« se je pošalila pevka.


 

KOMENTARJI (64)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV
Deja je za razliko od Špele znala peti. In če je članstvo v pijanski playbackarski goveji skupini neki dosežek, potem pa naj bo. A zame gotovo ne. Denimo Darja Gajšek, ki je neprimerno lepša in uspešnejša, jih je vse dala na čevelj. Če pa so samo lokali, pevsko in scensko napredovali pa nič. In Pavec je eden največjih kretienov na tej sceni...
jest sem tud utonu v pozabo. kako,da se mene noben ne spomne?
Darth Sidious 15. 03. 2015 19.41
Nisem prevec razmisljal kje je, ampak hvala da ste me spomnili. Dejmo se agropopovce potegnit iz naftalina! Enkrat ko jaz bom velik, pameten lep in bogaaaaat
Deja je baje v Jemnu in ima s partnerico lepotni salon... Ob priliki ima od mene šnopčk v dobrem...
big brother 15. 03. 2015 09.48
Verjetn se ni pokavsala s pol uredniki v medijih...zato je v '' pozabi ''. PS: kom ga je Grošljova spet vlekla, da turite gluposti o njej med članke oseb, ki so nekoč nekaj res veljale. Deja je bila ena tistih.
ko portal nje ve več, kaj bi objavil, objavlja resnično praznino samopromocije
Utonila je v pozabo-tam naj tudi ostane
slovenska faušija,ni čudno,da smo tam kjer smo
JosipBrozDrugi 13. 03. 2015 07.10
'fletna' in glasbeno 'obdarjena' množica: deja, špela, murko, ...
obe sta utonili,pa ne vem v keri reki,morju,potoku... kje se sedaj nahajata,kj nimamo gasilcev,policaje za take stvari da rešijo,če se nekdo utaplja?buh se smili temu članku,in utopiji
Pa imamo spet eno kost za obiranje in na ta način se oddaljujemo od krute resničnosti. V uredništvu se pa nam smejijo, ker na ta način delamo brezplačno reklamo, komurkoli In to je to!
o kom je članek o grošljevi ali o deji?
obe so super
Deja menda živi v Brežicah in ima salon za urejanje nohtov. S to informacijo naj bi se sama javila na net na forum, kjer so jo nekateri grdo opravljali. Jasno, da ni prav. Bila je eden najbolj prijaznih obrazov televizije v svojem času, tudi jaz imam nanjo lepe spomine. Na Grošljevo pa samo na njeno shujševalno kuro z nekakšnimi praški.
Jasnovidec Cosmos 13. 03. 2015 00.33
Špela Grošelj je pa vedno imela veliko luknjo tako,da sem se je naveličal že prvo krat.
takšno kot ti
z Dejo je tudi Helenca znala lepo zapet, ha, ha, bila je še ena zraven, pa se ne spomnim, sicer pa škoda, da se je umaknila, mogoče pa članček pomeni come back, bi bilo fajn
Kakšen nateg od članka pa saj to ne moreš verjet no! Naslov je Deja Mušič, potem pa 2/3 članka od Špele Grošelj?! In sploh ni mogoče razbrati kaj naj bi bila ta novica.
Res je - spet nateg. Ne vem ali novinarji nimajo nobene etike. Če bi jih Deja zanimala, bi jo gotovo našli in opravili intervju - pa je to najbrž že preveč garanja.
Deja Mušič ti si ena najboljših. Žal so ostali samo lepi spomini.
Kakšen članek, kakšno novinarstvo! Nikjer nobene slike, nič o tem kaj zdaj počne Deja, vse kar je v članku je Špela Grošelj, ki je itak sama na FB-ju objavila to o njenih začetkih. Res ste novinarji, da je kaj. Malo brskate po profilih FB-ja in to je to. In poveste, da je nekdo utonil v pozabo. Res vrhunska ugotovitev. Svaka vam čast!
To je bila odlična oddaja z Dejo, oh 90 - ta so bila najlepša ;) .
Tudi Tinkara Kovač je debitirala na karaokah.
Pa kateri moron mi minuse daje?
pedritsegonita 12. 03. 2015 23.20
jaz sm ti ga dal :P
ISSN 2630-1679 © 2021, Zadovoljna.si, Vse pravice pridržane Verzija: 1046