Zadovoljna.si
Alenka Košir in Marko Jovović
Domači trači

Intimni trenutki zaljubljene Alenke Košir

J.V.
07. 03. 2018 08.13
18

Alenka Košir je trenutno v vročem Miamiju, kjer ji družbo delajo njeni trije otroci, izbranec Marko in njegova dva otroka. Parček je iz dneva v dan bolj zaljubljen, kar dokazujejo tudi fotoutrinki, ki jih je znana osebna trenerka delila na družbenem omrežju Instagram.

Alenka Košir že nekaj časa ne skriva več, da je srečno zaljubljena in da njeno srce greje postavni Marko.

Znani parček se je odločil pobegniti zimi in odpotoval v Miami. S seboj sta vzela tudi Alenkine otroke Aniko, Alino in Jalena, družbo pa dopolnjujeta tudi Markova otroka. Sodeč po fotografijah na njenem družbenem omrežju, se vsi otroci med seboj odlično razumejo. 

Alenka je objavila tudi nekaj fotografij, na katerih se z Markom poljubljata, in priznati moramo, da sta čudovit par!

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.

 

KOMENTARJI (18)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV
Najprej je Jurek začel medijem prodajati svojo srečo,zdaj ona vrača...oba sta totalno zmešana,mediji pa uživajo.
exaglikojot 08. 03. 2018 12.21
Njen dekliški priimek je tudi Košir al kako?
kajpavzdevek 07. 03. 2018 22.01
Ma še zdaj se nemorem sprijaznit da nista z Koširjem več skupaj !!
INTIMA....ko dva delata določene stvari,brez gledalcev....in telefona....
PAJA patak dobio zadatak,da poljubi patku -na guzicu slatku
a si je le najdla enga k vse to sponzurira:)Ah ne ona ni taka kaj mi pa je...
ma kaj to čitam ...ma kaj sm šel falit,,,
Jaz se to tud sprašujem :) odvisni od 24 ur, odvisni od tega, da je mogoče, da je člouk v 21. stoletju tolk butast.
kaj se je to treba še po spletu vlačit
Mora se dokazati bivšemu,da še ni za staro železo....
Nič ji ni treba dokazovat, se z Lune vidi, da ni za staro železo!
No ja, ta je tudi malo izgubila kompas. Toliko izpostavljanja svoje intime, da je že prav malo nadležno, najbrž tudi za njene otroke.
tako kot mi preskakujemo vaše oglase, bi vi mirno lahko preskočili to novico!
primopredaja 07. 03. 2018 09.18
Kdo pa sta ta dva? Še nikoli nisem slišal zanju. Dizaster
Potem si pa zelooooo nerazgledan! Ampak....saj vemo, da veš :)
ubogi jure ki to vzdržuje
Jesus, Mary and Joseph!!! Znani parček...????
Zdej se bodo spet vsuli komentarji kakršen je zgornji. Ja, znan parček, pa če ti je všeč al pa ne! A se ne znate veselit z ljudmi, ki se imajo fajn, so srečni....? Edina napaka tukaj je "Jalena" - napiše se "Jalna".
ISSN 2630-1679 © 2021, Zadovoljna.si, Vse pravice pridržane Verzija: 1188