Zadovoljna.si
Nina Pušlar - 2
Domači trači

Ne boste verjeli, kakšna je bila pred 10 leti!

J.V.
04. 08. 2015 07.46
17

Ljubljenka slovenskega občinstva Nina Pušlar je že nekaj let prepoznavna rdečelaska, pred tem pa je bila pevka dolgo časa zaprisežena črnolaska. Kako zelo se je v zadnjih desetih letih spremenila, dokazuje tudi foto utrinek, ki ga je pred kratkim objavila na svojem Facebook profilu. Poglejte!

Nina Pušlar z novo pričesko
Nina Pušlar z novo pričeskoFOTO: Facebook

Nina je svoje oboževalce pred nekaj tedni presenetila z novo poletno pričesko, s katero je požela val navdušenja. In čeprav zaenkrat ostaja pri rdeči barvi las in je spremenila le dolžino, pa se je Nina v zadnjih letih zelo spremenila.

Deset let nazaj je bila namreč pevka zaprisežena črnolaska in fotografija, ki jo je objavila na svojem družbenem omrežju dokazuje, da je iz najstnice odrasla v lepo mlado žensko.

Njeno lepoto je opazil tudi pevec skupine Čedahuči, ki naj bi bil njen novi fant. Parčka mediji zaenkrat še niso ujeli skupaj, a smo prepričani, da se tudi ta trenutek bliža.

 

Spomin na prve nastope s puncami več kot 10 let nazaj :)#Daylight #10let #malodrugace

Posted by Nina Pušlar on 29. julij 2015

 

KOMENTARJI (17)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV
Nika Furman 06. 08. 2015 01.09
Vedno lepša :-)
NEneslovenc 05. 08. 2015 15.16
ŠOKANTNO
men je top punca ...zelo lepa
FesterAdams 05. 08. 2015 13.37
Res je...
dokler ni celulita, bo vse ok.
Reinkarnacija Polarmodel?
KlaraKLaaaarz 04. 08. 2015 16.44
Če je človek lep, se to vidi že pri rosnih letih,kot pri njej. Samo to so ponavadi dekline ki imajo zelo nežen obraz in so drobne teh ni veliko
In kaj je tu čudnega? Vsi se spreminjamo in staramo Časi slave in smeha pa so že davno mimo Danes žal brez managerja nemoreš uspeti
Heh še ena, ki dela kariero s pomočjo "fantov" ...
Še malo več foušije...
BoboPoštenjak 04. 08. 2015 15.10
Ja luštna,taka kod je še zdaj.
pizzamargerita 04. 08. 2015 14.58
OMG OMG res ne morem verjet! Šok od šoka!!! Kakšna je bila, samo poglejte!!!! Isto 2 roki, 2 nogi, glava, nos... res ste me tok presenetili, da še zdaj ne morem verjeti!!!! Najlepša hvala 24ur neverjetni ste, ne morem verjeti kok ste neverjetni!!!!
NEneslovenc 05. 08. 2015 15.15
ŠOKANTNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Sašo Kukman 04. 08. 2015 14.44
piškica nocem biti pameten ampak nina je prva na levi
kr neki
prsežem da ne vem kera od teh na spodnji sliki je nina!
Seveda ne veš , saj si kura.
ISSN 2630-1679 © 2021, Zadovoljna.si, Vse pravice pridržane Verzija: 1066