Zadovoljna.si
Knjižnica
Novice

Študenti ekonomije seksajo na polno

Z.C.
28. 12. 2012 15.00
20

Anketa, ki jo je izvedla britanska spletna stran StudentBeans.com in v kateri je sodelovalo 4.656 študentov, so se študenti ekonomije izkazali za najbolj promiskuitetne. V povprečju so imeli bodoči ekonomisti od začetka študija po pet različnih seksualnih partnerjev, natančneje 4,88, študenti ekologije pa so se z manj kot dvema partnerjema izkazali za najbolj skromne ljubimce. Podatki seveda veljajo za britanske študente.

Knjižnica
Knjižnica FOTO: Thinkstock

Če so študenti ekonomije po anketi sodeč s povprečno 4,88 seksualnega partnerja najbolj aktivni med rjuhami, so jim tesno za petami socialni delavci in psihologi (4,7 partnerja). Na tretjem mestu so študenti marketinga s 4,57 seksualnega partnerja, sledijo študenti visoke šole za turizem (4,56 partnerja), študenti agronomije pa so si na lestvici najbolj aktivnih med rjuhami v času študija priborili peto mesto s povprečno 4,44 partnerja. Na samem dnu vročega seznama so pristali študenti ekologije z 1,71 seksualnega partnerja, tik pred njimi pa so bodoči teologi z 2,13 partnerja. Anketa je pokazala, da so britanski študenti veliko manj promiskuitetni, kot je veljalo. Šest od desetih sodelujočih v anketi je namreč med študijem imelo seksualne odnose z dvema partnerjema ali manj. Kar 39 odstotkov jih je imelo zgolj enega ljubimca oziroma ljubimko, 5 odstotkov pa jih med študijem ni imelo niti enega seksualnega partnerja. Tako torej Britanci, le kaj bi pokazala podobna anketa med slovenskimi študenti in študentkami?

 

KOMENTARJI (20)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV
ampak ta slika je pa totalka glupa
Saj ap to niso tak hude številke.. jih mam več, ne da sem ponosem ampak tak je naneslo :D.. Pa dej mladi smo, mormo se zabavat!
roke ne štejejo
glede na vrsto poklica ki ga potem pridobijo, se pa sigurno obrne
JožaZportoroža 30. 12. 2012 13.47
dajte no še v ameriški piti vam povejo da obstajo pravilo da število partnerjev vsi podvojijo al potrojijo!!!
Sej je v Sloveniji isto, največ časa imajo. Koga vidiš vsak torek žurat, študente ekonomije. Imam občutek, da edino kar je težko na tem faksu so vrata :) padeš lahko pa smo po stopnicah :)
Ko boš pa študiral na ekonomski in tudi faks uspešno opravil se pa lahko oglašaš!!!!
Musl, tale rek velja za FDV. ;)
JožaZportoroža 30. 12. 2012 13.48
vsi ki nevejo kam bi se dali grejo ponavadi ekonomijo študirat!! pol pa vidiš ko je večina na borzi ker jih je tak preveč
Ne vem od kje je potem na ekonomski znan rek, da se tam dela po sistemu lige prvakov. To pomeni, da v vsak letnik naprej pride pol manj ljudi (izpadanje)
v sloveniji je isto
ne klobasaj
ekonomisti že vejo kaj se splača :D
Ja sej normalno. Že v šoli jih učijo kako narod pošteno nategnit.
pomoje kar se moških tiče seksajo največ študentii z fakultete za šport, ker so v povprečju najbolj privlačni. Na drugo mesto pridejo študenti raznih (dragih) plačljivih študijev(punce padajo tudi na denar). Pri ženskah je drugače, ženske dobijo seksanja kolkor želijo, torej treba iskat študentke, ki so najbolj pohotne in brez zadržkov. Postavna športnica al * nima veze, obe dobijo seksa kolikor si želijo.
to raziskavo je verjetno v živo delala ta studentka, ki je napisala tole sranje...koga to zanima pa ni zdrav...
Ekonomsko gledano je to v redu,ker je zastonj
a to tudi velja za študi ob delu?
Škoda , zato imamo tudi večne študente.
itiswhatitis 30. 12. 2012 08.09
evo, zdej vem kam se vpisat na faks.
ISSN 2630-1679 © 2021, Zadovoljna.si, Vse pravice pridržane Verzija: 1164