Zadovoljna.si
Novorojenček

Novice

Zaplodil je 17 otrok s 15 različnimi ženskami

Z. T.
05. 03. 2013 12.23
39

V Veliki Britaniji mu pravijo 'najbolj nesposoben oče', a Jamie Cumming, ki je oče 17 otrokom, jih ima kar s 15 različnimi ženskami, ni samo to, izkazalo se je, da je tudi morilec. Moški je sicer prepričan, da so si vse te ženske preprosto želele imeti otroka z njim in bi lahko poskrbele za kontracepcijo, če bi bilo drugače.

Novorojenček
Novorojenček FOTO: Thinkstock
Jamie Cumming si je prislužil vzdevek 'najslabši oče Velike Britanije', potem ko je postalo znano, da je zaplodil 17 otrok s 15 različnimi ženskami. Kot da to ne bi bilo dovolj, da je na slabem glasu na vsem Otoku, je zdaj še obsojen zaradi umora. Obsodili so ga na dosmrtno ječo, ker je pred nekim pubom do smrti zabodel Jamesa Gettyja. Cumming je napad zanikal, a proti njegovim besedam so bila pričevanja številnih prič, ki so brutalni napad videle, ter neizpodbitni dokazi.

Njegova mama obupuje

36-letni Cumming si je neslavni vzdevek prislužil leta 2011, ko je prišlo v javnost, da je oče 16 otrokom, ki jih je imel s 14 različnimi ženskami. Vse skupaj je prišlo na dan, ko ga je javno napadla njegova mama Lorraine, ki je imela dovolj njegovega skakanja iz postelje v posteljo in neodgovornega načina življenja. ''Ne govoriva, imela sem ga rada kot otroka, a zdaj ne odobravam tega, kako živi,'' je razočarano povedala Cummingova mama. ''Težko je biti kos vsemu temo, a skušam biti blizu vsem vnukom. Zdi se, kot da ga vse skupaj sploh ne boli, saj misli, da je 'oče leta', ker živi skušaj s tremi od svojih otrok.''

Otrok za otrokom ...

Britanec je bil star komaj 17 let, ko se je leta 1995 rodila njegova prva hči. Po rojstvu hčerke ga njena mama ni več zanimala, zaljubil se je v njeno sestrično. Deklico so nato vzgajali njegovi starši, svojo pravo mamo je deklica videla le dvakrat v življenju. Med letoma 1997 in 2002 je zaplodil še pet otrok s petimi različnimi ženskami. Stvari so šle tako daleč, da so se mu leta 2004 v razmiku nekaj mesecev rodili trije otroci, dve deklici in  fantek. Med decembrom 2007 in avgustom 2008 je zaplodil še tri otroke. Tri otroke je imel z žensko, s katero sta se že večkrat razšla. Ta je rodila njegovega 14. otroka julija 2010, petnajstič je postal oče novembra 2011, ko je najstnica, s katero je imel kratko razmerje, rodila dečka. Neka 21-letnica je konec istega meseca rodila njegovega 16. otroka. Zadnji, torej 17. Cummingov otrok, je prišel na svet v začetku leta 2012, njegova mama je neka najstnica.

'Lahko bi uporabile kontracepcijo'

Cumming svojo poligamijo in številne otroke upravičuje s svetim pismom, češ da to od njega zahteva, da se razmnožuje. ''Poslušal sem ljudi v pubih, ki se pritožujejo, da število prebivalstva v našem kraju pada. Sam se po najboljših močeh trudim, da bi to spremenil.'' V svoj bran je še dejal, da bi ženske, ki imajo spolne odnose z njim, lahko odločale o tem, ali bodo zanosile ali ne. ''Lahko bi vzele tabletke, zakaj jih niso? Kar se mene tiče, sem velik moški, nisem še našel kondoma, ki bi mi bil prav. Ampak dejstvo je, da so si vse te ženske želele imeti otroka z mano. Nekatere so si najbrž mislile, da sem dober ulov. Druge so bile prepričane, da se bom ustalil. A nikoli nisem nobeni ničesar obljubljal,'' je v svoj zagovor dejal moški. A zdaj je z nasilnim dejanjem sam zapečatil svojo usodo, saj bo, kot kaže, preostanek svojih dni preživel za zapahi.

Pridružite se nam na Facebooku, to lahko storite s klikom na

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.

KOMENTARJI (39)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV
ISSN 2630-1679 © 2021, Zadovoljna.si, Vse pravice pridržane Verzija: 715