Slovenska pevka Tinkara Kovač se ločuje

N. Č.
22. 05. 2024 10.12
8

Številni slovenski mediji poročajo o ločitvi priljubljene pevke Tinkare Kovač, ki je Slovenijo pred leti zastopala tudi na Evroviziji, kjer je osvojila odlično 17. mesto.

Tinkara Kovač in Matej Mljač se ločujeta, vsaj tako poročajo številni slovenski mediji, med prvimi revija Lady. Tinkara, ki ima z Matejem dva otroka, naj bi se po poročanju omenjenih medijev že pred dobrim letom izselila iz njune hiše, ki se nahaja na območju Krasa.

Se spomnite Tinkare Kovač?
Preberi še

Ob odhodu naj bi s seboj vzela tudi obe hčerki, Galo in Almo, v omenjeni družinski hiši pa naj bi ostal njen mož, arhitekt Matej Mljač, ki je domovanje tudi zasnoval.

Druga sezona serije Skrito v raju je že pred vrati
Preberi še
Tinkara Kovač se ločuje.
Tinkara Kovač se ločuje.FOTO: Miro Majcen
Boštjan Romih se ločuje
Preberi še

Tinkara Kovač nas je sicer zastopala na Evroviziji leta 2014 s pesmijo Round and Round. Glasbo za omenjeno pesem je napisal Aleš Vovk z umetniškim imenom Raay, k besedilu pa so prispevale Tinkara Kovač, Hannah Mancini in Tina Piš.

Ločuje se še ena znana Slovenka
Preberi še

Tinkara je takrat nastopila v drugem polfinalu Evrovizijskega tekmovanja, kjer je pesem z 52 točkami pristala na 10. mestu in se kot zadnja uvrstila v veliki finale, dva dni pozneje pa je v velikem finalu zasedla končno 17. mesto med 26. nastopajočimi državami.