Zadovoljna.si
Taja Cekuta
Novice

Okužena je tudi priljubljena slovenska influencerka

J.V.
25. 03. 2020 11.42
34

Taja Cekuta je ena izmed najbolj priljubljenih slovenskih influencerk, ki na družbenem omrežju Instagram s svojimi sledilci deli nasvete za potovanja in zdrav način življenja. V zadnjih dneh pa tudi potek okužbe s koronavirsom. Taja je namreč pred kratkim izvedela, da je bilo njeno testiranje za virus pozitivno.

Taja Cekuta je še pred nekaj dnevi na svojem profilu na Instagramu delila fotografijo, na kateri nosi zaščitno masko in svojih 26 tisoč sledilcev pozivala, naj ostanejo doma. Včeraj pa delila videoposnetek, v katerem je razkrila, da se je tudi sama okužila s koronavirusom.

"S tem videom želim spodbuditi, da ostanete doma!!! Zelo je pomembno, da upoštevamo vsa navodila in se NE DRUŽIMO. Virus se zelo hitro širi, številke, katere vidimo npr. na televiziji niso realne ... Okuženih je veliko več in tega se moramo zavedati ena izmed okuženih sem tudi jaz. Simptomi niso vidni pri vseh, zato moramo biti res pazljivi in odgovorni. Res ni prijetno, če si okužen ... Mene pljuča zelo bolijo in na trenutke težko diham ... MLADI ne podcenjujte virusa," vse, predvsem pa mlade, poziva Taja. 

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.

V videu je priznala, da je po prvih simptomih mislila, da gre le za prehlad. "Bolela me je glava, kašljala sem, nos sem imela zamašen, pljuča so me bolela in mišice, imela pa sem tudi malo povišano temperaturo." Pred dvema dnevoma je kljub prepričanju, da gre le za prehlad, odšla v bolnico, kjer so naredili bris, jo poslali ne preiskavo srca in jivzeli kri, nato pa jo poslali domov. Dejali so ji, da ji bodo rezultat testa javili po telefonu. 

Ko so ji sporočili, da je test pozitiven, je prejela tudi vsa nadaljna navodila, kako postopati. Sedaj je doma v samoizolaciji, v karanteni pa so tudi njeni starši. Taja vse opozarja, da če nimajo simptomov, še ne pomeni, da niso okuženi. Tudi sama jih pred enim tednom še ni imela, a je bila takrat že okužena. 

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.

Jutri po 24UR zvečer prihaja na POP TV trenutno najboj aktualen dokumentarni film, Coronavirus: Silent Killer.

Virus je prišel nenapovedano. Širi se kot požar. Od kod prihaja? Spreminja življenja po svetu. Kako razumeti virus in njegov vpliv na telo? Kakšni so simptomi in kako preprečiti širitev? Kako ga pozdraviti in kdaj bo konec pandemije? Znanstveniki vseh odgovorov še nimajo. Kar vedo, bodo delili z vami.

V četrtek, 26.3., po 24UR zvečer na POP TV. Dokumentarni film Koronavirus: Tihi ubijalec si lahko pogledate tudi na VOYO.

KOMENTARJI (34)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV
Alex Trefalt 03. 04. 2020 18.34
+plus-----še mal prepiha med nogama IN JE Zdrava,ko Bog
Za katerim typom influence pa je zbolela, da je influencerka..?
prav me zanima komu je ona spremenila življenje preko njenih nasvetov. hvala poptv za še eno neznano osebo ki jo bom pozabil takoj ko kliknem na drug članek
Koruptilona 26. 03. 2020 11.02
Lahko je biti pameten če ti mamica pa oka vse plačata haha
Te ljudje so sami sebi všeč z masko, ker preveč filmov gledajo. Kakšne so to novice za boga milega?
p.s. kokosh
User1568683 26. 03. 2020 10.11
influencerka Taja Cekuta, na Instagram deli nasvete za potovanja in zdrav način življenja, hvala.
User1568683 26. 03. 2020 10.17
V članku piše, da daje nasvete za zdrav način življenja. Odprem njen instagram, grem mal dol in vidm fotke samih burgerjev, krofov itd.
User1568683 26. 03. 2020 10.19
okužene, ki jih tudi pritiska v pljučih meni je pomagalo če sem izdihnil zrak ter počakal par trenutkov brez vdiha. Po vdihu bolečina izgine.
A si ti mal bogi 26. 03. 2020 10.03
Neeee!!! NEEEEEE!!! NEEEE! Pa ne ravno ona, ona, ki predstavlja moralni kompas mladim... kako bomo preživeli!?!?!?
se je preveč okoli cekutala.., pa čeprav naj bi doma bili izolirani. Se ni dalo zdržati, a ne
včeraj murko, danes ta? Ma kdo so ti ljudje? Zakaj ne objavite zgodbe ravno tako neznane Tončke, kako se mora kljub skromni penziji vsak dan boriti v marketu, da kupi najnujnejše in paziti, da jo drugi ne okužijo. Koliko vam plačajo neznani vplivneži ( po Slovensko se tako reče) in zakotni glasbeniki , da jih objavljate?
Prvič slišim za priljubljeno influkarkoliže. Želim ji čimprejšnje okrevanje.
User1568683 26. 03. 2020 10.13
influencerka Taja Cekuta
Kaj pa je to zdej, dej a nehate reklamirat ta brezdelen folk nepomemben...
Znana? Kdo sploh je to in koga briga kaj se z njo dogaja?
User1568683 26. 03. 2020 10.15
influencerka Taja Cekuta, na Instagramu deli nasvete za potovanja in zdrav način življenja
User1568683 26. 03. 2020 10.18
Če ima gripo je zdaj res prava influencerka.
SlovencNaIrskem 25. 03. 2020 19.11
A ste vi resni. Mislim, "influencerka" Pa to ni vec normalno, kako tudi mediji sedaj delajo iz popolnoma nepomebnih ljudi, ki samo kradejo kisik in pa prsotor in absolutno nic ne pocnejo kar bi kakorkoli koristilo komerkoli, kujete te posameznike v zvezde. Da niti ne govorim o tem, kako so ti posamezniki ago manicni narcisisti in psihopati ki kronicno potrebujejo pozornost. Vi pa jim dajete to pozornost, namesto da se osredotocate recimo na podrocja ki ozavescajo, ucijo in koristijo clovestvu. Sram vas je lahko.
aha in kdo je to res?
A je to plačana objava?... le kdo jo pozna!? Influencarka... ma pri nas je že vsak influencar, ki mu sledijo družinski člani... morda bi bilo prav, da se ta, ki je to napisal malo zamisli kaj piše!!! No ja če je pa plačana reklama pol pa naj bo to javno objavljeno!
Pa kaj je z vami ka zdej je lahka usaka bajsika fitnes infuencerka alkaj? Usak dan spravi dol kak hamburger alpa 2! #healthy #topfit #ambasadorka #protein #influencer #follow me
pingvinislo5 25. 03. 2020 14.53
rad bi spoznal ljudi, ki sledijo takim brezveznicam.
Sledijo ji mama, ata, sestra in par sošolcev iz srednje šole :) Pa par (starih) pohotnežev, ki upajo, da se bo slekla.
bi lahko ustanovili gibanje kot tiste feministke '' Me Not''
Za vse okužene, ki jih tudi pritiska v pljučih meni je pomagalo če sem izdihnil zrak ter počakal par trenutkov brez vdiha. Po vdihu bolečina izgine.
SlovenskiDomoljub 25. 03. 2020 13.50
V članku piše, da daje nasvete za zdrav način življenja. Odprem njen instagram, grem mal dol in vidm fotke samih burgerjev, krofov itd.
prvič slišim zanjo
ISSN 2630-1679 © 2021, Zadovoljna.si, Vse pravice pridržane Verzija: 1136