Zadovoljna.si
Šoping

Novice

Nakupovalne torbice z dobrim namenom

S.O.
20. 12. 2010 15.04
0

Trije modni oblikovalci so združili moči in ob obletnici luksuznega nakupovalnega centra ustvarili omejeno serijo cenovno dostopnih nakupovalnih torbic, izkupiček od prodaje pa bo podarjen v humanitarne namene.

Šoping
Šoping FOTO: iStockphoto

Alice Tmeperley, Paul Smith in Cath Kidson so ob 15-letnici nakupovalnega centra Bicester Village združili moči in ustvarili priročne nakupovalne torbice z razpoznavnimi potiski – živalskim vzorcem, vintage cvetlicami in barvastimi črtami. Cene torbic so cenovno dostopne in se gibljejo od 8 do 10 britanskih funtov, izkupiček od prodaje pa bo namenjen otroški bolnišnici Great Ormond Street Hospital, ki potrebuje nove aparature in denar za dodatne preiskave.

KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV
ISSN 2630-1679 © 2021, Zadovoljna.si, Vse pravice pridržane Verzija: 884