Zadovoljna.si
Natalia Pereverzeva
Trači

Ruska misica je šokirala svetovno javnost

Z. T.
21. 11. 2012 09.09
45

Ruska lepotica je s svojo izjavo na finalnem izboru za lepotni naziv šokirala rusko javnost in svet. Običajno smo vajeni, da misice povedo nekaj o miru v svetu in o tem, kako je treba varovati okolje, a tokrat ni bilo tako.

Natalia Perverzeva je vsekakor zelo uspešno stopila iz množice ruskih lepotic, ki se potegujejo za takšne in drugačne lepotne nazive. 24-letno Rusinjo, ki je leta 2010 osvojila naslov miss Moskve, so namreč na finalu izbora za Miss Earth, ki poteka na Filipinih, vprašali, zakaj je ponosna na svojo državo. Natalia je začela le z najlepšimi besedami: ''Moja Rusija je prijazna krava z zelo velikimi očmi, smešnimi rogovi in vedno nekaj prežvekuje, kakšno čudovito mleko nam daje. In kako diši, po travnikih in soncu,'' je med drugim povedala.

Šokantna slika

Po lepem delu je prišel na vrsto tisti, ki je presenetil vse po vrsti: ''A moja Rusija je tudi revna država, ki že dolgo trpi, saj jo neusmiljeno trgajo na kose pohlepni, nepošteni ljudje. Moja Rusija je velika arterija, iz katere tisti redki 'izbranci' črpajo njeno bogastvo. Moja Rusija je berač. Moja Rusija ne more pomagati starejšim in sirotam. Iz nje bežijo, kot s potapljajoče se ladje, inženirji, doktorji, učitelji, saj nimajo od česa živeti. Moja Rusija je kavkaška vojna, ki se nikoli ne konča.''

Rusko ljudstvo jo podpira

Na besede Pereverzeve so se prvi odzvali ruski konzervativni komentatorji, ki so jo kritizirali, je pa misica veliko odobravanja požela pri množicah 'navadnih' ruskih državljanov. Neki časnik je opravil anketo, v kateri je kar 90 odstotkov vprašanih dejalo, da se strinjajo s tem, kar je povedala 24-letnica.

Natalia je šokirala s opisom svoje države.
Natalia je šokirala s opisom svoje države.FOTO: Profimedia
KOMENTARJI (45)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV
ja samo je malo zaskrbljujoče,ker vladimir take dobre ljudi takoj povabi na drink z radioaktivnim polonijem hehe
Tisti ''s opisom'' pod prvo sliko, ki bi moral biti ''z opisom'', me moti bolj kot bi me moral.
ene moti vsaka dlaka...
Ona sigurno ve več o rusiji kot polovica ki pametuje na tem forumu! In je tako kot je povedala, če kdo ne verjame naj gre pogledati prvo v moskvo, v bogati del, in potem naj se malo zapelje po okolici, ali še slabše naj gre v notranjost rusije! Beda na vsakem vogalu!
polovica,jaz bi reku 95% nas ki je tale članek prebralo
Krasna bejbika, njami, njami......
ŠOKIRANA SEM!!!! In mislim, da sem edina...
Lepa pa še pametna!
točno glede, da se misice.ki naj bi bile splošno razgledane ,znajo postavljati le pred fotografe je končno rojena ena ,ki zna povedati tisto kar misli
Dobra mucka...
bravo!!!
sej prou da mal izstopa, vse govorijo kok je lepo na svetu ona je usaj povedla tko kokr je res.
zanimiv priimek - perverzeva. sicer pa čista resnica
my favourite idea 21. 11. 2012 14.37
Vsaka čast
Tudi novinar oziroma amater, ki je pisal ta članek ima znanje slovnice na nivoju petega razreda osnovne šole. Nikakor ni pravilno (napaka že v prvem stavku) šokirala je s opisom svoje države. Kakšen s v tem stavku. ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ in res je očitno nekdo spal pri pouku.
Bravo missica,ker sveta nobeden nemore oziroma noče rešit ,če ga en Putin ali Obama nemoreta ga tudi ti neboš in nobeden človek na tem svetu .Bravo za te besede.
Končno ena brez "world peace"a! Go, girl.
Izjava in pol! Upam samo, da ne "izgine"...
tali?ni tom 21. 11. 2012 13.51
bo drsala piskre v gulagu ! hihihi!
Ja, se lahko zgodi tudi to...
kok je pa spila ko je to govorila?:D
ne samo lušna, še pametna povrh. bravo
Tukaj se vidi, da so tudi misice lahko pametne. Jaz navijam tudi v bodoče za njo. Vse kar je povedala drži !
Bravo punca.
ISSN 2630-1679 © 2021, Zadovoljna.si, Vse pravice pridržane Verzija: 1248