Miley Cyrus razhod od Liama Hemswortha preboleva na počitnicah v Evropi, na katerih ji družbo dela Kaitlynn Carter, nekdanja žena Brodyja Jennerja, ki ga sicer večina pozna kot sina Caitlyn Jenner.

Potem ko sta dekleti na družbenem omrežju Instagram v zadnjih dneh delili kar nekaj skupnih foto utrinkov, pa so sedaj po spletu zaokrožile tudi fotografije, na katerih se Miley in Kaitlynn strastno poljubljata.
Pevka, ki je bila v preteklosti že večkrat v zvezi z žensko in zase trdi, da je panseksualka, je v intervjuju prejšnji mesec dejala, da je njen zakon zapleten in moderen. Priznala je tudi to, da jo še vedno spolno privlačijo ženske, in poudarila, da ni klasična žena.



Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV