Zadovoljna.si
Postala je nova članica predsedniškega kabineta.
Trači

Gole fotografije 32-letne ministrice prišle v javnost

J.V.
25. 04. 2013 14.42
22

Ko je predsednik venezuelske vlade predstavil nove člane svojega kabineta, je največ pozornosti zagotovo požela privlačna Alejandra Benitez. Lepotica je poznana po svoji vsestranskosti, saj se ukvarja s sabljanjem, po poklicu je stomatologinja, sedaj je postala tudi ministrica za šport, največ pozornosti pa so bile v zadnjih dneh deležne njene gole fotografije, ki jih je Venezuelka posnela leta 2008.

Alejandra Benitez vsekakor ni tipična političarka, tako jo bodo po vsej verjetnosti bolj poerdko videli do vratu zapeto, nima pa niti težav z goloto. "Obleka lahko predstavlja marsikaj. Ko si gol, to si ti,'' je dejala 32-letna ministrica, ki ji je pripadel stolček v vladi premierja Nicolasa Madure. Tega, kot kaže, prav nič ne moti njena burna preteklost, v kateri se je stomatologinja tudi večkrat razgalila in za eno izmed revij pred petimi leti pozirala popolnoma gola. Fotografije so pred nekaj dnevi znova zakrožile po internetu.

Nekdanja olimpijska tekmovalka v sabljanju

Benitezova pa ni le lepa, temveč je tudi odlična športnica, ki je do zdaj kar trikrat sodelovala na olimpijskih igrah, in sicer v Atenah, Pekingu in Londonu. Pred dvema letoma je na panameriških igrah v Guadalajari osvojila srebrno medaljo. V najnovejših izjavah medijem je obljubila, da se bo borila za športno politiko in združila vse, ki jih zanima šport.

Ministrica športa Alejandra Benitez
Ministrica športa Alejandra Benitez FOTO: Facebook

Pridružite se nam na Facebooku, to lahko storite s klikom na

KOMENTARJI (22)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV
Frane Šajn 28. 04. 2013 22.21
In prav je tako to je za v javnost!
Takim bi se pa pustu na suho nategnt, za razliko od naših
tali?ni tom 28. 04. 2013 20.21
ko bo tisti ki je objavil fotografije lepši od nje naj se javi!
vprašanje časa je samo, kdaj bo še home porn vn prišo..:))
ma zakaj usi vedno tolko poudarjajo kašna je bla preteklost tega, onega...pač kaj, k si mlad delaš to pa ono innn??? eni se res obnašajo kot da so bli celo življenje svetniki in majo skos neki za pripominjat glede preteklosti folka..zarad mene naj usak u svojem privatnem življenju dela kar če, naj f.k.a s 4000, če želi, dokler svoje delo opravlja tko ku je treba..in če se je bejba pač slekla pred 5 leti, se pač je :)
105firefighter 28. 04. 2013 17.18
huda baba, imel bi jo v svojem kabinetu
bi se cele dneve sabljala
extradeluxe 29. 04. 2013 00.18
kaj si ladyboy? lol, joke
seksi
Res huda!
dober geštel
dej nehi
Pri nas bo pa obratno - ministrice in ministri bodo oblečeni mi pa bomo goli.
Michael Jordan 25. 04. 2013 18.55
če ne bi blo resnično bi blo smešno...dobra..
dobra srna!!
Marjan Najram 25. 04. 2013 16.26
Ministirca za zamejce Poszončeva bi bila tud u redu...
Komentiraj
Tina Komel je to.
A se da kje dobit kakšne gole slike od Alenke Bratušek? Ali pa morda filmček?
+++ letos kje na hrvaški obali...
ja saj gištel ma še kr no....
tistutengištel
ISSN 2630-1679 © 2021, Zadovoljna.si, Vse pravice pridržane Verzija: 1188