Zadovoljna.si
Alexander Meier v kopalkah - 6
Trači

Znani nogometaš v hlačah skriva pravega 'pitona'!

J.V.
23. 01. 2015 14.34
18

Alexander Meier je ime nemškega nogometaša, ki se je odločil, da konec leta preživi na peščenih plažah Miamija in tam pripadnicam nežnejšega spola pripravo pravo pašo za oči. Njegova izbira kopalk je bila namreč zelo drzna in sodeč po fotografijah, ki so jih posneli paparaci, slavni nogometaš med nogami skriva pravo premoženje.

Za nemškim nogometašem že od nekdaj vzdihujejo ženske po celem svetu, kar ni prav nič presenetljivo. In če so bile te do sedaj prepričane, da Alexander dobro izgleda v svoji nogometni opravi, jim bodo naslednje fotografije vzele sapo.

Meier na njih namreč ne nosi drugega kot miniaturne kopalke, v katerih je na eni izmed plaž v Miamiju, igral ameriški nogomet na mivki in privabljal poglede mimoidočih. Na plaži mu je družbo delala njegova soproga Dolly.

Drage dame, spočijte si oči na mišičastem in čvrstem telesu slavnega nogometaša, ki vam bo zagotovo polepšal dan.

KOMENTARJI (18)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV
GAYPROPAGANDA 25. 01. 2015 07.18
Take postave so najlepše! Vsaj en ki nima prsnih mišic večjih kot silikonske starlete!
glede telesa ni nič posebnega tudi nekih mišic ni za videt človek je suh in to je to pretiravate pa vedno tukaj gori glej
nemci so luštni fantje
User1215984 24. 01. 2015 21.42
Ni važno kakega imaš, važno je koliko ga imaš priliko uporabljati so rekle nekatere moje prijateljice.
User1215984 24. 01. 2015 21.40
Ojej, kakšen neumnosti kvasite. Tisto kar se vidi, pa ni nujno da je res, bi rekla, da ima prej majhnega glede na svojo veliko postavo.
Zebe ga pa mu ga je v rit povleklo.
testosteron 24. 01. 2015 21.38
...nepoznavanje anatomije s strani avtorjev članka - koliko krvi povprečno ima odrasel človek ? koliko krvi je potrebno za normalno delovanje organov ?....piton v mehkem stanju je mlahavec v trdem,...z mehkim pa se bolj slabo seksa,...
Hja samo z mehkim pa ne boli.
jest se s takim nebi glih hvalu hahah
felix59 drugič 24. 01. 2015 20.59
Ha ha ha , rekel je piton, glista ne pa piton
Jaz mam glisto in se ne hvalim vi pa na usakmu v gatah vidite pitone samo v mednožje gledate popovci , sami sebi v gate poglejte
mate jajca ja za brisanje komentarjev
verjetno so mislili, da ima premoženje na banki
Od kod vam te ideje??
Pa kje dobite te informacije? Slaven glih ni, ameriškega nogometa ni videt, piton je pa mlada belouška.
To ma sam jajca polna, že par let abstinira...
Pf, še jaz imam večjega,
Če je to piton, pol imam jaz Anakondo, ki pitone poje za zajtrk.
ISSN 2630-1679 © 2021, Zadovoljna.si, Vse pravice pridržane Verzija: 1066