Če bi vam nekdo pred dvajsetimi leti rekel, da boste potencialnega partnerja lahko iskali, ne da bi pri tem zapustili hišo, mu verjetno sploh ne bi verjeli, a realnost zmenkovanja je danes povsem drugačna, kot je bila takrat.
Aplikacije za zmenke so v zadnjih letih doživele pravi vzpon in med njimi niso samo tisti, ki iščejo priložnostne avanture, temveč tudi takšni, ki zaradi pomanjkanja časa ne morejo razširiti svojega socialnega kroga in spoznati nekoga novega. Resda jih je tam veliko tudi samo zaradi seksa, a zdi se, da so med njimi tudi takšni, ki imajo resne namene in se nagibajo k temu, da se spoznavajo postopoma, preko pogovora.
Ker je na aplikacijah za zmenke težko najti sorodno dušo že v prvem poskusu, boste verjetno preko aplikacije komunicirale z večjim številom moških. Z nekaterimi si boste izmenjale zgolj nekaj sporočil in kaj kmalu ugotovile, da niste na isti valovni dolžini, z nekom pa boste morda nadaljevale globlji pogovor.
Da bi povečale svoje možnosti za srečanje s potencialnim partnerjem, verjamemo, da boste potrebovale veliko potrpljenja in verjetno tudi kar nekaj slabih zmenkov. V veliki meri pa se slabim zmenkom lahko izognete tako, da ste pozorne na nekatere malenkosti, ki vam lahko pomagajo ugotoviti, kateri profili so lažni in kateri pravi ter ali se z določenim moškim sploh splača dopisovati.
Med množico profilov je kar nekaj lažnih. Med brskanjem po aplikaciji obstaja velika verjetnost, da boste naletele na photoshopirane fotografije izklesanega moškega, fotografije, prenesene z interneta, in čudne opise.
V nadaljevanju razkrivamo najpogostejše laži, ki jih lahko najdemo na aplikacijah za zmenke. Tako boste vedele, na katere stvari morate biti še posebej pozorne, le tako se boste lahko izognile 'čudakom' in 'lažnivcem'.
Najpogostejše laži na aplikacijah za zmenke:
Višina
Podatki o višini v aplikacijah za zmenke se zdijo zelo pomembni. Številni moški v svojih opisih navajajo, kako visoki so, a obstaja velika verjetnost, da bodo nekateri izgubili kar precej centimetrov, če se boste z njimi dobile v živo.
Starost
Bodite pozorne tudi na letnico rojstva.
Postava
Na spletu je skorajda vsak videti bolje kot v resnici, zato bodite pozorne na avtentičnost fotografij, veliko uporabnikov aplikacij za zmenke namreč uporablja 'photoshop', nekateri pa celo ukradejo fotografije iz spleta.
Precej pogosto se zgodi tudi, da sicer uporabijo svoje fotografije, a namesto aktualnega videza predstavijo, kako so bili videti 'v svojih najboljših letih'.
Interesi
Aplikacije za zmenke ponujajo možnost označevanja vaših hobijev in zanimanj. Super je, da lahko označiš, da te zanimajo kultura, film, kreativno pisanje, prostovoljstvo, a mnogi označijo celo vrsto stvari, ki jih v resnici sploh ne zanimajo.
Iskanje izgovorov, da bi se izognili zmenku v živo
Nikar ne zaupajte moškim, ki že več mesecev iščejo izgovore, zakaj se ne morejo z vami nikoli dobiti v živo. Obstaja velika verjetnost, da v resnici niso oseba, za katero se izdajajo. Po drugi strani pa se pazite tudi tistih, ki se želijo z vami dobiti prehitro, ne da bi vam sploh zaupali karkoli osebnega o sebi. To še posebej velja za tiste, ki nimajo profilne fotografije ali pa je ta zelo sumljiva (vidno fotošopirana).
Pazite se tudi tistih, ki vas že kar takoj pretirano zasipajo s komplimenti, in pa tistih, ki se zanimajo za vaše finance.
Zadovoljne e-novice
Vir: zena.net.hr
KOMENTARJI (0)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV