Zadovoljna.si
Melania Trump - 29
Trači

Top 2016: Bivša sostanovalka razkrila, kakšna je v resnici Melania

J.V.
30. 12. 2016 07.55
60

Ženska tega leta, ne le pri nas ampak tudi drugod po svetu, je bila zagotovo nekdanja slovenska manekenka in nova prva dama Melania Trump. Njeno življenje se je znašlo pod drobnogledom vseh svetovnih medijev, njena rodna vas Sevnica je postala prava turistična atrakcija, Melania pa je po našem mnenju zagotovo ženska, o kateri se je letos največ govorilo. Zato ni prav nič čudnega, da so se njene zgodbe uvrstile med najbolj brane.

Victoria Silvstedt - 5
Victoria Silvstedt - 5 FOTO: X17 Agency

Bivša sostanovalka Melanie Trump, starleta in Playboyeva zajčica Victoria Silvsted, je za medije spregovorila o svojem prijateljstvu z novo prvo damo. Victoria in Melania sta si namreč pred več kot dvajsetimi leti delili stanovanje v Parizu, Švedinja pa ima o najbolj znani Slovenki samo lepe besede.

Victoria svojo bivšo cimro opisuje kot prijazno in toplo osebo, obenem pa priznava, da je bila Melania že pred dvajsetimi leti zelo odločna in ambiciozna. Nekdanji manekenki se poznata še iz časov, ko sta se obe komaj začeli ukvarjati z manekenstvom. Kakšna je bila Melania na začetku svoje kariere, je Švedinja razkrila za ameriške medije: »V Parizu sva skupaj živeli skoraj leto dni, sredi 90. let, ko sva obe začenjali kariero. Jaz sem prišla s Švedske, ona iz Slovenije in takoj sva se ujeli. Je čudovita oseba.«

O novi prvi dami Ameriki ima Victoria samo lepe besede. »Melania je vedno pazila na oblačenje in vedno jo je zanimala moda. Ona je ženska s stilom in bo zagotovo prekrasna prva dama. Ne trdim, da Bela hiša ni bila glamurozna že pred njo, toda Melania je res stilska ikona in vedno izgleda čudovito. Sklepam, da se številni modni oblikovalci že sedaj borijo za to, čigave kreacije bo nosila.« Razkrila je, da se je Melania vedno zgledovala po legendarni Sophii Loren. »Ona je njen idol, bila je očarana nad njeno lepoto, videzom in skrivnostnostjo.«

Melania Trump - 29
Melania Trump - 29FOTO: AP

V času življenja v Parizu sta dekleti obiskali tudi do 12 avdicij na dan in z več sto manekenkami tekmovali za delo. »Večino dneva sva preživeli v podzemni železnici, bili sva dekleti iz različnih držav, ki ne govorita jezika države, v kateri se nahajata. Ni bilo lahko, a sva se odlično razumeli. Ona ni nikoli hodila ven in se zabavala. Vedno je bila močna in odločna, zelo resna v svojem poslu,« je dejala Victoria in dodala: »Res si je želela uspeti v življenju. Verjetno ni prihajala iz najbolj premožne družine na svetu. To delo je bilo platforma za uresničenje njenih ciljev. Ona je borka in ambiciozna oseba. Takšne se je spomnim. Nikoli ni odnehala, to je jasno. O tej ženski vam lahko povem samo lepe stvari.«

KOMENTARJI (60)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV
kundalinigirl 31. 12. 2016 23.25
No slovenceljni/ke dajte svojim hčerkicam uspešno in pregnano ime Melanija in jih učite sledeče-" Ne muči se s študijem,naj ti bo glavna vrednota v življenju denar in kako preko trupel priti do cilja in osvojiti bogatega starčka." Mene so hvalabogu vzgajali še v vrednotnem sistemu,ki zdaj žal razpada pa to da moram biti finančno neodvisna od moškega pa iti študirati po končani srednji šoli. Seveda če nimaš sreče v življenju ti niti diploma ne magisterij ne pomagata. ;) Pa imaš lahko diplomo s Harvarda ali s Sorbonne. ;) Fakulteta za arhitekturo in dizajn ne obstaja v Ljubljani,na kateri naj bi Melanija skupaj s sestro študirala-ampak obstaja ALU v Ljubljani(Akademija likovnih umetnosti),kamor sta hodili. ;)
dolgi nos Primat, ne delaj se norca z drugih. Vem za katerim drevesom tičiš.
kundalinigirl 30. 12. 2016 20.28
Koliko je Melanija plačala Victoriji za molk noben/na ne ve? ;) Od kdaj smo slovenceljni upgradali iz hlapcev v keš p....? Najboljše,da vsaka slovenka uči svojo hčerko naj se tako znajde v življenju kot Melanija-tudi če ne gre študirati in pusti faks-še zmeraj so starčki z denarjem za plan B? ;) Saj ni važna morala in ostale vrednote,važno da se znajdeš v življenju?
ti pa kot tipicn/a slovenc/ka - fausija te grize hehe. zato ker se ti nisi znasla v zivljenju potem mors tolct po tistih ki so se? boga kundalini-puncka.
kundalinigirl 31. 12. 2016 00.25
@trueC: Mene ne grize foušija,ne padam na bogate starčke-če verjameš ali ne. Ene ženske imamo druge prioritete v življenju-ujeti bogatega moža ni moja (grem raje v ashram v Indijo). To moraš biti prvovrstna materialistka in za denar iti preko trupel,ker ti je denar najboljša vrednota v življenju. Nočem samo,da jo slovenceljski mediji prikazujejo kot Mati Terezo za Slovenijo-ker je daleč od tega. ;) Kvečjemu me Melanija spominja na Morticio Addams iz Addams family. ;) S tem da je bil še njen Gomez lepši od Trumpa. Moški itak zagovarjate Melanijo,ker vemo kaj izvajate ko gledate njene bolj slečene fotke. ;) Sicer Melanija je bila luštna na začetku ko je bila še naravna brez botoksa, preden je šla v ZDA. Res Melanija je drugi Gandhi. Ko je poskrbela samo za sebe. Niste resni. :)
Antipolitik 30. 12. 2016 17.55
I ni ta članek ponovljen? Kak mesec nazaj ste TOČNO tole napisal.
kaj pa sedaj, naši novinarji v jok, ker je bil povedan pozitiven članek o Melaniji.
Viejo cabron 30. 12. 2016 13.06
Melaniji želim v NOVEM LETU 2017, vse najboljše!
Tudi jaz.
A sam Melaniji? Ka pa nam ostalim? :( :D
enakostzavse 30. 12. 2016 12.55
dolgi nosan misli da s izvajanjem najstarejše obrti že pripelje do avdience pri predsedniku Pahorju. Ubogi zaslepljeni osebki. Še dobro da neumnost ne boli.
????
Melanija prebere vse vaše packarije ki jih pišete o njej in Donaldu,zato se politiki nikar ne čudite,če vas ne bo povabil na njegovo potrditev za predsednika
enakostzavse 30. 12. 2016 12.56
In kdo od pomembnih ljudi na svetu, pa se bo udeležil tega veledogodka ?
Tisti,ki niso njegovi sovražniki
to je pa res lepo da vsaj ena znanka ne pljuva po melaniji ,in se lepse da ji ni nevoscljiva kot so nasi cudni pisuni ki so ji ogabno popljuvali me ne cudi da ji ni mar za dezelo iz katere prihaja tako ogabno kot so se nasi mediji obnasali do nje dokler ni tramp zmagal je res nevredno in pokvarjeno dejanje ,,se pokvarjena politika se je spremenila po zmagi da sem na mestu melanije niti pljunem ne na nobenega nasega politika ti so beda clovestva z karlckom in cerarjem na celu ,,sedaj pa komaj cakajo da bi prisla pogledat domov vsi se ogabno slinijo a so pozabili kaj so delali pred zmago ,,,
Kakšna zmaga je to, če je nasprotnica dobila tri milijone več glasov?
Dolgi nos, bilo bi koristno, če bi se najprej naučil slovenskega jezika, kajti tvoj komentar je bolj podoben krožniku špagetov kot pa nekemu smiselnemu komentarju, sestavljenemu iz razumljivih stavkov in ustreznimi ločili - skratka tako, kot ga znajo napisati otroci v četrtem razredu. Kar pa se Melanije tiče, pa tole: kolikor se spomnim, se je na začetku kariere sama izrekla za Avstrijko, mediji (ne slovenski!) so pisali o njenih izjavah glede njene izobrazbe in o karierah njenih staršev, ki so bile precej drugačne, kot je trdila. Pa njen "kopiran" govor, ki bi naj bil pravzaprav od Obamove soproge Michelle. Moje mnenje je pač, da se punca ni ravno izkazala, je pa lep okrasek! In sploh ji nisem favš, če ji je sekira padla v med. Ali še bolje: v zlati čeber. Naj le uživa!
enakostzavse 30. 12. 2016 12.52
janez, dolgi nos tega ne bo razumel. Ni potenciala za razumet.
janez, moje osebno mnenje glede melanije ki se je izrekla kot avstrijka, zivel sem pol zivljenja (sedaj ko sem 40) v sloveniji in sem bil "slovenc" sedaj ko pa zivim ze toliko let nekje drugje se predstavljam kot drzavljan te drzave saj mi ta drzava nudi karijero, dom, druzino,... zivljenje.
TrueC, saj mene sploh ne moti, če se predstavljaš za nekaj, kar nisi. Si pač človek, ki brez pomisleka pozabi na svoje korenine. Ampak to je tvoja osebna odločitev. Moje mnenje o takšnem človeku pa je pač moja osebna stvar. Vsi se pač ne bi prodali za prgišče evrov.
Janez, ne poznam zgodbo Melanije in nevem ali se je "prodala" ali ne, ne bom obsojal, ker ne poznam osebe osebno. za sebe lahko isto recem, nisem se prodal za prgisce evrov ali dolarjev ali karkoli ampak zadnjih skoraj 20 let zivljenja v zda sem opazil veliko sprememb. in vidim to veliko in cudovito drzavo kako razpada. razpada pa zato, ker drzava skrbi za tujce bolje kot za svoje. tukaj si lahko kitajec, izraelc, japonc, slovenc,... in ti bojo dal vec pravic kot pa rojenim americanom tukaj. zalostno ampak tako je in to je posledica diversitete ki jo nudi amerika. ampak sam sem prepricanja, ce si pripravljen zapustiti svojo originalno drzavo in se preseliti v drugo, potem se raje nauci jezika, kulture, delovnih etik,... in to sem sam tudi naredil zato se lahko imenujem american dokler sem tukaj. ce se kdaj preselim nazaj v slovenijo, bom slovenc. hvala za odziv, lp
Karantanija 30. 12. 2016 23.00
Truec, čeprav delaš, živiš v tujini, si v srcu vedno Slovenec. Tega ti ne more izbrisati nihče - nobeno državljanstvo in noben človek!
@trueC "razpada pa zato, ker drzava skrbi za tujce bolje kot za svoje. tukaj si lahko kitajec, izraelc, japonc, slovenc in ti bojo dal vec pravic kot pa rojenim americanom tukaj". A je v Sloveniji kaj drugač? Prej se poskrbi za cig..., migrante ipd. in se jim daje dnar, a ogromno slovencev pa za kruh nima...
Seveda je "topla", zato se ji pa hebe kolk je un trump grd.
ona je v prvi vrsti poslovna ženska, obenem pa še lepa. Edini pimeren posel zanjo je, da si najde sponzorja in si ga seveda tudi je, Trumpa. Ne bo pa mi nobeden rekel, da je to ljubezen. Oz. ljubezen je, ampak ljubi denar. Če bi primerjal ta tip ženske z navadno cestno k...o, bi lahklo rekel da je enako, le da se tu vrtijo večji denarji...
ja vidi se da te daje fovsarija ,,ker si pac bogi nisi znal poskrbeti zase in sedaj serjes po tistih ki jim je uspelo ,,,taki bedniki ste res velik kakec
enakostzavse 30. 12. 2016 12.58
nosek, nekam dosti omenjaš kakce ? Od kod tale zasvojenost z drekcom ?
Na nekaterih fotografijah je naša Melanija videti prav strašljivo. Zaradi botoksa in zategnjenih oči.
Tu ste se pa zmotil . Njene oci nimajo nobene veze z botoksom ali botulinom in kolikor vidim njej niti ni potreben . Je lepa zenska .Naravna .Kar verjemite.
kaksno strasilo pa ti vodis pod taco ,,verejtno se tega nimas moras biti res zatezen in ogaben kot drekec ,,,to pove tvoj komentar o tebi si res bednik in se pokvarjen zraven bi rekel da je tak tudi izgled ,,,
Karantanija 30. 12. 2016 12.10
Res je, oči nimajo nič z botoksom. Oči imajo vezo z drugim kirurškim posegom. Rekel sem - na nekaterih fotografijah. Pa se lahko tukaj razpočite - res pa je! Tudi priznani lepotni kirurgi pravijo, da je tako.
Karantanija 30. 12. 2016 12.15
No, DOLGI NOS, tole je prepisano iz nekega drugega prispevka na tem portalu, ni to samo moj "izum"! "Odkar je postala gospa Trump, njene fotografije polnijo ameriške revije, če primerjamo obraz Melanie nekoč in danes, pa težko spregledamo dejstvo, da je njen obraz dandanes predvsem v predelu okoli oči precej drugačen kot pred nekaj leti. O tem so se že leta 2007 razpisali tudi ameriški rumeni mediji, Melania pa svoje preobrazbe nikoli ni komentirala." Pa lep, miren dan želim še naprej!
Celo življenje je prodajala svoje telo, kot melančica, sedaj pa, ko je stara, prodaje "resnico" ! Dobro, naj se znajde, ampak da obstajajo neumni ljudje, kateri verjamejo tej prodajalki, pa je sramota za neko napredno raso sesalcev.
in kaj si ti samo nevoscljivec ki vtika nos povsot kaj te briga melanija ti je kaj dolzna ????? Verjetno se z takim kakcem kot si ti ne bi niti pozdravila ,,,le kaj ti jes da si tako bogi
enakostzavse 30. 12. 2016 12.46
In kaj tebe briga kako mišljenje imam jaz o teli sponzoruši ? In ja, če ona govori o Sloveniji, in jo kao zastopa, mene kot Slovenca še kako boli, kdo bi naj mene zastopal v svetu. Tale me sigurne ne more, lahko pa tebe. Imata verjetno obe tvoj "kakec" namesto sive materije tam v tintari.
kajenješkodi 30. 12. 2016 09.23
to si naj prebere Bojan Požar, ki je kriv in tudi ostali, ki jo blatijo...
enakostzavse 30. 12. 2016 09.31
Ti zgleda da si močen kadilec hahahahaha.
nekateri tadesni medijski guriji pa jo tako veselo blatijo....
enakost res si gnoj bi te pa rad videl da se nasmejem kako te je narava izigrala ,,gnoj je pac gnoj in ti si se slabsi ,,le kako si lahko tako povarjeno nevoscljiv ,,,
Viejo cabron 30. 12. 2016 13.06
Požar je "na roko narejen" novinar!
Melanija je prava slovenka,če se je pa znašla v življenju,pa ni treba zganjati fovšarije
enakostzavse 30. 12. 2016 08.47
Ona trdi drugače. Mislim tole s "slovenka". La Toja se je tudi "znašla" pa ji nisem "fovšen".
seveda si ji, samo da tega ne poveš naglas :)
enakostzavse 30. 12. 2016 10.12
kolerika pa ve kaj jaz mislim, hahahahahaha. A imaš kako kristalno kuglco pred sabo?
enakost si pa ze res tecen z to pokvarjenostjo z veseljem bi ti popravil rilec namesto botoksa ,,moras biti res ogaben tip ko te tako mucijo drugi ,,a si skoz na metadonu ker nimas za kaj boljsega se to ti davkoplacevalci placujemo takim kot si ti je samo rinka v nosu in strik da orjes po njivah vol si in bos za vedno
enakostzavse 30. 12. 2016 12.50
nosek, ne želi si srečanja, bi bil hudo presenečen, čez en teden ko bi zopet kaj videl.
ljudje, malo olike pri pisanju!
In koliko je kapnilo na račun teli Viktoriji, cimri in Playbojevi zajčici ? Donat bi lahko bil velikodušen, ko je govorila "resnico" o "lepi", Pametni" in "pošteni" melančici aus Österreich.
Zdej pa hitr zalaufaj svoje ljudsko vozilo in pohiti, da ne boš preveč kasnil na delo. Ostali smetarji v Pliberku že veselo praznijo kante, tebe pa še ni...
enakostzavse 30. 12. 2016 09.30
No če je tako, bi ti odsvetoval obisk Pliberka.
Pravkar sem se vrnil in že močno bentijo, da te še ni....
ha...ha,
enakostzavse 30. 12. 2016 10.13
pastirček, pa so smetarji v Pliberku res šlampasti, ko ne poberejo vseh smeti.
Kje neki!! Za njimi je vse zgledno čisto.
enakostzavse 30. 12. 2016 12.51
Ti že veš, hahahahahah Deset minusa pri plači takoj, a ne, ko pustiš kako smet za sabo.
ISSN 2630-1679 © 2021, Zadovoljna.si, Vse pravice pridržane Verzija: 1248