Zadovoljna.si
Amy Schumer - 2
Trači

Pozirala za naslovnico: 'Ni vsako telo za v kopalke'

J.V.
07. 04. 2017 09.29
9

Priljubljena ameriška igralka in komičarka Amy Schumer se je v belih enodelnih kopalkah fotografirala za naslovnico revije InStyle in naletela na številne negativne kritike.

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.

»Dajte no, kaj res niste mogli najti nekoga boljšega? Ni treba vsem kazati telesa v kopalkah,« je le eden izmed številnih negativnih komentarjev, ki so se vsuli na družbenih omrežjih. Zapisala ga je ameriška modna oblikovalka Dana Duggan, in s tem sprožila vročo debato, kasneje pa zapisala, da še vedno stoji za svojimi besedami.

»Temu se reče svoboda govora. Jaz imam svoje mnenje, vi pa svoje. Utrujena sem od nenehnih poskusov medijev, da debela dekleta prikažejo kot normalna. To ni zdravo, niti lepo. In ne vidim, zakaj namesto nje na naslovnici, nismo imeli neke zdrave in fit manekenke?« je izjavila za Huffington Post.

Dugganovo so igralkini oboževalci hitro spomnili, da kopalke niso le za ženske, ki nosijo konfekcijsko številko 36 in da je tudi ona prava ženska s pravim telesom. »Videti je čudovito.« Drugi komentator pa je zapisal, da se mu smili vsak, ki mu naslovnica ni všeč. A tudi to ni omajalo Dugganove, ki je vztrajala pri svojem mnenju in dodala, da je Amy videti 'kot pujs'.

KOMENTARJI (9)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV
exaglikojot 10. 04. 2017 14.48
Tale Dana Duggan je prava grdoba, naj raje sebe pogleda, predno kritizira okoli.
zelo lepa punca!vse ji paše 100 %!
Sem mal pogoglu njene slike in vam povem da je ženska taka kot mora bit ne pa plastik fantastik.
meni je čisto všeč
Jes sm takšnga mnenja - briga me, če ne bo dočakala 90, jest bi ga ji kar dons vtaknu.
Kot tudi vsake kopalke niso za vsako telo.
CestniKolesar370Wattov 09. 04. 2017 10.35
"Priljubljena"... Pa kaj še.
Tale ,ki je to izjavila je pa čez les ruknjena,čisto super zgleda v kopalkah dosti lepše kot manekenke in podobne.Zarad takih kot je ta Dana,,je pa resnično škoda,da pokajo kondomi in na svet pridejo take zgage.
malo je tebi podobna, meni je všeč
ISSN 2630-1679 © 2021, Zadovoljna.si, Vse pravice pridržane Verzija: 1109