Zadovoljna.si
Par - 8
Always

20 stvari, ki bi jih moral vedeti vsak moški!

M.K./Z.S.
01. 07. 2013 08.17
18

Ne pravijo zaman, da so moški z Marsa, ženska pa z Venere, saj pogosto enostavno ne moremo najti skupnega jezika. Še posebej kritično zna biti razmerje v dneh, ko se dame soočajo s predmenstrualnim sindromom in ko jih obišče 'teta s Krvavca', saj so takrat izredno razdražljive, živčne in jim nikoli ni nič prav. Dragi moški, če bi radi razumeli svojo partnerico in se približali njenemu edinstvenemu svetu, vam ponujamo nekaj resničnih trditev, ki vam utegnejo močno olajšati življenje v dvoje.

Razmerje utegne biti na preizkušnji zlasti v dneh, ko ima ženska PMS in menstruacijo.
Razmerje utegne biti na preizkušnji zlasti v dneh, ko ima ženska PMS in menstruacijo.FOTO: iStockphoto
1. Če si ne želimo seksa ni posebnega razloga – samo utrujene smo!

2. Laganja ne oprostimo nikoli!
 
3. Ko naredite nekaj narobe, se delamo, da smo dobro, čeprav nismo.
 
4. Ko svoj trebuh primerjamo s kengurujevo vrečo, se zadržite komentarjev.

5. Če spimo dlje kot vi, nam lahko pripravite zajtrk in ga prinesete v posteljo.

6. Rade imamo pornofilme, čeprav nam ni vedno do tega, da bi jih gledale.
 
7. Rade imamo stvari v svojih rokah.

8. Pričakujemo, da nas pokličete, pa čeprav nimate posebnega razloga.
 
9. Obožujemo, kadar nas objamete od zadaj in nam šepetate v uho.

10. Ko ste v dvomih, kaj obleči, izberite srajco, ki smo vam jo podarile.
 

zapeljiv par
zapeljiv parFOTO: Profimedia
>11. Moški, ki ne prevzame pobude, nas ne očara.

12. Kadar smo tiho, nas nekaj muči.
 
13. Kadar pride do prepira, se želimo o tem pogovoriti.
 
14. Rade imamo, ko nas božate po laseh.

15. Raje končamo razmerje, kot da smo prevarane.

16. Tudi lepa dekleta rada govorijo umazano.

17. Ob dvignjenem pokrovu straniščne školjke pobesnimo.
 
18. Rade imamo majhne pozornosti.

19.Spomnimo se vseh podrobnosti o naših razmerjih.

20. Ko nam zamuja menstruacija, se delajte, kot da nas razumete.

Privoščite si mehkobo

P.S.: Kdor prej pride, prej melje, zato le pohitite!

Pridružite se nam na Facebooku, to lahko storite s klikom na

KOMENTARJI (18)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV
se strinjam
Za moške je 1+1=2 in pika.Za ženske je pa 1+1=karkoli sam tist kar moški reče ne more bit.
Če nimaš problemov, si domov pripelji žensko.....
bedak
jimi1,ta je pa huda
@orngHudicek zakaj bi bil bedak??? A si si ti mogoče fanta pripeljal??
bi znale tele izjave kar držati, samo za tisto z dilo na wcju se ne strinjam ... dila opravi isto pot če jo vzdigneš ali če jo spustiš, torej, ženske jih devajo dol, moški gor .. ne vidim problema
User1065088 01. 07. 2013 14.59
se strinjam...skoz gor..dol se jo da samo kadar greš na dvojko
Dila je v 3/4 primerih dol: pri ženski za 1 in 2, pri moškem za 2, zato se naj moški prilagodi in dilo spušča. Treba se je prilagodit večini.
ampak ste pa tko zapel okrog tega pokrova,da zgleda da vam gre res na jetra
tist k pomiva skret, odloča
Sicer se strinjam z nekimi trditvami ,ki so zapisane zgoraj ampak vrjamem ,da je ta članek napisala zagrižena feminiska.Sprašujem se zakaj na dobene portalu ni zapisano vse kaj bi morale ženske vedati oz. 20 stvari ,ki bi jih morale ženske vedeti o moških?Samo mi in mi moški.Nam moškim tudi gre pri ženskah kaj duple če ne triple na živce. Ženske zelo vas cenim in spoštujem samo živlenje bi vam bilo učasih lažje ,če bi nas poslušale.
No, pa napiši 20 stvari. Nas zanima.
no ti bom pa jaz napisal, če sama nimaš dovolj domišljije: pir, šport, avto, bejbe, mir, dobra klopa, tišina, prijatelji, cajtng, poročila, PS station, TV, nasmejana in dobre volje, pomita posoda, pobrisan prah, lepo perilo (spodnje seveda), voljno telo in nasmejan obraz, dolgi lasje, pa nepozaben sex s teboj (ne preveč govorjenja, raje bolj momljanje :D) Da neham, in se ne razvnamem preveč - bi še kak članek lahko napisal :) PS: pa jaz sem dal tebi minus, ti mi pa daj plus ;)
Da nekako tako kdobivedel.
Eh dejte no pol pa ni čudn,da se moški bojijo žensk :) vse se da lepo zment,če se ujameš in to je to ti klišejski članki nas pa sam pupajo z bedarijami..
KDOBIVEDEL DAM TI NASVET: EN DAN TI ČISTI PRAH, POSODO, PERILO... IN MI POTEM POVEJ ČE SE TI JE USPELO SMEJATI IN ZADOVOLJITI PARTNERICO ME PRAV ZANIMA
draga moja adri odpri plahutnice najprej zgornje, ko boš pa spodnje, pa boš vse razumela. pa kdaj kaj od Darwina preberi. saj veš od onega ko je nekaj okrog narave neke govoril. pa mogoče bi ti Vesna (Godina) tudi znala kaj povedati... ;)
ISSN 2630-1679 © 2021, Zadovoljna.si, Vse pravice pridržane Verzija: 1136