Zadovoljna.si

Ključna beseda / Kako

Osebna rast in odnosi 24. 10. 2018 07.58

6 znakov, da bi vas šef rad spravil med rjuhe

Ker na delovnem mestu preživimo vsaj osem ur na dan, ni nič čudnega, da se med sodelavci stkejo tudi globlje vezi. Povezujejo nas delovni izzivi, pa skupna kosila in kavice, ob katerih razkrijemo marsikatero stvar iz zasebnega življenja. Vse lepo in prav, če prijateljska povezanost ostane na ravni sodelavcev. A kaj storiti, ko začnete opažati nevarno bližino šefa, ki ga, bolj kot vaše delo in rezultati, zanimate ve?

Intervju 22. 10. 2018 07.59

Anja Bordon: 'O bulimiji se še vedno ne govori.'

V včerajšnji oddaji Štartaj, Slovenija! smo spoznali zgodbo Anje Bordon, ki je svoj izdelek, Kolagen Shot, razvila po dolgoletni bitki z bulimijo.

Horoskop 21. 10. 2018 17.07

HOROSKOP: rake čakajo težki časi, za strelce bo teden pravljičen

Prihaja nov teden in z njim nov tedenski horoskop!

Trači 19. 10. 2018 08.46

Osivela in zgubana Meghan Markle

Se kdaj vprašate, kako boste izgledali čez 35 let? Kaj pa kako bodo takrat videti zvezdniki in člani britanskega kraljevega dvora, kot je sussekška vojvodinja Meghan Markle?

Intervju 19. 10. 2018 08.20

Tereza Poljanič: 'Ženske smo lahko glasne!'

Terezo Poljanič smo do zdaj spoznali v dveh sezonah kuharske oddaje 'Zdravo, Tereza!'. O simpatični svetlolaski vemo, da je ljubezen do zdrave prehrane odkrila po bolezni mame in partnerja in da zadnjih pet let živi na Novi Zelandiji. In kdo zares je Tereza?

Trači 18. 10. 2018 09.30

Nekoč je za njimi norela vsa Slovenija

Se še spomnite priljubljene fantovske skupine Game Over, za katero so pred leti norele številne Slovenke? Fatje se ob 15. obletnici delovanja vračajo na glasbene odre, izdali pa si tudi novo pesem z naslovom 'Le enkrat se živi' in napovedali turnejo po Sloveniji!

Intervju 18. 10. 2018 07.56

Tanja Divac: 'To je zagotovo eden najboljših trenutkov moje kariere.'

Že vrsto let jo spremljamo kot novinarko oddaje Pop In. S svojimi modrimi lasmi je opazna, kjerkoli se pojavi, poleg tega pa z njimi prebije led pri intervjujih s svetovnimi zvezdniki. Tanjo smo povprašali, kako poteka njeno delo – predvsem tisto, ki ga na televiziji ne vidimo.

Brane, pomagaj! 17. 10. 2018 14.19

'Zadnji 2 leti imam tri stalne ljubimce, ki seveda ne vedo drug za drugega'

Pozdravljen, Brane. Za moj problem je v bistvu kriv moj mož, s katerim imava odlične vse odnose, razen zame ključnih. Jaz imam dobrih petdeset let, on jih ima šestdeset. Medtem ko se moja želja po seksu, ki je bila vedno velika, z leti ni niti malo zmanjšala, se je njegova v zadnjih desetih letih zelo zmanjšala. Na dvakrat do trikrat na mesec, kar je veliko premalo za moje potrebe. Poleg tega je veliko tudi službeno odsoten. Če seštejem vse dni, ko ga ni, je zdoma do dva tedna na mesec. Zaradi enega in drugega, njegove zmanjšane želje po seksu in odsotnosti, sem po skoraj tridesetih letih zakona, v katerem sem mu bila 100-odstotno zvesta, odkrila, kot temu pravijo, priložnostni seks. Najprej sem o seksu z drugimi moškimi samo fantazirala in si do zadovoljitve pomagala sama. A to mi je bilo vse bolj premalo. Manjkalo mi je tisto glavno. Upam, da veš na kaj mislim. Manjkajočega ni mogla nadomestiti nobena od mojih igračk. Pred tremi leti, ko je bil mož odstoten kar dva tedna, sem s fantazij prešla na dejanja. Bila sem presenečena, kako enostavno in hitro sem našla priložnostne ljubimce. V službi, med nekdanjimi sošolci, na družbenih omrežjih. Čeprav sem bila v prvem letu nezvestobe kot ponorela, sem izbirala samo poročene in vezane ljubimce, da sem se izgonila kompikacijam. Bila sem presenečena nad tem, kako veliko je poročenih in drugače vezanih moških srednjih let, ki jim manjka seksa, ker je njihove partnerice minila želja po seksu. Zadnji dve leti imam tri stalne ljubimce, ki seveda ne vedo drug za drugega. Pri dobrih petdesetih uživam največ in najboljši seks ne z enim, ampak s tremi ljubimci, ki so približno mojih let, diskretni, pozorni in strastni ljubimci. Meni in njim gre samo za vzajemno zadovoljitev in zabavo v postelji. Nihče drug zato ne trpi, nihče ni za nič prikrajšan, nikomur nočemo nič slabega. Upam samo, da bo ta moje in njihovo tajno življenje, ostalo tajno, ker se ne jaz ne moji ljubimci ne želimo ločiti ali kako drugače prizadeti parterjev in družin. Je moje vedenje in ravnanje normalno? Hvala za mnenje. TT

Intervju 15. 10. 2018 13.32

Anja Jenko: 'Nikoli nisem trdila, da sem popolna!'

Anja Jenko, hči nekdanjega slovenskega politika in uspešnega poslovneža Janka Jenka, je pred letom in pol postala mamica sinčka Liama, ki je njeno življenje obrnil na glavo. V pozitivnem smislu, seveda. Danes si brez njega ne predstavlja življenja, kar pa ne pomeni, da si s fantom ne vzameta časa tudi zase. Zaradi tega so jo v preteklosti že kritizirali, negativne komentarje pa je prejela tudi na račun operacije prsi, za katero se je odločila po porodu. "Sem kakršna sem in to tudi delim na družbenih omrežjih, nikoli pa nisem trdila, da sem popolna," nam je zaupala v intervjuju in dodala, da bi se za lepotno operacijo odločila še enkrat.

Slovenija 15. 10. 2018 10.58

To je eden najlepših kotičkov Slovenije, ki ga morate obiskati

Živimo v naglici in marsikomu nikoli ne zmanjka opravkov, ki s seboj prinašajo tudi veliko vsakodnevnega stresa. Utrujeni od ponorelega sveta tako v prostem času sanjarimo o pobegih v bolj umirjene kraje, kjer se čas dejansko ustavi. Vsak išče svoj raj, kjer bi lahko bil brez vseh skrbi. In najboljši kraj za regeneracijo misli in sprostitev je vedno bila in vedno bo narava. Tam se lahko vsak povsem odklopi, se odpravi na sprehod ali poteši svojo umetniško dušo s čudovitim pogledom na slap, ki ga lahko preslika tudi na platno.

Ženske frizure 15. 10. 2018 07.56

Ženske frizure 2018: čili čokolada je nova hit barva las

Po 'pečenem kokosu', barvi, ki to jesen navdušuje svetlolaske, bodo sedaj na svoj račun prišle tudi rjavolaske. Po napovedih frizerskih stilistov je namreč ena izmed ta hip najbolj priljubljenih barv las t. i. čili čokolada!

Horoskop 14. 10. 2018 09.08

HOROSKOP: ovni bodo pod pritiskom, device čaka intenziven vikend

Pred nami je nov teden in z njim nov tedenski horoskop.

Trači 13. 10. 2018 09.24

Melania Trump končno spregovorila o svojem zakonu

Nekdanja slovenska manekanka in prva dama ZDA Melania Trump je v svojem prvem velikem intervjuju dejala, da se nima časa ukvarjati z zgodbami o moževi nezvestobi, na vprašanje, ali ga ima rada, pa je odgovorila, da sta v redu. Obenem je dejala tudi to, da je najbolj napadena oseba na svetu in da bi se morali ljudje ukvarjati s tem kar počne in ne kaj obleče.

Trači 12. 10. 2018 10.15

Jennifer Aniston zahtevala lasuljo

Čeprav smo vajeni, da moški stojijo v vrsti, da bi osvojili srce Jennifer Aniston, pa ta petek na Kanalu A tega scenarija ne bomo videli. Ob 20.00 namreč na spored prihaja film Kako se znebiti šefa, kjer Jennifer v vlogi šefice spolno nadleguje svojega podrejenega.

Šport in zdravje 12. 10. 2018 07.48

To so znaki, da ste odvisne od nakupovanja

Le kdo ne pozna ženske, ki ne bi uživala v nakupovanju? Maratonsko raziskovanje trgovin, družba prijateljice, ki se vsaj malo spozna na modo, in na koncu dneva blažen nasmešek ob gori nakupovalnih vrečk. Ja, vse to je povsem običajen del življenja skoraj vsake ženske in tudi kakšnega moškega. Kaj pa, ko se navdušenje nad nakupovanjem spremeni v obsedenost in začnemo izgubljati nadzor nad sabo? Zasvojenost z nakupovanjem ni nekaj izmišljenega in lahko predstavlja resno težavo.

Trači 11. 10. 2018 07.34

Pazi na ugled!

Ta konec tedna bo na kanalu Kino posvečen ugledu. V sklopu tematskega vikenda ’Pazi na ugled’ bomo spremljali zgodbe različnih žensk, ki ugotovijo, da je potrebno bore malo, da ženska postane tarča čenč.

Osebna rast in odnosi 10. 10. 2018 09.28

Stara sem 30 let, nimam fanta in se imam super!

»Stara sem 32 let, nimam fanta, nimam otrok, nimam redne službe, nikoli je nisem imela, nimam kredita in nimam plana imeti otrok. Tako, zdaj veste. Tudi takšni živimo in ne boste verjeli, se imamo prav super,« je v svojem razmišljanju, ki smo ga pred kratkim objavili na naši spletni strani, zapisala Katarina Benček. In ni edina. Statistike kažejo, da število samski ljudi raste in sodeč po raziskavah, so prav te osebe velik plus vsakega mesta. Kdo bi namreč hodil na različne dogodke, večerne zabave in prireditve, če njih ne bi bilo? Osebe, ki nimajo partnerja, se namreč veliko več družijo in hodijo ven, medtem ko vezani večino svojega prostega časa preživljajo doma. Zakaj torej takšna panika? Zakaj je samsko življenje še vedno tako stigmatizirano?

Trači 10. 10. 2018 07.56

Taylor Swift podrla rekord in potrdila govorice

Taylor Swift, ki je na sinočnji podelitvi glasbenih nagrad American Music Awards s svojim albumom Reputation odnesla kar štiri nagrade, je v enem od zahvalnih govorov potrdila govorice. Po albumu, ki ga je izdala novembra lani, že pripravlja novega.

Intervju 09. 10. 2018 08.06

Flora Ema Lotrič: to je razlika med življenjem na Dunaju in v Ljubljani

Mlada pevka Flora Ema Lotrič se je po nekaj letih študija ekonomije na Dunaju vrnila v Slovenijo. Tujina jo je naučila predvsem samostojnosti, izoblikovala njen karakter in jo pripravila na nove življenjske podvige, ki jih pričakuje z odprtimi rokami in iskrico v očeh. Svojo pozitivno energijo prenese na vse, kar počne, pa naj bo to nastop na Slovenski popevki, vloga Vesne v istoimenskem muzikalu ali priprave na njen prvi samostojni nastop z bandom, ki jo čaka decembra.

Trači 09. 10. 2018 08.22

Aneta in Franko sta si skočila v lase, Sandi zapustil Kmetijo

Tretji teden na Kmetiji se je komajda dobro začel, a med tekmovalci že vladajo nesoglasja. Po zgolj enotedenskem odmoru je na mesto glave družine ponovno sedel Franko, ki je za deklo ponovno postavil Aneto. Zdi se, da so njune zamere iz Survivorja še kako žive.

Intervju 05. 10. 2018 08.48

Zgodba Slovenke: doživela je vse, kar si ženska, žena, mama ne želi doživeti

Marlene Djurašević je doživela vse, kar si ženska, žena, mama ne želi doživeti. "Za seboj sem imela neuspel zakon, iz katerega sem odšla praktično brez vsega, vendar srečna, da sem ostala živa." To je zgodba, ki jo je pustila za seboj in se preselila v Anglijo. Spremenila je svoje okolje in življenje, moč za to pa ji je dal tudi njen takratni partner, saj nad ljubeznijo ni nikoli obupala. Obupala pa je nad službo, ki jo je imela v Sloveniji: "Pred selitvijo sem vodila manjši računovodski servis, uspešen, vendar ne dovolj, da me ne bi popolnoma izžel. Delati, delati in še delati. To še gre, če si za to ustrezno nagrajen. Žal tega ni bilo."

Fit do poletja 08. 08. 2018 08.50

HOROSKOP: vodnarke naj se izogibajo sladkorju, device potrebujejo vaje za moč

Ko pomislimo na hujšanje, verjetno vsak najprej pomisli na stradanje, odrekanje, trpljenje, sitnobo in še marsikaj negativnega. A ni treba, da je tako. Hujšanje (lahko ga preimenujete tudi v nov, zdrav način življenja, če se boste bolje počutili), je lahko povsem zabavna stvar. Vas zanima, kako?

Lepota 08. 10. 2018 08.01

3 nasveti za daljšo obstojnost kodrov, če imate ravne lase

Pri pripadnicah ženskega spola je ponavadi tako, da si vedno želimo nekaj, kar ima druga, in smo redko kdaj povsem zadovoljne s tistim, kar imamo. In tako je tudi pri laseh. Tiste, ki imajo ravne lase, sanjajo o kodrih in obratno. Če tudi vi spadate v tisto prvo skupino in ne veste, kaj narediti, da bodo kodri obstali vsaj nekaj ur, imamo za vas nekaj nasvetov, kako podaljšati njihovo obstojnost!

Intervju 08. 10. 2018 07.58

Karmen in Neža: 'Iskreno nisva pričakovali, da bo tako težko!'

Najlepše je, ko je prijateljstvo tako močno, da se med dvema splete prava sestrska vez, ki je ne pretrgata niti razlika v letih ali selitev v Ameriko. Karmen in Neža dokazujeta, da pravo prijateljstvo premaga vse. Tudi skupni posel. S svojimi sladoledi na palčki La Popsi, katerih edina sestavina je sveže sadje, ki ga med sezono kupita od lokalnih pridelovalcev, vstopata v projekt Štartaj Slovenija in dokazujeta, da lahko v sladoledu uživamo tudi pozimi in z njim celo ohranjamo svoje zdravje.

Horoskop 07. 10. 2018 10.27

HOROSKOP: bike čaka nova ljubezen, dvojčki se podajajo na zahtevno pot

Pred nami je nov teden in z njim nov tedenski horoskop!

Intervju 05. 10. 2018 13.03

Ana Klašnja iskreno spregovorila: 'Še vedno se soočam s pritiski'

Ano Klašnja poznamo kot vedno simpatično žirantko v šovu Slovenija ima talent in kot odlično balerino, ki je vajena sojev žarometov. Kot nam je zaupala v pogovoru za naš portal, pa se mora za to že vse življenje soočati tudi s pritiski.

Brane, pomagaj! 05. 10. 2018 10.52

'Nikoli nisem imela težav z orgazmi, problem je pri možu.'

Brane pozdravljeni! V uvodu bi želela zapisati dve stvari: ste izjemen "dec" ... Šarmanten, zanimiv, inteligenten ... Bo dovolj, da vam ne 'stopi v glavo', ker potem boste že kičasti. To pa ni več seksi in jaz vas še danes pogrešam v Slovenija ima talent. Bom poskusila na kratko ... Stara sem 34 let, moj najlepši mož (tudi najbolj seksi!) je leto dni mlajši. Med nama vse 'štima': pogovor, način razmišljanja, določeni skupni hobiji, vsakodnevna želja po seksu. Otrok (še) nimava. Nikoli nisem imela težav z orgazmi, problem pa je pri možu. On namreč potrebuje zelooooo dolgo, da mu pride. On tega ne smatra kot problem, mene pa je začelo to motiti iz dneva v dan bolj. Močno si želim, da bi mu včasih prišlo takoj, saj me misel na to požge oziroma mi je hudo seksi. Priznam, da sem zadnje leto postala bolj 'lena' za (pre)dolg seks. Raje imam večkrat po malem, kot enkrat (pre)dolgo. Me razumeš? Zato te kot 'ta pravega dedca', prosim za nasvet, kako do hitrejšega orgazma pri mojemu možu, saj se moj izmika tej temi, češ, da ni nič takšnega, če pa kdaj orgazma ne doživi. Za odgovor se vam že vnaprej zahvaljujem in 'stay sexy'!

Intervju 06. 10. 2018 09.31

Lara Komar: tega o priljubljeni igralki še niste vedeli

Priljubljena igralka Lara Komar, ki jo spremljamo v nanizanki Reka ljubezni, je postala Femme Fatale 2018. Mi pa smo z njo pred kratkim poklepetali o tem, kako se počuti kot ženska, kaj jo najbolj umiri in sprosti, ter kaj vse nas čaka v tretji sezoni Reke ljubezni!

Trači 05. 10. 2018 07.53

V 60. letih anoreksična manekenka, danes 69-letnica s karizmo

Se spomnite slavne Twiggy, Lesley Hornby, ki je v 60. letih kraljevala na modnih brveh? Praznovala je 69. rojstni dan in kariero supermanekenke zamenjala za kariero pisateljice.

Trači 05. 10. 2018 07.52

Kmetija: ’Tako kot svinja leži, tako pusti.'

Teden je hitro naokrog in za tekmovalce na Kmetiji se končuje že drugi teden bivanja na sodobnem posestvu, s tem pa tudi druga tedenska naloga. Gospodarica Nada tokrat ni bila preveč navdušena.

ISSN 2630-1679 © 2021, Zadovoljna.si, Vse pravice pridržane Verzija: 1213