Ključna beseda / delo od doma

VIDEO: Hujšajmo s svinčnikom v roki
V poplavi slastnih receptov in vse bolj hitremu tempu življenja se je težko upreti „prepovedani“ hrani, pravi Vida Petrovčič.

VIDEO: Brez skalpela do mladostnega videza
Človekov življenjski slog se odraža na njegovi koži.

Zaplešimo tango s knjigo v roki
Z Brino Svit smo se ob izdidu njenega zadnjega romana pogovarjali o ljubezni, plesu in objemu. Zaupala nam je v čem je Pariz vse manj pariški, koliko so njeni literarni junaki zares "njeni", zakaj pisanja ne deli na žensko in moško in še in še.

MARUšA SUZIč
Dovolj je bilo posedanja na kavču in izgovorov, da je za rekreacijo preprosto prevroče. Čas je za spremembo, čas je za tek! Pet srečnic bo prejelo modno in funkcionalno športno opremo Nike ter se pod budnim očesom profesionalnega trenerja pripravljalo na 10 kilometrsko progo na Ljubljanskem maratonu, ki bo 28. oktobra 2012. Predstavljamo vam eno izmed potencialnih kandidatk akcije Postani boginja Nike desetke.