Zadovoljna.si

Ključna beseda / ji

Trači 12. 12. 2012 16.34

Ups, odkrila je preveč!

30-letna igralka je nepazljivo stopila iz avtomobila, ki jo je pripeljal na premiero njenega novega filma, in navdušenim paparacem pokazala malce preveč. Pod ekscentrično črno obleko namreč ni nosila spodnjih hlačk. Poglejte nerodno fotografijo!

Brane, pomagaj! 07. 12. 2012 11.40

Zakaj moški ne upajo med rjuhe z zrelo gospo?!

Pozdravljen! Sem ženska srednjih let, tik pred "okroglim" rojstnim dnem. Zadnje leto živim sama in ugotavljam, da mi nekaj manjka. Imam občutek, da si moški enostavno ne upajo peljati v posteljo ženske, ki ve, kaj hoče. Ne mislim se spet vezati, hočem samo seks – tega pa moški nočejo razumeti. Kako naj ženska moškemu dopove, da ne mara daril, kofetkanja, držanja za roko in podobnih stvari? Da noče, da ji vsak dan teži po telefonu in opreza za njo? Da hoče samo posteljne užitke in nič drugega! Lep pozdrav, ena gospa

Trači 12. 12. 2012 11.31

Srbsko pevko obdelali do nerazpoznavnosti

Srbska diva, ki jo radi poslušamo tudi v Sloveniji, je z zadnjimi uradnimi fotografijami osupnila. 52-letnica je namreč videti kot 30-letnica, žal pa so z gubami izginile tudi njene prepoznavne obrazne poteze. Jo sploh prepoznate?

Trači 11. 12. 2012 15.46

Navdihnil jo je Severinin pornič

Srbska starleta na veliko razglaša, da se ji obeta filmska kariera, a za zdaj pozornost bolj vzbuja s fotografijami iz zasebnega življenja. Nazadnje je oboževalce razveselila z albumom fotografij, na katerih se gola zabava v kadi z neznancem. Poglejte!

Novice 05. 12. 2012 16.42

Pri 24 letih odkrila, da ima sestro dvojčico

Več let so Lulin Bao na ulici ustavljali tujci in jo naslavljali z imenom Janfej. Ker se je 24-letni Kitajki neznano ime vtisnilo v spomin in je bilo tovrstnih dogodkov vedno več, se je odločila, da razišče, kdo je oseba, s katero jo zamenjujejo. Pred nekaj meseci jo je v restavraciji, kjer dela kot natakarica, ena izmed strank spet zamenjala za Janfej in Baovi je uspelo pridobiti njen naslov. Mlada Kitajka je na pragu neznane hiše ugotovila, da je Janfej njena sestra dvojčica, ki je bila prav tako kot sama oddana v posvojitev kot dojenček.

Trači 07. 12. 2012 10.22

Še najbolj previdni se zgodi

Zvezdnici pravzaprav težko kaj očitamo, saj je mlada in lepa, lahko bi rekli, da ima vse obline na pravem mestu. Nedavno se ji je sicer zgodil manjši spodrsljaj, a kar je pokazala, ni nič škandaloznega, predvsem pa vzbuja zgolj zavist pri ženskah, pri moških pa občudovanje.

Novice 07. 12. 2012 11.28

Oropala banko in se hvalila na spletu

19-letna Hannah Sabata se je, potem ko je oropala banko in ukradla avto, o svojem podvigu pohvalila v spletnem videu. Nekaj ur po priznanju so najstnico seveda obiskali policisti. Preberite podrobnosti zgodbe o ne ravno najbolj pametni roparki.

Trači 07. 12. 2012 10.45

Kakšna blamaža, a ji nihče ni nič povedal!

Nič hujšega za žensko, da se ji na javni prireditvi zgodi spodrsljaj, a sama tega sploh ne ve, drugi pa se ji posmehujejo. To se je zgodilo zvezdnici resničnostnega šova, ki je pogumno uporabila rdečo šminko, ta se ji je prav nesramno razmazala po zobeh.

Novice 06. 12. 2012 11.58

Cimet - koristni učinki praznične začimbe

Cimet, dišeči rjavi prašek, velja za eno od najstarejših začimb na svetu. Pogosteje ga uporabljamo predvsem v zimskem času, in sicer v čaju, kuhanem vinu in različnih sladicah. Cenjena začimba pa se lahko uporablja v različne namene, med drugim lahko pripomore tudi k izgubi teže, izboljša delovanje možganov in okrepi lase.

Novice 06. 12. 2012 10.35

Pushpa Basnet, mati korajža nepalskih otrok

Pushpa Basnet ne potrebuje budilke. Vsako jutro jo namreč v njenem dvonadstropnem domovanju v nepalski prestolnici Katmandu zbudi smeh štiridesetih otrok, s katerimi si deli streho nad glavo. Medtem ko jim pomaga obleči šolske uniforme, se zdi, da je njena življenjska naloga biti njihova mati. A resnica je nekoliko drugačna in veliko bolj zapletena. Vsi ti otroci so nekoč namreč živeli v nepalskih zaporih skupaj z obsojenimi starši, 28-letnica pa jim je ponudila dom, hrano, izobrazbo in dostojno življenje.

Trači 05. 12. 2012 14.48

Salome pričakuje naraščaj - očka je Beno!

Salome je tik pred koncem leta presrečna sporočila, da bo postala babica. Vesela novica ji je še polepšala praznovanje rojstnega dne, ki mu je letos nazdravila v svojem novem domovanju v Mariboru. Preberite podrobnosti!

Novice 04. 12. 2012 11.38

Izgubila klobuk in ganila svet

23-letna Američanka je na letališču izgubila klobuk, ki je pripadal njeni pokojni mami. Rjavo pokrivalo ima za dekle veliko čustveno vrednost, zato se je obrnila na uporabnike družbenega omrežja. Njena prošnja je na spletu naletela na neverjeten odziv.

Novice 04. 12. 2012 15.44

Vse ženske Anteja Gotovine

Ante Gotovina in Mladen Markač sta bila pred nekaj tedni na mednarodnem sodišču v Haagu oproščena vseh obtožb zločinov proti človečnosti med operacijo Nevihta leta 1995 in po njej. Še posebej ganljivo je bilo srečanje med Antejem in njegovo soprogo Dunjo Zloić, ki je prvič po dobrih enajstih letih lahko znova brez nadzora osebja zapora objela ljubezen svojega življenja. Vendar uglajena in dostojanstvena temnolaska niti približno ni edina ženska v življenju generala, bojevnika in ljubitelja lepih žensk – bile so povsod, kjer je služboval.

Trači 04. 12. 2012 10.22

Umrla med lepotno operacijo

Mlada manekenka je sanjala o tem, da bo nekoč dosegla svetovno slavo, a so se njene sanje tragično končale v neki operacijski sobi. Da bi lažje prodrla v svetu mode, se je odločila za povečanje prsi, a operacije ni preživela.

Brane, pomagaj! 03. 12. 2012 15.41

Na pomoč! Moja tašča je živ hudič

Pozdravljeni! Zanima me vaš nasvet, ker kljub upoštevanju vseh mogočih nasvetov z vseh strani ne najdem pravega, ki bi mi pomagal, da bi s fantom zaživela v miru. Gre za to, da sva skupaj že pol desetletja in je med nama vse v najlepšem redu, imava se rada, imava se lepo ... Najino pravljico bi lahko imenovala nebesa, dokler se ne pojavi tašča. Ker sva problem želela rešiti in hkrati zaživeti skupaj – čeprav sva še študenta, sva se preselila slabih 50 km stran. Ne vem, kaj sva razmišljala, a dejansko ne glede na trud ne moreva dokazati, da znava, da sva sposobna skrbeti sama zase in da ne potrebujeva nasveta še za to, kako se obriše zadnjica. V bistvu tašča že nobene prejšne fantove punce ni marala, pri meni pa je v začetku kazalo drugače. Bilo je vse ok, sčasoma, ko je očitno uvidela, da je to to, pa je začela metati polena pod noge. Nič ne delam več prav, ignorira me, ko smo v družbi, podkupuje, hrati pa poslušamo vsi, da ni denarja. Fant se vedno znova postavlja na mojo stran, a nočeva popolnoma prekiniti vezi, ker je konec koncev le njegova mama. Ne želim biti jabolko spora med njimi, ne dam pa ga za nič na svetu. Enako pravi tudi on. Razmišljava o poroki, a vse sanje in veselje se razblinijo, ko se vprašava, koga povabiti. Namreč najini starši v tem času še niso skupaj sedeli za mizo, čeprav so moji na to ves čas pripravljeni. Prav tako nočem takšnega vmešavanja, ko bova imela otroke ... Tako ne gre več naprej, razmišljava tudi o selitvi v tujino, a konec koncev, tudi tam imajo telefon, tudi tam imajo internet ... Torej "pobeg" ni rešitev. Največja težava pa je v tem, da si jaz sama služim kruh že od 15. leta, ker so starši ločeni in je mati z minimalno plačo, fantu pa tu in tam starši še dajo, saj mu predavanja na fakulteti ne omogočajo toliko ur dela, da bi lahko z zaslužkom poplačal vse stroške, ki nastanejo s stanovanjem. Sicer pa voziva iz meseca v mesec, ker sva navajena skromno živeti. To so torej razlogi, zakaj ne moreva popolnoma prekiniti stikov. Kaj naj narediva? Počasi se pojavlja prišepetovanje, kontrolirajo, koliko ima denarja, in mu prigovarjajo, češ poglej, kakšne napake ima. Hvala bogu, pa sva drug do drugega iskrena in si vse poveva, zato mi vse pove in pokaže, kaj točno se napiše. Kar cenim, saj bi me skrbelo, če bi se zaprl vase in ji počasi začel verjeti. Kaj naj naredim? Tako ne gre več naprej, narazen pa tudi nočeva, saj nama je skupaj prelepo! HVALA! Zaljubljena

Novice 03. 12. 2012 10.41

Osramotila priljubljenega TV-vremenarja

Slavni ameriški vremenar nima sreče z ženskami. Tokrat ga je osramotila kar njegova zaročenka, ki je, medtem ko je spal, zlorabila njegov Twitter in objavila svoje seksi fotografije ter sledilcem obljubila gole posnetke. Poglejte, kaj je ušpičila.

Trači 03. 12. 2012 10.22

Obogatela zaradi podobnosti z ameriško zvezdnico

Nekoč je bila natakarica, danes pa si denar služi kot dvojnica slavne pevke Britney Spears. V vlogi svoje vzornice je podjetna Britanka do zdaj zaslužila že skoraj pol milijona evrov. Ji je res tako podobna?

Novice 30. 11. 2012 12.37

Sophie Fontanel: Ženske, naučite se moškim reči ne!

Sophie Fontanel je v svoji knjigi priznala, da se odpoveduje spolnim odnosom in v Franciji sprožila pravo polemiko. 49-letna novinarka francoskega tednika Elle je še nedolgo tega sprejemala moške in seks na, kot sama pravi, promiskuiteten način. Sophie pa ni edina ženska, ki je vnesla tako drastično spremembo v svoje življenje. Dejstvo je, da se vse več žensk odloča za seksualno vzdržnost, saj so prepričane, da si bodo na ta način povrnile samospoštovanje in se znebile vloge 'spolne sužnje', ki jim jo je skoži čas namenil moški.

Brane, pomagaj! 27. 11. 2012 16.58

Hoče šestkrat na dan! Saj nisem stroj ...

Dragi Brane! Imam zelo velike težave s svojo punco. Ta ne zdrži brez seksa in zanj sitnari tudi po šestkrat na dan in več. Ne razume, da po treh seksih na dan nisem več za akcijo. Prosim, pomagaj. Kaj naj naredim, da ji razložim, da nisem stroj in da ne morem več kot šestkrat na dan, in to prav VSAK dan. Hvala. Anonimnež89

Novice 30. 11. 2012 15.28

Televizijska zvezdnica zaradi uboja za 10 let v zapor

Amy Locane, ki je v 90. letih zaslovela z vlogo v seriji Melrose Place, bo naslednjih 10 let najverjetneje preživela za zapahi. Obtožena je uboja iz malomarnosti. Preberite podrobnosti o dnevu, ki ji je za vedno spremenil življenje.

Trači 30. 11. 2012 15.37

Slavna športnica pokazala nosečniški trebušček

Londonske olimpijske igre so se končale uspešno in njenim že sedmim medaljam letos prinesle še dve olimpijski odličji. Nato pa je napočil čas za družino in Valentina Vezzali je zanosila. Pred nekaj dnevi je na neki dobrodelni prireditvi ponosno pokazala trebušček.

Novice 03. 12. 2012 13.18

Razkrili resnico o 'poltonski morilki'

Čeprav že nekaj časa nima več 500 kilogramov, se bo Američanka bolj težko znebila vzdevka 'poltonska morilka'. To ime se je je prijelo, potem ko se je zlagala, da je ubila svojega nečaka. Trdila je, da se je po nesreči ulegla nanj in ga pomečkala. A resnica je popolnoma drugačna.

Trači 29. 11. 2012 13.30

Vse za mladost: zamrzujejo ji kožo na obrazu

Demi Moore se od ločitve od 16 let mlajšega Ashtona Kutcherja le redko pojavlja v javnosti, zato mediji kar naprej ugibajo, ali si je že našla novo ljubezen. Trenutno naj bi se 50-letna zvezdnica dobivala s kar 24 let mlajšim trgovcem z umetninami, zaradi obsedenosti z mladostnim videzom pa naj bi se odločila za boleč in bizaren lepotni tretma.

Novice 30. 11. 2012 08.36

V december z Niko

Okrašena središča mest, praznične izložbe in nakupovalna mrzlica – vse to nakazuje, da počasi, a vztrajno korakamo proti koncu leta 2012. December je zagotovo nabolj zabaven, prazničen ter svetleč mesec v letu in vzdušju primerno bo okrašena tudi naša naslovnica. Za to bo med drugim poskrbela zadovoljna meseca decembra Nika Dodig, ki ste ji bralke in bralci naše spletne strani omogočili nepozaben ter razburljiv dan s snemalno ekipo in profesionalno fotografiranje za naslovnico.

Novice 29. 11. 2012 12.35

Zvezdnikovo zaročenko do smrti povozil znan košarkar

Srbski zvezdnik je pred dnevi doživel tragedijo, potem ko je pijan voznik do smrti povozil njegovo zaročenko. Izkazalo se je, da je za volanom sedel znan košarkar, kakšna kazen ga bo doletela, se še ne ve.

Trači 28. 11. 2012 15.17

Tako ji je bilo vroče, da se je ...

... slekla. Nekatere zvezdnice nimajo mere, kadar gre za zabavo, še huje postane, kadar je vmes alkohol. Tako je skupina prijateljic na ulici uprizorila predstavo, ob kateri so se marsikomu odpirala usta.

Brane, pomagaj! 27. 11. 2012 16.46

Iz radovednosti sem poskusila s prijateljico

Živijo, imam hud problem. V zvezi s fantom sem dobra tri leta. Vendar sem se vmes "pozabavala" s prijateljico. Fantu to ni problem. Sam pravi, da ga ne moti, če se ''dam dol'' s punco, le če bi se z moškim, mu ne bi bilo prav. Torej, s prijateljico sem se le zabavala, bila sem radovedna, želela sem občutiti, kako je v postelji z njo. Vendar pa je ona vse vzela zares. Želi biti moja punca in želi, da javno pokaževa najino zvezo. Vendar jaz nisem ne lezbijka ne biseksualka, le zabavala sem se, saj kot pravijo, vse moraš enkrat poskusiti. Povedala sem ji resnico in zdaj sploh več ne govoriva. Nočem izgubiti dolgoletne prijateljice. Kaj naj naredim? Aleksandra

Novice 26. 11. 2012 13.33

Desetletni deček je živel v hiši duhov

Desetletni Daniel se je skupaj z družino preselil v veliko hišo, ki stoji v prijetni soseski. A ta lepa hiša je skrivala temačno skrivnost, kar je družina zelo kmalu občutila na lastni koži, saj so se v 28 dneh, kolikor so tam živeli, srhljivi dogodki kar vrstili.

Novice 28. 11. 2012 12.39

Mata Amritanandamayi z objemom spreminja svet

Včasih je že objem dovolj, da nekoga potolažimo, mu olajšamo trpljenje ter mu polepšamo dan. Lep primer za to je Mata Amritanandamayi, hindujska duhovna voditeljica in gurujka, ki je znana po tem, da ob koncu vsakega obreda ali programa stopi do slehernega udeleženca ter ga objame. Sama pravi, da tako širi ljubezen, ravno zaradi materinske ljubezni, dobrote in humanitarnega dela pa je v svetu postala znana kot Amma, kar v indijščini pomeni 'mati'. Spoštovanje in občudovanje zasluži predvsem njeno humanitarno delo, številni pa jo imenujejo kar 'Svetnica objemov'.

Novice 29. 11. 2012 09.10

Lili priznala, da zadnje čase je več

Lili Žagar, simpatična in lepa voditeljica resničnostnega šova Gostilna išče šefa, nam je priznala, da zadnje čase veliko več in raje je, in s tem hudomušno odgovorila na namigovanja, ki se zadnje čase pojavljajo v medijih, da je noseča. Z Lili pa se nismo pogovarjali le o domnevni nosečnosti, temveč tudi o tem, kako ji uspe uskladiti družino in delo, ter o modi in seveda o tem, da si z možem želita povečati družino.

ISSN 2630-1679 © 2021, Zadovoljna.si, Vse pravice pridržane Verzija: 1007