Zadovoljna.si

Ključna beseda / k

Moda 17. 07. 2015 07.47

Noro! 20 načinov, kako nositi klasično belo majico

Vsaka ima v svoji omari vsaj eno klasično belo majico, ki je zagotovo eden izmed najbolj praktičnih modnih kosov. Z malo domišljije lahko namreč z njo ustvarite šik, trendi, vsakdanji, seksi ali elegantni stajling. Možnosti so neomejene in v spodnjem posnetku si lahko ogledate, kako belo majico s kratkimi rokavi nositi na kar 20 različnih načinov.

Novice 17. 07. 2015 07.48

Osupnila vas bo: to je 50-letna ženska, ki se ne stara!

Leta 1991 je bila razglašena za najlepšo na lepotnem izboru Miss Azija in težko je verjeti, da je Candy Lo pred kratkim dopolnila že 50 let. Nekdanja manekenka je namreč še vedno videti neverjetno mladostno in bi ji brez težav pripisali 20 let manj.

Trači 16. 07. 2015 07.54

Na to smo čakali kar tri leta!

Po treh letih letih zaroke naj bi se slavna prijateljica Jennifer Aniston sedaj končno sprehodila do oltarja in v intimni ceremoniji svojemu izbrancu Justinu Therouxu obljubila večno zvestobo.

Šport in zdravje 15. 07. 2015 07.54

10 trikov za seksi stegna

Eden izmed glavnih trendov letošnjega poletja so zagotovo kratke hlače, ki pa si jih veliko žensk enostavno ne upa obleči. Za ta modni kos je namreč potrebno imeti lepo oblikovane noge brez kančka celulita, kar pa premorejo le redke. Vendarle pa ni nobene potrebe, da svoje noge skrivate v dolgih hlačah in se kuhate v vročini. Ponujamo vam namreč 10 trikov, kako svoje noge v le nekaj dneh pripraviti na 'hot pants'.

Šport 13. 07. 2015 08.00

Hiter način hujšanja, ki je obnorel Slovenijo!

Vaš morski oddih je vedno bližje, ve pa še niste začele hujšati za misijo 'bikini poletje'? Brez panike, še vedno je čas, da se znebite kakšnega kilograma in učvrstite telo. Načinov za oblikovanje postave je malo morje, in čeprav se vsi dobro zavedamo, da je telovadba eden izmed ključnih dejavnikov uspešnega kurjenja kalorij, je to mogoče tudi brez nje. Hujšanje brez telovadbe? Sliši se skoraj predobro, da bi bilo res, a poznamo rešitev, zaradi katere se bodo maščobe začele hitro topiti, ve pa boste iz dneva v dan bolj vitke.

Osebna rast in odnosi 15. 07. 2015 07.54

9 stavkov, ki jih moški ne prenesejo!

Je že tako, da ženske vedno rade nekaj razčiščujejo, pa naj bo na delovnem mestu, v ljubezenskem razmerju in v družinskem krogu. Čeprav to počnejo dobronamerno, pa moški določene stavke doživijo kot napad in žalitev.

Moda 13. 07. 2015 08.05

Večina žensk ne nosi pravih, ste tudi vi med njimi?

Vsaki ženski pristaja nekaj drugega. Glede na vašo obliko postave morate paziti na izbiro barve, modela, vzorca in še kaj bi se našlo. Vsekakor ni vseeno, kakšne kopalke izberete, saj je od modela bikinija odvisno, ali boste v njem izgledale dobro ali slabo. V nadaljevanju vam ponujamo nekaj nasvetov, s pomočjo katerih boste letos na plaži obračale glave!

Lepota 07. 07. 2015 08.18

Nevaren trend, ki je 'okužil' socialna omrežja

Ob besedi poletje nas večina verjetno najprej pomisli na počitnice, morje, plažo, lenarjenje in žal tudi na opekline. Z rdečo in mehurjasto kožo se je najbrž moral že kdaj soočiti vsak izmed nas in če se tej ponavadi poskušamo izogniti s pravo zaščito pred soncem, pa nekateri želijo, da jih sonce opeče. Na Twitterju se je namreč pojavil nov nevaren trend tatujev iz sončnih opeklin!

Šport in zdravje 02. 07. 2015 07.50

Ali veste, zakaj je zelo pomemben?

Zajtrkuj kot kralj, kosi kot meščan in večerjaj kot berač – zagotovo poznate to ljudsko modrost, ki pa se je večina prepogosto ne drži. Zajtrk je pomemben, ker zjutraj telo oskrbi s potrebno energijo in hranilnimi snovmi, pomemben pa je tudi zaradi vpliva na dnevni ritem prehranjevanja. Pogosto se žal zatakne že na začetku in marsikdo si ob vsem skupaj misli le 'Kdaj naj jem, če se mi mudi, sploh pa – kaj naj pojem?'

Novice 06. 07. 2015 12.49

Pestro poletje v Palmanovi Outlet Village

V Palmanovi Outlet Village se začenja novo poletje s številnimi možnostmi za nakupovanje in zabavo. Nakupovalni center je sicer idealen kraj, da na odprtem prijetno preživite svoj prosti čas s prijatelji ali družino.

Brane, pomagaj! 06. 07. 2015 08.25

Brez zadržkov se mu je zlagal v obraz

Pozdravljen Brane! Moje ime je A in imam težave v netipični vezi. Na kratko o meni, sem 26-letni tip, trenutno brezposlen, zaljubljen do ušes v svojo simpatijo, ki mi vrača ljubezen, nežnosti in lepe besede. Vendar, ker sem po naravi malo preveč radoveden, sem večkrat partnerja povprašal o preteklosti, na katera je recimo odgovarjal, vmes pa dodajal malo ogorčenja. Že takrat sem dobil občutek, da ni vse tako kot pravi. Dnevi so minevali in postopoma pa so majhne skrivnosti prišle na dan. Imel je spolne odnose z ljudmi, za katere je sprva govoril, da jih ne pozna, itd. Imela sva hiter in nenavaden prepir glede tega, v katerem je priznal in dodal, da je storil to za moje bolje. Zdi se mi pravično, da poudarim, da so se te avanturce zgodile pred pričetkom najine zveze. Vsake toliko pogledam po telefonu, vendar se malo počutim krivega, kajti nisem tako nezaupljiv, vendar mi ne da miru dejstvo, da se je za take ''minimalce'' brez zadržkov zlagal ljubljeni osebi v obraz; in to tudi brez karšnih koli težav. Na koncu dneva sva se tudi pogovorila, vendar sem jaz izpadel ljubosumni partner. Kar mi tudi ustreza, ker se zavedam, da malo sem, ampak se mi pa zdi tudi bistveno, da si partnerja slepo zaupata, tukaj pa nastane problem, kajti jaz njemu ne zaupam več 100 % in to me moti. In jaz ne vem, če bi želel biti v taki vezi, čeprav sem zaljubljen in nisem siguren, da bi želel zaključiti najino skupno pot. Jaz sem zvest in cenim zvestobo, mogoče me je strah dvomov in se po eni strani bojim, da skriva še kako stvar, ki bi lahko ogrozila to kar gradiva skupaj. Na kratko, imam dosti vprašanj, ki jih me je strah postaviti, se mi pa ne zdi pravično, da sem jaz popolnoma odkrit, on pa ... hmm .... ? Informativno sva skupaj dve leti, moja sumničenja pa so obrodila sadove šele pred parimi mesci, kjer sva srečala enega izmed teh ''njemu neznanih'' tipov, seveda on ga takrat ni poznal, po par tednih pa je povedal, da so bili dosti časa od tega skupaj ( to zveni, kot da je zelo star, vendar ima le leto ali tri več kot jaz). Spolno seveda in brez zaščite. Težava tudi nastane, ker ti ''posamezniki'' slovijo po svojem pogostem menjavanju partnerjev. Nekje za 4 ali 5 sem izvedel ponesreči, malo pa me muči dejstvo, da lahko prikriva še 'bog ti ga vedi' kaj. Kako vidiš ti to stanje, sem preveč zatreskan in ljubosumen?

Pronamel 12. 06. 2015 11.31

Preverite, kako zdravi so v resnici vaši zobje!

Bel, sijoč in zdrav nasmeh je nepogrešljiv modni dodatek vsake pripadnice ženskega spola. Če ste bili tudi vi do sedaj prepričani, da so občasni pregledi pri zobozdravniku in redno ščetkanje zob dovolj za ohranjanje njihovega zdravja in da ne počnete ničesar, s čimer jih ogrožate, ste se močno zmotili. Po presenetljivi resnici o tem, kako sadje, zelenjava, gazirane pijače in marsikatera druga živila povzročajo kislinsko erozijo zob, vam sedaj razkrivamo, v kakšnem stanju so v resnici vaši zobje!

Novice 24. 06. 2015 15.21

Začela je spati na tleh, zavračala je hrano in pijačo

Merve in Ece sta bili povsem običajni nemški najstnici. Pridni, zadržani. Vse dokler se pred nekaj tedni za njima ni izgubila vsaka sled. Kje sta, ne ve nihče, nekateri viri pa trdijo, da sta uresničili svoje načrte in se pridružili samooklicani Islamski državi. Zakaj najstnice kljub nazornim posnetkom okrutnega ravnanja z ženskami še vedno privlačita teror in nasilje?

Trači 26. 06. 2015 12.20

Neverjetno! Takšna je bila pred 15 leti, danes pa ...

Hollywoodska zvezdnica in slavna 'Prijateljica' Courteney Cox je pred nekaj dnevi praznovala 51. rojstni dan, videti pa je tako kot pred 15 leti, ki je igrala Monico Geller v eni izmed najbolj priljubljenih humorističnih serij vseh časov.

Brane, pomagaj! 24. 06. 2015 07.56

Obupana bralka: 'Občutek imam, da me vara in mi laže v obraz!'

Brane živijo! Trenutno sem že 6 let v razmerju, od tega 3 leta na svojem s fantom, za katerega imam občutek, da me vara in mi laže v obraz. Dela po cele dneve, ko pa pride domov, misli, da ga bom stregla, kot da sem služkinja in ne partnerica. Med nama ni več tiste iskre, kot je bila na začetku. Vidiva se samo zvečer, za vikend, ko bi lahko kam šla, pa najraje leži in gleda TV. Kakšen mesec nazaj sem se zapletla z enajst let starejšim sodelavcem, s katerim sem spet videla, kaj je to ljubezen in nežnost. Ima pa problem, da težko zaupa, saj je leto nazaj zaključil nekaj let trajajočo zvezo. Oba čutiva, da sva si všeč in se zaljubljava drug v drugega. Najraje bi samo spakirala svoje stvari in odšla k njemu, me pa skrbi reakcija fanta, saj imam občutek, da me bo takoj nagnal iz stanovanja, ko mu bom povedala, da ga zapuščam. Kaj naj naredim?

Moda 23. 06. 2015 08.07

Na dopustu ne pozabite na ...

Ste se že vprašale, kateri so ključni kosi, ki se morajo znajti v vašem poletnem kovčku? Da bo kombiniranje enostavno tudi na dopustu, ne pozabite na …

Radenska 29. 05. 2015 08.16

Zvezdniške skrivnosti za brezhiben videz

Čeprav smo zvezdnice na rdeči preprogi vajeni videti urejene od glave do pet, s popolno pričesko in brezhibno kožo, pa to ni nekaj, kar jim je bilo naravno dano. Za njimi stoji številna ekipa frizerjev, stilistov in vizažistov, ki se jim lahko zahvalijo za sijočo in negovano kožo, ki jim jo tako zavidamo. Najboljši vizažisti in strokovnjaki za nego kože so razkrili do zdaj skrbno varovane zvezdniške lepotne skrivnosti, s pomočjo katerih bo zdaj tudi vaša koža sijoča in zdrava!

Radenska 05. 06. 2015 07.45

To je preprosta resnica o sadju!

Za lepo in sijočo kožo je potrebna ustrezna nega, velik vpliv ima tudi življenjski slog, ne nazadnje pa je pomembna tudi hrana, saj lahko z vnosom primernih živil poskrbite za mladosten videz in zdravo kožo. Ni treba slediti strogi dieti, glavno je, da v telo vnašate hrano, ki vsebuje ustrezne vitamine in minerale. Avokado, marelice, breskve in banane je le nekaj sezonskih sadežev, ki ji morate uvrstiti na svoj dnevni jedilnik, iz njih pa lahko naredite tudi učinkovite domače maske za obraz!

Šport in zdravje 15. 06. 2015 07.52

Pomaga proti zatekanju nog, zabuhlosti obraza in napihnjenosti!

Vsaka pripadnica ženskega spola si želi, da bi se v svojem telesu počutila dobro in da bi se lahko po plaži sprehajala samozavestno. Verjetno ste tudi ve že večkrat slišale, da voda, ki zastaja v telesu, poskrbi za nekaj 'navideznih' odvečnih kilogramov, posledica pa je tudi zatekanje nog, zabuhlost obraza in napihnjen trebuh. Z izgubo odvečne vode v telesu boste najhitreje shujšale, obenem pa se znebile tudi toksinov, ki se zadržujejo v telesu in zaradi katerih je bilo hujšanje v preteklosti neuspešno.

Domači trači 19. 06. 2015 08.12

Se je njegovo zdravstveno stanje znova poslabšalo?!

Priljubljeni igralec Jurij Zrnec se že nekaj let zaproed sooča z zdravstvenimi težavami in kot kaže teh še ni konec. Jurija naj bi pred nekaj dnevi opazili na urgenci v Ljubljani s transfuzijo v roki, a zaenkrat ni znano, kaj naj bi bilo z njim narobe. Igralec se na govorice zaenkrat še ni odzval, a glede na to, da je nekaj dni kasneje že stal na glasbenem odru s skupino Pliš, težave, kot kaže, tokrat k sreči niso resne.

Šport in zdravje 19. 06. 2015 08.47

Ste pripravljene na skok v kopalke?

Bikini linija zahteva čvrsto in seksi telo. Če se boste držale predpisanega načina prehranjevanja, bodo nadležni kilogrami kmalu postali preteklost. Ste pripravljene na skok v kopalke?

Novice 17. 06. 2015 15.05

Nepozabna izkušnja, ki je ne smeš zamuditi!

TOP4 dekleta s Tjašo Kokalj jutri, 19.6. prihajajo v Koper in to je tudi ena izmed zadnjih priložnosti, da se prijavite v tretjo sezono priljubljenega šova in doživite nepozabno izkušnjo. Lanskoletne zmagovalke so nam zaupale, kaj jim bo najbolj ostalo v spominu in kaj bi svetovale dekletom, ki se bodo letos potegovale za naziv TOP4 dekleta!

Moda 26. 06. 2015 08.52

Najboljša izbira za vroč poletni dan!

Poletje je čas, ko moda postane veliko bolj lahkotna in barvita. Dolge hlače in težka krila zamenjajo poletne oblekice in krilca. Vas zanima, katera so najbolj modna?

Brane, pomagaj! 12. 06. 2015 08.11

Težave v postelji rešujeta z erotičnimi igračkami

S partnerjem sva stara 41 in on 47 let. Skupaj sva 4 mesece. v postelji je zelo pozoren in se na vse načine trudi, da bi mi ustregel. Na pretekle izkušnje sem celo odkrila veliko novih položajev in stvari, ki popestrijo seksualno življenje. Ujela sva se tako intelektualno kot seksualno, moti me le edino to, da pri njem sprva sploh ni prišlo do erekcije. On pravi, da je bil sedaj dolgo samski (5 let) in se mora na zvezo spet navaditi in da bo s časom boljše, da on prav tako uživa. Sedaj lahko rečem, da je mogoče malo boljše, ampak v smislu, da mu penis otrdi ampak samo za kratek čas, odnosa oziroma izliva še vedno ni sposoben. Jaz mislim, da ima motnje erekcije in sam sebi tega noče priznat ali pač res potrebuje več časa. Čudno mi je, ker se je takoj potrudil in nabavil vibrator, pa ne enega, dva in to podkrepil z besedami, da je to popestritev, da normalni moški nimajo težav s tem, da žensko zadovoljijo z vibratorjem, čeprav jaz sama nisem najbolj navdušena nad tovrstnimi igračkami. Še vedno mi je najboljši telesni stik, prsti, jezik, roke. Prosim za mnenje. Lp

Pronamel 05. 06. 2015 14.27

Spoznajte nevarnosti kislinske erozije

Vsi si želimo lepe in zdrave zobe. Če so beli, še toliko bolje. Dejstvo je, da je skrb za ustno higieno ključnega pomena, če želimo ohraniti zdrave zobe in dlesni, a dobro znano je tudi, da lahko veliko škode naredi tudi napačna izbira hrane. Dejstvo je, da nas danes na vsakem koraku spodbujajo k zdravemu načinu življenja in zlasti pripadnicam ženskega spola, zdrava prehrana pomeni veliko. Pri tem pa se ne zavedajo, da je lahko tudi nevarna.

Brane, pomagaj! 08. 06. 2015 08.26

Slovenec priznal: doma ima ženo, po glavi mu hodi 10 let mlajša

Zdravo. Star sem 36, poročen sem 8 let, zakon je vedno štimal. Pred pol leta pa sem na delu spoznal novo prostovoljko, ki me je takoj prevzela. Mlajša je od mene okoli 10 let, ampak ta punca je res nekaj posebnega. Je božanskega videza, lasje, oči, telo ... Karakterno pa takšne ženske še nisem spoznal. Pred ženo sem jih imel kar nekaj. Razmišlja odraslo, bolj kot vsi v moji okolici. Tega vsega se zaveda, je zelo samozavestna. Je tudi pametna in res nadarjena. Z njo sicer nimam ničesar. Ona tega, kot kaže, tudi ne bi hotela, čeprav nima fanta, je vedno nedostopna in zadržana do vseh, ne samo mene. Jaz pa imam občutek, da sem se noro zaljubil, non stop mislim na njo, žena mi ze očita, da sploh nisva intimna. Včasih buljim v njeno rito in ima me, da bi jo vzel od zadaj. Tega še nisem doživljal, ob njej se počutim umirjenega, poslušal bi lahko njene ideje non stop. Problem je, da ne morem spati, jesti, na delu pa ne morem razmišljati trezno. Čez slab mesec ona tudi odhaja in je več ne bo nazaj. Naj povem ženi, naj povem njej??? Počutim se noro, da tu pišem, ampak res ne vem, kaj naj naredim. Tega kolegom ne morem govoriti, ker bi lahko prišle kake govorice. Kaj naj? Hvala. D

Domači trači 04. 06. 2015 08.02

Ste ga že videli? Ganil je Slovenijo!

Pred nekaj dnevi je upihnil 26 svečk, predstavil je nov singel 'Brez poti' in zanj posnel tudi svoj prvi samostojni videospot, sedaj pa ga čaka poletje, natrpano z nastopi in koncerti, a Tim pravi, da bo našel tudi čas za dopust in si s prijatelji privoščil robinzonsko verzijo počitnic. In te si vsekakor zasluži!

Trači 29. 05. 2015 10.02

Novica, ki je šokirala Hollywood: zadolžena do vratu?!

Vest, ki je v teh dneh pricurljala v ameriške medije, nas je pustila v šoku. Če je verjeti najnovejšim informacijam, naj bi bil eden izmed najbolj vplivnih hollywoodskih parov na svetu brez prebite pare. Zaradi njunega razkošnega stila življenja naj bi bila Angelina Jolie in Brad Pitt na robu bankrota in imela kar 35 milijonov dolarjev dolga!

Lepota 29. 05. 2015 08.08

Ni vse v merah ... Ona je dokaz za to!

Tess Holliday v višino meri zgolj 1,65 metra, tehta 117 kilogramov in se bo v zgodovino vpisala kot najtežji 'plus-size' model. Čeprav ima konfekcijsko številko 52, se njena manekenska kariera strmo vzpenja. Prepričana je, da za uspešno modno kariero niso pomembne samo idealne mere, temveč tudi in predvsem vztrajnost ter ljubezen do mode.

Moda 29. 05. 2015 08.07

Čevlji, ki bi jih morala imeti vsaka

Imate tudi ve v svoji garderobni omari petdeset parov čevljev? Potem delate po mnenju modnih strokovnjakov napako, ki je pogosta pri vseh pripadnicah nežnejšega spola. Optimalno število parov čevljev, ki bi jih naj vsebovala omara vsake tipične ženske, je namreč – ne boste verjele – pet. Da, pet parov čevljev naj bi bilo vse, kar potrebujete za udoben in lahek korak v vseh letnih časih. In kateri so ti čevlji? Balerinke, salonarji, mokasini, nizki sandali in gležnjarji. Obutev, ki je lahko klasična ali moderna, pomembno pa je, da vam je v njih udobno, zato nekoliko večja investicija najbrž ne bi bila slaba odločitev.

ISSN 2630-1679 © 2021, Zadovoljna.si, Vse pravice pridržane Verzija: 1007