Zadovoljna.si

Ključna beseda / pa

Oddaje 26. 03. 2021 06.00

To so vsa dekleta, ki se bodo borila za Gregorjevo srce

Potem ko smo vam včeraj že predstavili prvih pet deklet, ki se bodo v šovu Sanjski moški to pomlad borila za srce 30-letnega Gregorja Čeglaja, vam tokrat predstavljamo še ostale. Tudi zanje velja, da imajo v boju za ljubezen pripravljene različne taktike, a enak cilj. Kateri bo uspelo?

Trači 25. 03. 2021 12.03

Goran in Hana sta se po dveh letih razšla

Po mesecih namigovanj, da v zvezi Hane Rodić in Gorana Jurenca škriplje, je sedaj razhod potrdila tudi temnolaska sama.

Brane, pomagaj! 25. 03. 2021 06.19

34-letni bralec: 'Ko je prišla korona, so se začeli problemi ...'

Brane, pozdravljen. Pred dvema letoma sem spoznal čudovito in enkratno žensko, pri kateri sem ugotovil, da sva si podobna in kompatibilna. Star sem 34 let in sem dobil občutek, da je to partnerica za moje življenje. Ker so v življenju padci in vzponi, in ker pri tem mislim, da se morata partnerja podpirati in ne samo biti skupaj, ko je lepo. Glede na njeno dosti razgibano delo in delovni urnik, ker je v dejavnosti, kjer sama dela. Ker sem bil prvič vesel in srečen, da sem lahko spoznal tako osebo, ki me je dopolnjevala. Živela sva pri njej, ker je bilo pri njej več svobode kot pri meni. Postajal sem drugačen in se prilagajal njej, ker sem hotel. Tako sem na primer zelo sodeloval pri kuhinjskih opravilih, pri čiščenju in pri ostalih stvareh. Motilo me je to, da je vse to bilo normalno za moškega, da počne z njene strani. Pri komunikaciji sem vedno jaz delal na tem, da ko je prišlo do prepira, sem miril situacijo in skušal čim prej rešiti problem. Zaradi njene impulzivnosti in neprimernih besed, predvsem nepremišljenih, sem veliko trpel. Ko se je ohladila, se je delno strinjala, da je pretiravala. Prišla je korona in nastajali so problemi. Pri njenem delu se to ni poznalo, pri meni pa je drugačna slika. Moje delo je zahtevalo, da sem na čakanju do nadaljnjega. Med tem časom sva bila skupaj dosti časa in težave so nastale, ko so jo začele motiti stvari pri meni, kljub temu, da sem vse postoril doma, kolikor se je dalo. Motilo jo je, da sem ležal na kavču in gledal televizijo, da sem premalo delal in da naj si tudi med korono najdem kaj za delati, ker sem ji razlagal, da je to trenutna situacija, na katero jaz osebno težko vplivam. Kljub temu je bila nezadovoljna, da nisem delal več,ker ona želi ustvarjati, ker so to prava leta za ustvarjanje. Kadarkoli ji je bilo težko, sem ji pomagal in ji stal ob strani, čeprav sem dobil občutek, da me včasih zavrača. Prišel je dan, ko je rekla, da rabi čas zase in da ni srečna. Pravi, da kljub situaciji se lahko videvava občasno. Prav tako pove, da ko nima obveznosti in je umirjena, si želi moje bližine. Ne vem več, kaj naj naredim. Meni je tudi težko in sem osamljen. Ali naj jo pustim na miru, ker se bojim, da je to začetek konca, ki ga je predstavila na olepševalen način, da rabi čas zase. Sam pravim, da v slabem in dobrem si morata partnerja vedno pomagati. Res pa, da je tej situaciji še botrovala nesreča bližnjega, ki se je sicer končala srečno. Želim si, da bi bil ob njej, sam pa ne vem, kako bo naprej. Hvala in lep pozdrav!

Mesec dobrega počutja 25. 03. 2021 06.18

Eva Cesar: 'Družbena omrežja so naše ogledalo. To, kar iščemo, to dobimo'

25-letna Eva stoji za profilom na Instagramu, ki ga je preprosto poimenovala Osebna rast. Pravi, da želi z njim svojim sledilcem polepšati dan, jih naučiti ljubezni do sebe, predvsem pa jim pomagati. "Vedno sem v sebi imela občutek, da moram nekomu pomagati in da me ljudje potrebujejo. “Kaj je moj namen?” sem se spraševala in vedno prišla do zaključka, da sem tukaj zato, da pomagam," nam je zaupala in dodala, da najraje piše o svojih osebnih življenjskih izkušnjah.

Kraljevo 25. 03. 2021 06.18

Princ Harry ima novo službo

Kot kaže, je intervju z Oprah Winfrey kraljevemu paru odprl nekaj novih vrat in kariernih priložnosti. Britanski princ Harry ima namreč novo službo.

Oddaje 25. 03. 2021 06.00

To je prvih pet deklet, ki se bodo borile za srce sanjskega moškega

Ne čakaj pomladi, ne čakaj na maj, pravi stara slovenska pesem. Zato tudi mi ne bomo čakali na toplejše majske dni in vam že danes predstavljamo prvih pet deklet, ki bodo to pomlad v težko pričakovanem šovu Sanjski moški tekmovale za srce postavnega Gregorja Čeglaja. Ana, Anja, Kaja, Lara in Polona v šov prihajajo vsaka s svojo taktiko in vsaka s svojimi razlogi, a njihov cilj je enak: osvojiti sanjskega moškega. Spoznajte jih.

Zadovoljna 24. 03. 2021 13.25

Nika Ambrožič Urbas: "Trenutno se navdušujem nad trendom močnih barv!"

28. marca ob 17.30 na POP TV prihaja oddaja Zadovoljna, ki jo bo vodila strokovnjakinja za modo in lepoto Nika Ambrožič Urbas. V oddaji, ki je produkt dobro sprejetih in zaželenih vsebin, ki jih spremljate na našem spletnem portalu, bo s praktičnimi stilskimi nasveti pokazala, kako v dnevno rutino vnesti lepoto in kanček glamurja, mi pa smo pred začetkom oddaje z njo poklepetali o modi, ki je njena velika ljubezen. Že kot deklica je namreč vedela, kaj si želi početi, svojo željo pa je tudi uresničila.

Trači 24. 03. 2021 10.55

Snemanje turške serije zaradi koronavirusa ustavljeno

Globalna pandemija covida-19 je v zadnjem letu posegla v vse pore našega življenja, močno pa je spremenila tudi načrte tistih v zabavni industriji. Medtem ko si glasbeniki koncertov v živo še vedno ne morejo privoščiti, so se spet zagnala številna snemanja, med drugim tudi snemanje priljubljene turške serije Ko potrka ljubezen, ki jo od ponedeljka do petka spremljate na POP TV. Zaradi okužbe z novim koronavirusom pa so bili ustvarjalci serije Ko potrka ljubezen snemanje prisiljeni zaustaviti.

Horoskop znamenja 24. 03. 2021 07.51

Prva pomladna polna luna prinaša harmonijo in zaščito

Z 28. na 29. marec nas čaka nova polna luna, ki bo tokrat v znamenju tehtnice. S seboj prinaša pozitivno energijo, zdravljenje, harmonijo in zaščito.

Trači 24. 03. 2021 07.48

Lady Gaga paparaci ujeli med poljubljanjem z drugim

Ameriška pevka Lady Gaga, ki bo v tem tednu upihnila 35. svečko, je v zadnjem desetletju žela karierne sadove trdega dela, bolj pa je trpelo njeno zasebno življenje, v katerem je odpovedala kar dve zaroki; prvo z igralcem Taylorjem Kinneyjem, menda zaradi pomanjkanja časa, drugo s Christianom Carinom pa zaradi njegove bolestne ljubosumnosti. Lani je med epidemijo presenetila z novico, da je znova zaljubljena.

Oddaje 24. 03. 2021 07.47

Eden od MasterChefovih tekmovalcev prostovoljno zapušča šov

Čeprav je za nami komaj prvi teden sedme sezone kuharskega tekmovanja MasterChef Slovenija, tekmovalci že ugotavljajo, da stvari niso tako enostavne, kot so morda videti, ko izzive spremljaš prek TV-sprejemnikov. Po Damijanovem odhodu v prvem tednu bo svoj predpasnik na klin prostovoljno obesil še en tekmovalec.

Trači 23. 03. 2021 16.20

Anamaria Goltes je postala kratkolaska

Anamaria Goltes, ki jo večina pozna kot srčno izbranko Luke Dončića, je presenetila s povsem novo in precej krajšo frizuro!

Novice 23. 03. 2021 14.39

Tako boste letos pripravili najboljšo velikonočno pojedino

Velika noč je eden tistih praznikov, ko se razveselimo bogato obložene mize, na kateri ne smejo manjkati dobrote, kot so šunka, hren, pirhi, potica in druge okusne jedi. Na ta dan običajno za mizo povabimo tudi svoje najbližje oziroma vse, s katerimi bi radi uživali v slastnih in izbranih grižljajih. Preden pa se lotite velikonočne pojedine, je nikar ne pozabite fotografirati!

Trači 23. 03. 2021 10.03

Kylie Jenner: Na računu ima milijone, oboževalce pa prosi za denar

Pred dnevi je svoje številne oboževalce razbesnela 23-letna Kylie Jenner, mlajša hči klana Kardashian Jenner, ki je pred dobrim letom dni svet že razdvojila z novico, da je postala prva najmlajša milijarderka, ki je svoj denar zaslužila sama. Takrat so ji številni očitali, da brez zaledja slavne družine to ne bi šlo, zdaj pa je ponovno razjezila številne, ko je svoje oboževalce kljub bogastvu prosila za denar.

Novice 23. 03. 2021 09.59

Vaše misli so magnet – kaj trenutno privlačijo?

Verjetno se vam je že kdaj zgodilo, da ste na nekoga pomislili, potem pa vas je ta oseba poklicala ali se kako drugače pojavila v vašem življenju. Nekateri ljudje znajo z mislimi privlačiti v svoje življenje prosto parkirišče, posel, denar, partnerja, nekaterim pa to ne uspeva in privlačijo točno to, česar si ne želijo. V čem je razlika med enimi in drugimi? So eni res rojeni pod srečno zvezdo?

Mesec dobrega počutja 23. 03. 2021 07.47

Zakaj je smeh najboljši brezplačni terapevt?

Smeh je pol zdravja, pravi znan pregovor, ki še kako drži. Ne le, da je smeh dober za vaše razpoloženje, ima tudi pozitiven učinek na duševno zdravje, na zdravje srca, deluje kot protibolečinsko sredstvo, podaljšuje življenjsko dobo in je najboljši brezplačni terapevt. To pa je samo nekaj razlogov, zakaj je smeh ena najboljših oblik skrbi zase.

Trači 23. 03. 2021 07.44

To neuresničeno željo ima sanjski moški

Pred dnevi smo na setu snemanja šova Sanjski moški obiskali Gregorja Čeglaja in preverili, kaj se dogaja za kamerami. To vam bomo razkrili v prihodnjih tednih, tokrat pa ne moremo mimo skrite želje, ki nam jo je zaupal Gregor. Ko smo govorili o njegovih številnih tetovažah, smo ugotovili, da imajo številne eno skupno točko: španščino. Pa jo Gregor tudi obvlada?

Mesec dobrega počutja 22. 03. 2021 14.06

Naj influencerka meseca je Martina Medved

Influencerka meseca s področja duševnega zdravja in osebne rasti je Martina Medved, ustvarjalka Instagram profila Brlog nasvetov.

Pleši s Katarino! 22. 03. 2021 08.00

Prihaja iz Amerike, navdušil pa je tudi Slovence

Prišli smo do zadnje oddaje Pleši s Katarino!, ki ste si jo lahko ogledali vsako nedeljo na POP TV in v kateri je simpatična učiteljica Katarina Venturini, sodnica in štirikratna svetovna prvakinja, z vami delila skrivnosti plesnih korakov.

Trači 03. 05. 2021 09.05

Še nikoli videni posnetki razkrili, da sta si bila 'usojena'

Čeprav od premiere filma Umazani ples, v katerem sta blestela danes že pokojni Patrick Swayze in igralka Jennifer Grey, mineva že več kot 30 let, pa so šele zdaj na splet pricurljali posnetki iz njunih plesnih vaj.

Moda 22. 03. 2021 07.16

Sanja Grohar kopirala stil princese Diane in navdušila

Brez dvoma lahko rečemo, da je bila Lady Di prva stilska ikona s kraljevega dvora že dolgo pred Kate Middleton, kraljico Letizio ali Maximo. Njeni stajlingi so še danes modni navdih ženskam po vsem svetu in njeni najljubši kosi, kot so bluze z velikimi ovratniki, preveliki jopiči, romantične obleke, kavbojke z visokim pasom, se še danes uvrščajo med največje modne trende. Ena tistih, ki rade poustvarijo njene najbolj ikonične stajlinge, je tudi Sanja Grohar, ki že vrsto let živi v Londonu, kjer Diana še danes velja za kraljico ljudskih src.

Brane, pomagaj! 22. 03. 2021 07.10

Bralec priznal: "Že vrsto let imam razmerje z žensko, zdaj pa ..."

Pozdravljen, Brane! Že vrsto let imam razmerje z žensko, ki je bila, ko sem jo spoznal, v zvezi in prav tako ima otroka s tem možakarjem. S prva sva bila prijatelja, vendar sva se čez čas zaljubila drug v drugega. Na začetku mi je odgovarjalo takšno razmerje. Seks med vikendi in po službi. Brez obveznosti, ona pa je doma vse skupaj prikrivala. Tukaj so še njeni starši, ki živijo v isti hiši. Partner je čez čas za naju izvedel, vendar naju ni mogel spraviti narazen. Vikendi so bili vseeno najini. Sčasoma pa sem si začel želeti nekaj bolj resnega. Ona z družino na morje, jaz pa doma. Zadnji dve leti je šla sicer sama z otrokom, ampak to ni to. Najin dopust pa izgleda tako, da se greva kopat, a ona ob štirih že gleda na uro, ker bo prišla prepozno domov. Ta njen bivši pa izsiljuje, da naj ga izplača in bo odšel. Ženska nima jajc za nov začetek ... Tako nekako, no. Ne vem, kako naj drugače rečem. Pogovor o skupnem življenju ne obrodi sadov. Najbolj me pa boli misel na to, da je pred letom in pol splavila mojega otroka. Ko sem izvedel, da je noseča, je bila za mene najlepša ženska na svetu. Bil sem tako vesel. Rekel sem ji, da nama bo uspelo. Tega občutka ne znam opisati. Prej si otrok nisem nikoli želel. Ne vem ... Ponosen sem bil prvič nase. Ko je naredila splav, sem jo za nekaj časa zamrzil. Resno se razmišljal, da končam to razmerje. Ne vem, kam to vodi. Kot nekakšna odiseja. Brane, daj mi, prosim, nasvet ... Res ne vem, kaj naj naredim. Rad bi delil svojo prihodnost z njo, ker se karakterno res ujemava. Spolno pa zmagava. Hvala in lep pozdrav!

Kraljevo 21. 03. 2021 06.00

Princ Harry in Meghan Markle presenetila s še eno potezo

Ne zgodi se vsak dan, da nekdo v elektronski nabiralnik prejme sporočilo od vojvode in vojvodinje Sussexa, a ravno to se je pred kratkim zgodilo Olivii Crellin, ustanoviteljici dobrodelne fundacije PressPad. Ko sta Harry in Meghan slišala, da se Olivia zavzema za diverzifikacijo medijev, sta namreč želela takoj pomagati.

Horoskop 21. 03. 2021 06.00

Tedenski horoskop: ribe bodo potrebovale veliko podpore, rake čaka novo rojstvo

Pred nami je nov teden in z njim nov tedenski horoskop!

Šport 21. 03. 2021 06.00

Top vaje, ki jih lahko delate doma pred televizijo

Inštruktorica skupinske fitnes vadbe Liza Kregar tokrat predstavlja šest različnih vaj, ki jih lahko izvajate v domači dnevni sobi in med gledanjem najljubše serije razgibate svoje telo in pospešite srčni utrip. Edini pripomoček, ki ga potrebujete za vaje, je kuhinjski stol.

Brane, pomagaj! 21. 03. 2021 06.00

"Vsak dan zvečer mislim nanj, tudi ko sem s partnerjem"

Pozdravljeni! Dolgo že berem vaše članke in končno sem zbrala pogum, da tudi jaz prosim za kakšen koristen nasvet. In sicer je moja zgodba takšna ... Pred leti sem zaljubila v fanta. Bila je otroška oziroma najstniška ljubezen. V vsem mi je bil prvi, a šlo je le za dobivanje nekajkrat na teden. Nikoli nisva bila par, nikoli si nisva izpovedala ljubezni, a se poznava že od otroštva. Imela sva isto družbo, ki je vedela za najine afere, vseeno pa to ni bilo nikoli javno. Sedaj sva odrasla, jaz imam partnerja, s katerim sva si ustvarila življenje, a mi še vedno ne gre iz glave ta prvi. Ko je priložnost, se dobiva in že vse desetletje se pojavljajo isti vzorci pri najinih druženjih. Vsak dan zvečer mislim nanj, tudi ko sem s partnerjem. Tako si želim, da bi si enkrat ustvarila nekaj z njim. Vedno je zavora med nama in nikoli se iskreno ne pogovoriva. Ne morem prek sebe in ne morem povedati, kaj že toliko let čutim do njega. Ne vem, kaj naj si mislim z moške strani. Ali tudi on čuti kaj do mene, glede na to, da se vedno vračava drug k drugemu. Prosim za nasvet, kaj naj naredim, da se ne bom vsak dan spraševala, ali bo kaj na tem. Kaj naj s sedanjim partnerjem, ki že sumi, da ni edini? Vem, da ni opravičila za varanje, ampak ta prvi je zame eden in edini in res ga imam neizmerno rada že vsa leta. Vztrajam v drugem odnosu, ker ne morem čakati nanj, dokler mi ne pove, pri čem sva. Hvala za pojasnilo!

Trači 20. 03. 2021 06.00

Angelina Jolie sedaj Brada obtožuje družinskega nasilja

Čeprav je Angelina Jolie zahtevo za ločitev vložila leta 2016, kar pet let nazaj, ta še vedno ni dobila svojega epiloga. Po poročanju ameriških medijev naj bi zvezdnica sedaj sodišču predložila nove dokaze proti nekdanjemu možu Bradu Pittu, v katerih ga obtožuje družinskega nasilja.

Horoskop znamenja 20. 03. 2021 06.00

Spomladansko enakonočje prinaša močne energije

Marčevsko enakonočje se bo zgodilo 20. marca ob 10.39 in označuje trenutek, ko imata noč in dan enako število ur. Obenem pa je to tudi trenutek, ko se sonce premakne v tropsko nebesno znamenje ovna in se pri nas prične pomlad.

Trači 20. 03. 2021 06.00

Nenavadne zahteve pevke Lady Gaga

Priljubljena ameriška pop pevka italijanskih korenin se te dni mudi pri naših zahodnih sosedih, kjer snema svoj novi film o Patrizii Reggiani, nekdanji ženi dediča modne hiše Gucci, ki je v 90. letih naročila umor svojega bivšega moža. Sprva je pevka bivala v Rimu, zdaj pa se je snemanje preselilo v Milano. Tam so bili tudi zgovornejši glede nenavadnih zahtev, ki jih ima v hotelu omenjena pevka.

Lepota 19. 03. 2021 07.36

Marmornati nohti bodo trend pomladi

Marmorni vzorec na nohtih je bil velik lepotni hit že pred nekaj leti, to sezono pa se vrača. Po napovedih lepotnih strokovnjakov bo manikira z marmornatim vzorcem eden najbolj vročih trendov to pomlad.

ISSN 2630-1679 © 2021, Zadovoljna.si, Vse pravice pridržane Verzija: 985