Zadovoljna.si

Ključna beseda / potem

Trači 19. 12. 2014 14.42

Škandal se nadaljuje ...

Nekdanji zvezdnik priljubljene serije Sedma nebesa se je letos oktobra znašel v središču škandala, potem ko so v javnost pricurljale obtožbe o spolni zlorabi mladoletnic. Po nekajmesečni tišini je igralec končno prekinil molk in obtožbe potrdil ter se za svoje dejanje tudi javno opravičil.

Novice 19. 12. 2014 11.54

Prizor, ob katerem je ves svet onemel!

Septembra letos je Dragana Haines ostala brez moža. A ta je ni zapustil, niti se ponesrečil. Postal je žrtev skrajnežev Islamske države, ki so ga po 18 mesecih ujetništva obglavili, zločin pa posneli in ga naložili na svetovni splet. Po treh mesecih bolečine, obupa in neizmerne žalosti, se je odločila, da svetu pove, kdo je bil njen pokojni soprog: dobrosrčen človekoljub, ki je želel samo pomagati, a se je ujel v kremplje teroristov.

Brane, pomagaj! 19. 12. 2014 07.46

Kako rešiti zvezo na daljavo?

Pozdravljen, Brane! Z veseljem prebiram tvojo rubriko in hvala za vse nasvete! Sem kar nekaj časa odlašala, da ti pišem, pa sem se končno odločila. Stara sem 23 let, trenutno v zelo lepi enoletni zvezi, ki pa je žal zveza na daljavo. Fant je star enako kot jaz, oba študirava, poleg študija pa se on še intenzivno ukvarja z glasbo. Razmere so trenutno take, da se lahko vidiva največkrat enkrat na teden za en dan, kar mene fizično in psihično ubija. Zveza sama po sebi je super, ljubezen , seks – vse je super in sva oba zadovoljna, ampak kaj, ko le tisti en dan. Včasih imam občutek, kot da sploh nisem del njegovega življenja in on ne mojega, da sva skupaj le tisti en trenutek in potem se spet vrneva v realnost. Problemi so predvsem v tem, da mojim doma fant ni všeč (glasbenik pač, očitno si je oči predstavljal zdravnika s tremi doktorati ali kaj jaz vem ...) in me v zvezi ne podpirajo in posledično komplicirajo vedno in povsod, plus študij, pa pomanjkanje časa in njegove odsotnosti zaradi nastopov in vse skupaj… Enostavno sem čisto na dnu z močmi, ko po tednu na faksu še za vikend skačem okoli in ni dneva, da bi bila »na izi«. Res ga imam rada in on mene, načrtujeva kako bo, ko bova lahko skupaj živela, ampak zaenkrat ni popolnoma nobene možnosti. Eno leto sem zdržala takšno življenje, zdaj počasi ne morem več. Nekako sem se naveličala. Kolegice pravijo, da če ga imam dovolj rada, da bom potrpela … Ne vem več kaj naj naredim. Med tednom se slišiva po telefonu, vendar so pogovori kratki, smsi mi ne zadoščajo več ... Rada bi svojega fanta tukaj, ob meni, da ve, kaj se dogaja z mano, da sem jaz lahko del njegovega življenja! Da bi šla skupaj ven, da bi skupaj počela stvari. Saj je lepo takrat, ko sva skupaj tisti dan, seksava, ampak jaz rabim več stikov, bližine… O tem sva se že pogovarjala in tudi njemu je težko, ampak on se zna zamotiti ob vsem tem, jaz pa ne, sploh ker dnevno srečujem ogromno parov, poslušam kolegice, gremo skupaj ven, vse s fanti, jaz pa brez. Imam ga rada in zveze resnično ne bi rada končala zaradi takšne stvari, kot so kilometri, ki naju ločujejo, vendar zadnje čase se mi zdi, da tisti »srečni« dan ne odtehta več vsega stresa, ubadanja z mojimi domačimi, fizične utrujenosti ... Kaj lahko naredim, da bo lažje? Se zveze na daljavo sploh lahko na dolgi rok obnesejo?

Svet na Kanalu A 18. 12. 2014 12.12

Krzno: DA ali NE?

Krzno človeka spremlja skozi celotno zgodovino. V pradavnini so živali pobijali za hrano, iz njihovih kožuščkov pa so si naredili oblačila, ki so jih grela v mrzlih dneh. Pozneje je postalo material prestiža, saj so ga nosili le vladarji različnih dežel in eminentni meščani. Tudi danes je krzno za nekatere nepogrešljiv kos zimske garderobe, spet drugi ga ne bi oblekli za nič na svetu. Med katere sodiš ti?

Trači 16. 12. 2014 11.12

Nekdanjo 'Spajsico' brutalno pretepel mož?!

Nekdanja članica skupine Spice Girls je sprožila val ugibanj zaskrbljenih gledalcev, potem ko je v soboto zamudila snemanje šova X Factor, naslednji dan pa se pojavila prekrita z modricami, ki jih ni mogel zakriti niti najbolj spreten masker.

Domači trači 15. 12. 2014 07.50

Tako se je zahvalila Urška Bačovnik Janša

Potem ko so Janeza Janšo v petek spustili na svobodo, se je o njegovi vrnitvi domov na spletnem omrežju Twitter razpisala tudi njegova soproga Urška Bačovnik Janša. Družina bo prihajajoče praznike tako le preživela skupaj, česar sta zagotovo najbolj vesela njuna sinova.

Novice 15. 12. 2014 06.00

Kofein v čaju poživlja drugače

Eno bolj prepoznavnih imen v svetu čaja pri nas je zagotovo CHA. Njihove prodajalne v Ljubljani so pravi mali raj za vse ljubitelje čaja.

Trači 12. 12. 2014 15.10

Razuzdana zabava, ki ga bo stala milijone!

Milijonar in 'plejboj', ki so ga mnogi poimenoval kralj Instagrama, se je znašel sredi novega škandala. Potem ko je pred nekaj meseci s strehe hiše v bazen vrgel eno izmed svojih 'prijateljic', ki se je pri tem močno poškodovala, je tokrat eno od obiskovalk nočnega kluba sredi plesišča brcnil v glavo. Posnetek incidenta pa je že pricurljal na splet.

Trači 12. 12. 2014 15.03

Pogled od blizu je razkril ...

Nekdanji mož slavne 'Prijateljice' Courteney Cox je paparace pozdravil z velikim nasmehom in pri tem pokazal svoj novi modni dodatek, David si je namreč omislil dva zlata sprednja zoba. Zvezdnika so ujeli med zapuščanjem nočnega kluba v zahodnem Hollywoodu in marsikoga je presenetilo, da se je pri 43-letih odločil za takšno lepotno spremembo.

Brane, pomagaj! 12. 12. 2014 08.07

Pravi, da jo ljubi, a tega ne pokaže ...

Lep pozdrav! Ne vem, kako naprej, poročena sem že 14 let, imava dva otroka. Mož mi sicer zatrjuje, da me ljubi me, vendar tega ne pokaže. Potrebujem objeme, da bi včasih kam šli, ampak zame nikoli ni časa. Vedno sem sama. Poskušam razumeti, da je umetnik in ima poleg tega še službo. Se mi zdi, da mu vse drugo pomeni več. Če ga ne bi imela tako rada, bi se že ločila, ker me boli, tako zelo, da jočem že vsak dan. Jaz mu vsak dan pišem smse, ko ga ni, mu skuham, perem, izkazujem ljubezen. Pustila bi ga takoj, ampak ne morem, ker preveč ljubim, tako, da boli. Zelo.

Trači 11. 12. 2014 13.40

Psihično zlomljena je obležala na tleh ...

Hollywoodska ljubljenka Reese Witherspoon je spregovorila o najtežjem obdobju v svojem življenju, ki ga je preživljala po ločitvi od igralca Ryana Phillippeja. Slavni par je kot razlog za svojo ločitev navedel nepremostljive razlike, ko sta se po sedmih letih zakona leta 2006 odločila raziti.

Brane, pomagaj! 11. 12. 2014 07.58

Ko je zanosila, se je začelo nasilje ...

Pozdravljeni, Brane! Vašo rubriko na zadovoljna.si redno spremljam in tudi mene nekaj muči. Moja zgodba je takšna. Imela sem 15 let starejšega fanta in z njim imam otroka. Ko sem postala noseča, se je začelo nasilje in je hotel ubiti mene in nerojeno bitjece, ampak sem se postavila po robu in rešila zadevo. To je bilo pred približno petimi leti in od takrat je v meni strah in odpor do moških. Septembra sem šla na morje in tam srečala res simpatičnega fanta, ki me je pritegnil že na začetku (njegov pogled). Na Facebooku sva se našla in si začela pisati, tudi klical me je. Stara sem 29 in on 46 let. Problem je v tem, da ima punco, s katero, kot pravi, ni srečen, saj ga vara. Že nekajkrat sta šla narazen in spet skupaj. Ve, da sem se zaljubila vanj in da sem zaradi njega premagala strah do moških. Govori mi, da sem tudi jaz njemu všeč, a bova počakala, kaj bo z njegovo punco. Ko pogovor nanese na naju, govori s strahom in tudi priznal mi je, da se boji, kaj bo čez 5, 10 let, ker sem toliko mlajša. Pred mesecem dni sva se pogovarjala kot največja zaljubljenca in mi je na koncu rekel 'Te pokličem'. Ampak od takrat ni ne duha in ne sluha o njem. In zdaj ne vem, kako si naj to razlagam, saj sva se vedno super razumela. Hvala. Pingica.

Domači trači 10. 12. 2014 09.21

Priljubljeni žirant jo je zapeljal!

Priljubljeni žirant šova Slovenija ima talent Rok Golob je eden izmed najbolj priznanih slovenskih glasbenikov, ki ga cenijo tudi v tujini. V svoji izjemno uspešni glasbeni karieri je imel priložnost sodelovati z največjimi imeni v glasbeni industriji, te dni pa k nam znova prihaja s svojo gospel, soul, funk zasedbo Soul Activation, ki bo gostovala v Ljubljani z izrednim koncertom v SiTi Teatru BTC, 13. decembra ob 22.00.

Lepota 10. 12. 2014 08.01

Preprečite najpogostejše jutranje lepotne napake

Zakaj se lasje tako hitro mastijo? Kako to, da se ličila izgubijo že uro ali dve po nanosu? Zakaj je tako težko oblikovati obrvi? Ker je navada železna srajca in ker pri jutranjem urejanju iz navade delamo napake, katerih rezultat so jeza, nezadovoljstvo z lastnim videzom in pokvarjen dan. Pa poglejmo, kako popraviti nekaj najpogostejših lepotnih napak.

Domači trači 07. 12. 2014 13.31

Znana Slovenka, ki ljubi 22 let mlajšega!

Potem ko se je poleti leta 2012 ločila, je Nataša Barbara Gračner sedaj znova našla srečo v ljubezni. Po pisanju številnih slovenskih medijev, naj bi njeno srce osvojil precej mlajši soigralec Jernej Gašperin, s katerim naj bi se pred kratkim tudi vselila v skupno gnezdece.

Domači trači 05. 12. 2014 07.52

O tem se je letos največ govorilo!

Letošnje leto je bilo zelo pestro za številne znane Slovence. Nekateri so se končno sprehodili do oltarja, druge je razveselila novica o naraščaju, tretji pa so se mogli soočiti z razhodom. Ja, vzponov in padcev res ni manjkalo, zato smo izbrskali nekaj tistih novic, ki so na naši estradni sceni pustile največji pečat!

Trači 04. 12. 2014 07.53

Neverjetno! Bi verjeli, da je to telo 61-letnice?

Jada Pinkett-Smith je ena tistih zvezdnic, ki se v petem desetletju še vedno lahko pohvalijo z neverjetno izklesanim telesom, in sedaj je razkrito, po kom je igralka podedovala naravno lepoto. Zvezdnica je na svojem družabnem omrežju objavila fotografijo svoje mame Adrienne Banfield-Jones in z njo marsikoga pustila odprtih ust.

Trači 03. 12. 2014 07.44

Tako slabo še ni bila videti!

Obtožbe spolnega napada proti enemu izmed najbolj priljubljenih svetovnih komedijantov se še vedno razvijajo. Potem ko so ga posilstva obtožile tri ženske, je sedaj javno o tem spregovorila tudi slavna manekenka Janice Dickinson. Ta trdi, da jo je Cosby leta 1982 spolno napadel in ji v pijačo podtaknil drogo ter jo omamil. Koliko žensk je slavni igralec spolno zlorabil in zadrogiral?!

Brane, pomagaj! 04. 12. 2014 08.08

Ko seks postane obveza ...

Pozdravljen, Brane! S fantom sva skupaj tri leta. Stara sva 25 in 24 let, skupaj sva živela eno leto v študentskem domu, dober mesec nazaj sva se skupaj preselila v podnajemniško garsonjero. Fant ima službo, jaz študiram in ob študiju delam. Navzven imava super skupno življenje, vendar v resnici temu ni tako. Že nekaj časa imava težave s seksom, saj jaz nimam nobene želje po njem. Če že sva seksala, sem seksala zaradi partnerja (da ne bi on bil "oškodovan") in vsakič sem se čutila zelo prisiljeno. Pri partnerju so me zelo motile nekatere zadeve, kot je nezmožnost ravnanja z denarjem (dolgovi - življenje čez svoje zmožnosti), zanemarjanje svojega telesa ... V bistvu je bil dolgo časa ravno denar tisti, ki se mi je zdelo, da bi bil najbolj možen razlog, da naju ne bi mogla videti skupaj v prihodnosti. Skratka, v zadnjem času sva se oddaljila, četudi živiva skupaj, sva kot zgolj cimra. Jaz veliko delam in v zadnjem letu se dosti družim s sodelavcem, s katerim se zelo dobro razumem. V njegovi druzbi se počutim super, na delu dobim vse, kar potrebujem - na vseh področjih (poslovno, študijsko in tudi ljudje dobro vplivajo name), domov sem se vračala polna vsega in partner mi ni dajal nič. No, v bistvu sem na delu pobrala vso smetano, domov pa nosila smeti. S tem fantom-sodelavcem je šlo dolgo časa le za pogovore in nedolžno druženje, pred dvemi tedni pa sem ugotovila, da že dlje časa preveč uživam v tej družbi. Na strokovnem izletu je prišlo do tega, da sem svojega partnerja v bistvu prevarala, sicer bolj psihično kot fizično, vendar je to še huje. Po tem dogodku sva si s partnerjem vzela čas za pogovore in se pogovarjala o stvareh, ki si jih nikoli nisva zaupala. Ugotovila sem, da imam odpor do seksa že zaradi tega, ker sva prvič seksala v trenutkih, ko je bila najina zveza v krizi in sem mislila, da jo bom s tem rešila. Strasti do fanta nisem v bistvu nikoli čutila, niti želje po seksu. V bistvu je bil seks prisoten zato, ker "mora biti". S partnerjem sva se o vseh teh zadevah pogovorila in sprašujeva se, če sploh lahko zbudiva to strast, ki je nikoli ni bilo? V čem je najina zveza drugačna kot le prijateljstvo? Rada bi ohranila najin odnos, vendar misliva, da za to potrebujeva strokovno pomoč. Ker je ta predraga in jaz že hodim na individualne terapije, sva se odločila, da prosiva tebe za nasvet. Najlepša hvala za odgovor in lep pozdrav.

Brane, pomagaj! 03. 12. 2014 07.54

Vsi so imeli erekcijo na besedo, on pa ...

Pozdravljen. S partnerjem sva skupaj približno leto dni. Oba sva stara približno 30 let. Sama sem do sedaj imela nekaj daljših vez (več kot leto dni) in za marsikoga lahko rečem, da je bil izven spalnice popolnoma neustrezen partner. Tam so pa stvari načeloma vedno zelo dobro funkcionirale in vsem je bilo skupno to, da sem bila zadovoljena na lestvici prioritet - in obratno se razume. Vsi ti partnerji so imeli erekcijo praktično na besedo (in je trajala in trajala ...) ... in velikokrat sem slišala od prijateljic, da imam zelo veliko srečo. Sedaj pa ni tako. Partner me ima sicer zelo rad, vendar me ne more/zna zadovoljiti. Njegov način seksa me spravlja v slabo voljo in kljub temu, da mi je bila to do sedaj zelo zelo pomembna stvar, se mu sedaj velikokrat tudi izognem, ker sem se že vnaprej pripravila na nezadovoljstvo. Partner pravi, da s stalnim negodovanjem zadevo še poslabšujem in ga namesto motiviram še spravljam v stisko. Naj povem še, da je imel zelo veliko število žensk, ki jih je imel zgolj za seks in naj bi bile zadovoljene, ampak z njimi je imel popolnoma drugačne odnose kot z mano. Kaj mi svetuješ? Kaj lahko storim, da prideva skupaj? Še vedno menim, da če ne bi bila vključena čustvena komponenta, bi bila skupaj fantastična. Hvala.

Domači trači 01. 12. 2014 09.41

Anže O. (Gostilna): Je zaradi tega ostal brez zmage?!

Pred nami je še zadnje poglavje najbolj priljubljenega kuharskega šova pri nas! Danes nas namreč čaka finale, v katerem se bosta pomerila Valerio in Marko. Kdo bo postal najboljši šef in osvojil denarno nagrado 100 tisoč evrov, boste odločili vi, šef Bine pa je bil tisti, ki je odločil, da se je moral iz Gostilne minuli vikend posloviti Anže Oblak. Najbolj glasen med tekmovalci nam je Anže med drugim razkril tudi to, ali misli, da ga je dolg jezik stal zmage!

Domači trači 21. 11. 2014 11.30

Vroči privatni filmčki znani slovenskih parov

V preteklih letih so za odmevne seks škandale poskrbeli številni znani Slovenci, ki so se znašli v izredno kočljivih situacijah. Nekateri so posneli vroče domače filmčke, drugi so bili obtoženi spolnega nasilja, tretji pa so postali žrtev objave spornih fotografij.

Brane, pomagaj! 01. 12. 2014 07.50

Že dve leti ima fanta, za njegovim hrbtom pa ...

Živjo. Upam, da mi boš lahko pomagal, saj me tale problemček že dolgo muči. Imam fanta, s katerim sem že 2 leti. Ljubim ga in rada sem z njim. Ampak preden sem se z njim podala v zvezo, sem spoznala fanta, ki je bil v zvezi. Spoznavala sva se in se na neki zabavi tudi zapletla.Takrat jaz še nisem bila v zvezi. Nekaj časa kasneje se je on razšel s punco, jaz pa sem prestopila v zvezo. Začel mi je pisati in dobila sva se. Dobivala sva se dobra 2 meseca, potem pa sva imela konflikt. No, in po tem je on našel punco in sedaj je že eno leto v zvezi z njo. Ampak med tem letom njegove zveze sva bila midva stalno v kontaktu. Piševa si, slišiva se. Sama ne greva nikoli ven, ampak vedno se dobiva tako, da zgleda kakor, da se naključno srečava. Tudi velikokrat sva se že skregala vmes, ampak vedno najdeva nekakšen razlog, da si piševa. Aja, naj povem, da do seksa nikoli ni prišlo. Jaz sem se zelo navezala nanj, zanj pa ne vem. Moji prijateljici se je sicer izpovedal, da če ne bi imel punce, bi bil z mano. Jaz sem pripravljena postaviti svoje življenje na stranski tir zanj in on tudi to ve, ampak nikoli ne govori o svojih čustvih. Ne vem, kam to pelje, in ne vem, kaj naj naredim. Prosim za nasvet!

Novice 28. 11. 2014 12.12

Znani poslovnež ujet v seks škandal leta!

Britanski milijonar Nigel Underwood se je znašel sredi škandala, potem ko je svojo ženo zasačil z drugim moškim. Ta se je namreč med zdravljenjem odvisnosti od alkohola zapletla z nekdanjim odvisnikom in zaradi njega celo zapustila moža. Bogati poslovnež je pobesnel, ko je izvedel, da se je njegova žena preselila k ljubimcu, ter tega napadel s palico za kriket.

Trači 28. 11. 2014 10.38

Družino para pretresle goljufije, prevare in na koncu še ločitev!

Victorii Beckham je samo v nekaj letih uspelo zgraditi pravi modnim imperij, da ni le močna na poslovnem področju, ampak tudi na zasebnem, pa dokazuje dejstvo, da britanska zvezdnica te dni stoji ob strani svoji sestri, ki se sooča s propadlim zakonom. Čeprav je sama ena redkih srečnic, ki se lahko pohvalijo s srečnim zakonom, dobro ve, kako hudo je, ko se zalomi.

Moda 28. 11. 2014 08.00

Osvojili so modni svet!

Elegantni in zapeljivi škornji, ki segajo nad koleni, so eden izmed letošnjih modnih hitov, ki se vedno znova vrača. V njih so se prve sprehajale Kate Moss, Miranda Kerr in Kim Kardashian, sedaj pa so osvojili tudi ves ostali modni svet. Usnjeni ali semiš, črni ali rjavi, s peto ali brez, v vaši garderobni omari se mora skrivati vsaj en par obutve, ki jo lahko kombinirate tako z oprijetimi hlačami kot kratkimi krili.

Brane, pomagaj! 28. 11. 2014 08.15

Predigra je vse, kar dobi od njega!

Pozdravljen, Brane! Imam težavo, zaradi katere me je že pošteno sram. Imam 21 let in moj fant (starejši od mene), s katerim sva že več kot leto skupaj, noče imeti spolnih odnosov. Ne vem, kakšen je problem in ali ga ne privlačim, vse, kar dočakam, je malo predigre oziroma malo poigravanja s spolovili (to je obojestransko), žal pa do česa več še nikoli ni prišlo, saj on ne pokaže želje po tem. Ko ga vprašam, kaj je narobe z mano, zakaj ga ne privlačim, mi odgovori, da ni težava v meni, ampak v njem. Da si želi in da bo poskusil, vendar nikoli ne poskusi. Sama sem že pomislila, da bi kaj več naredila, se nekako bolj potrudila, vendar mi enostavno ni do tega, ker imam v glavi, da mu nisem dovolj. Mogoče misliš, da ima drugo, vendar je nima, saj sva vedno skupaj in skoraj že živiva skupaj. Nemogoče, da bi to iskal kje drugje. Drugače se razumeva super in se ujameva zelo dobro. To je edina težava, ki me res že moti! Prosim, svetuj mi, kaj naj naredim, hvala!

Trači 26. 11. 2014 13.02

Kričanje in jok: prepir, ki je končal zakon Brangeline?!

Njuno življenje se na prvi pogled zdi kot iz pravljice, a tudi zvezde, kot sta Brad Pitt in Angelina Jolie, imajo težave. To dokazujejo fotografije, ki so jih pred nekaj dnevi posneli paparaci in ki danes že krasijo naslovnice vseh večjih tujih medijev. 'V zakonu Brangeline je počilo!' je le eden izmed naslovov, ki jih spremljajo in mnogi že namigujejo, da je le vprašanje časa, kdaj se bosta slavna zakonca ločila.

Osebna rast in odnosi 25. 11. 2014 07.47

Se boste po tem še francosko poljubljali?

Poljubi so nežni, romantični, strastni ali pač hladni, obvladani, rezervirani, površni. S poljubi in poljubljanjem se ukvarja tudi znanost – ta veja se imenuje filematologija. Kaj je poljub? Je to le dotik z ustnicami v znak ljubezni, izraz spoštovanja, pozdrav, morda zdravilo ali najintenzivnejši ljubezenski trenutek?

Domači trači 24. 11. 2014 13.09

Opa, tudi Anja jih je odvrgla!

Vedno več tujih in slovenskih pevk se odloča za promocijo s pomočjo gole kože, a kot kaže, najbolj priljubljeno družabno omrežje Facebook, nima za vse enakih meril. To je pred kratkim ugotovila tudi pevka Anja Baš, ki je svojo novo pesem želela spromovirati s pomočjo slike, na kateri je golo žensko telo, a jo je Facebook prepovedal.

ISSN 2630-1679 © 2021, Zadovoljna.si, Vse pravice pridržane Verzija: 1164