Zadovoljna.si

Ključna beseda / pravi

Novice 13. 03. 2015 13.35

12 dni je jedla samo banane in kar se je zgodilo, vas bo šokiralo!

Nutricionistka Yulia Tarbath se je odločila, da bo 12 dni jedla samo banane. Cilj njenega eksperimenta je bila v prvi vrsti razstrupitev organizma, z njim pa je želela dokazati tudi to, da so banane sadje, ki ga lahko konzumiramo daljše obdobje brez škodljivih posledic na zdravje.

Novice 12. 03. 2015 08.10

Praznik zaljubljencev, ki naznanja pomlad

Danes je gregorjevo - dan, ki po slovenskem ljudskem izročilu naznanja pomlad. Gregorjevo na Slovenskem velja tudi za praznik zaljubljencev ali dan, ko se ptički ženijo. V nekaterih slovenskih mestih pa so že tradicionalno na predvečer gregorjevega simbolično spustili lučke po vodi.

Domači trači 09. 03. 2015 09.28

Peter Poles ostal sam!

Na POP TV prihaja nova oddaja Dan najlepših sanj, s katero se na male ekrane vrača tudi priljubljeni Peter Poles. Kot pravi sam, v oddaji ne bo manjkalo presenečenj in gostom se niti sanjalo ne bo, kaj jih čaka. V intervjuju nam je med drugim razkril tudi to, česa bi si zaželel sam, če bi mu nekdo uresničil tri skrite želje, in njegov odgovor vas bo morda presenetil.

Trači 09. 03. 2015 08.09

Se še spomnite raztresene Ally McBeal? Poglejte jo danes!

Večina se je najbolje spomni kot 'zmešane' odvetnice Ally McBeal v nekoč zelo priljubljeni seriji Raztresena Ally, danes pa je Calista Flockhart predvsem skrbna mama in zvesta žena svojemu soprogu Harrisonu Fordu, ki je pred nekaj dnevi v letalski nesreči utrpel hude poškodbe.

Šport in zdravje 06. 03. 2015 08.22

Med mladimi po svetu razsaja 'gloryville'!

Vse se je začelo kot novi fitnes trend leta 2013, ko je eden izmed londonskih fitnes studiev pričel s programom, ki je nudil nov način kurjenja kalorij – jutranjo rave zabavo. Kombinacija dobre zabave, glasbe in plesa pred odhodom v službo se je izkazala kot zelo dober koncept in obiskovalcev, ki so bili nad njim navdušeni, je bilo vedno več.

Trači 06. 03. 2015 08.11

Ločitev milijonarja Roberta Herjavca šokirala javnost

Tuji mediji poročajo, da se po 25 letih zakona ločuje milijonar Robert Herjavec, sin nekdanjega jugoslovanskega političnega zapornika, ki se je kot osemletni deček z družino preselil v Kanado in si tam ustvaril pravi imperij.

Brane, pomagaj! 04. 03. 2015 07.59

Kako izplavati iz 'prijateljske cone'?

Živijo, Brane. Čeprav sem moški, rad kdaj zahajam na tvoj blog, škoda pa je, da moški ne postavljajo vprašanj, ker bi se mogoče tudi jaz našel v njih. Super je, da obstaja nekdo, kot si ti, katerega lahko vprašaš za določene težave in upam, da lahko kako pomagaš še meni. Moj problem je, da sem noro zaljubljen v najboljšo prijateljico. Ta težava se vleče že 4 leta in ne vem, kaj narediti. Včasih se mi zgodi, da bi mogoče tvegal in naredil tisti korak naprej, ker mi je ta punca res všeč, in kljub temu, da sem star šele 21 let, bi z njo mogel živeti do konca življenja (seveda po končanem študiju in finančni samostojnosti). Strah pa me je njenega odklona, ki bi se znal zgoditi (malo pesimistično razmišljam), saj je ona zelo privlačna s strani drugih fantov, priljubljena je na Facebooku in videti je z "letala", da bi jo mnogi fantje želeli imeti. Edino, kar bi mi bilo lahko v prid je, da ni imela še resne in daljše zveze, čeprav si dopisuje z nekaterimi fanti. Ali bi znal svetovati, kako naj bi jo pripravil do tega, da bi do mene čutila kaj več kot samo prijateljstvo (mogoče kakšna majhna pozornost za prihajajoče valentinovo oz. njen maturantski ples ...)? Hvala za odgovor in lep pozdrav iz Maribora. Miha

Brane, pomagaj! 03. 03. 2015 07.45

Hoteli so ji vzeti hčerko, a se je borila

Brane, živijo! Pisem ti prvič. S partnerjem živiva skupaj že skoraj 22 let, seveda pri njegovih, le da imava svoje gosodinjstvo. Imava dve hčerki, ena bo dopolnila 20, druga pa 15 let. Težave so se začele prebližno po rojstvu druge hčerke. Partner namreč vsak dan pije, a ni nasilen. Kadar sem odsotna, mi skuha in pospravi ter pravi, da me ima zelo rad, a tega ne pokaže. Ne zna. Trudim se za oba, a zaman, ker nimam več moči. Vem, da sta v zakonu vedno kriva oba, eden malo bolj kot drugi, in da pridejo težave. V tej hiši me že od prvega dne niso marali. Hoteli so mi vzeti hčer, ker sem pač nižjega razreda, a sem se borila in bila potrpežljiva. Kakor koli sem se obrnila, ni bilo prav. Moj pa tudi vse naredi tako, kot oni rečejo, in se ne zna postavit na svoje noge in upreti. Prvo so oni, nato mi. Da ne govorim o spolnosti. Vedno poskrbi zase. 2–5 minut in mu pride in je to to. Sedaj že nisva seksala 2,5 meseca, saj sem se odločila, da ne morem tako nadeljevati. Pogovarjava se o tem, a zaman, saj me noče poslušati. Nimam več moči, začela sem se izmikati, kadar sva oba doma, sem za njega nevidna. Samo, da ima on TV in je najbolj srečen. Jaz sem pa bolj energična in družabna in ne maram samote kot moj. S prijatelji se noče družiti, sprehajam se sama ali z mlajšo hčerko, saj je moj najbolj srečen na sedežni, jaz pa tega ne maram. Odganja me od sebe, me žali pred drugimi, ko me ni, potem pa piše, kako me ima rad in da ne more brez mene. Trenutno sem zaposlena samo jaz, z minimalno plačo, saj je moj pred enim letom izgubil službo. Boli me tudi to, da stoji na mestu in čaka, da bo samo od sebe kaj prišlo. Noče pisati prošenj, s časom noče iti naprej. Skratka, sem zelo izmučena. Brane, veliko tega je še, a vsega žal ne morem napisati. Vsi mi pač govorijo, da sem dobra, da imam veliko potrpljenja in živcev. Brane upam, da mi boš čim prej odgovoril na to resnično zgodbo. Hvala!

Domači trači 27. 02. 2015 08.17

Tanja Ribič, kot je še niste videli!

Tanja Ribič se 1. marca vrača na male ekrane kot žirantka v drugi sezoni priljubljenega šova Znan obraz ima svoj glas. Preteklo leto je bilo zanjo zelo pestro in dinamično, takšno pa bo, kot kaže, tudi letošnje. Priljubljena igralka je pred nekaj dnevi navdušila kot Sharone Stone in z Đurom odigrala slavni prizor iz filma Prvinski nagon.

Popolna poroka 02. 03. 2015 09.18

Snubitev, ki je Slovenijo ganila do solz!

Potem ko smo bili v prvi oddaji Popolna poroka priča prvim solzam in spoznali vseh šest tekmovalnih parov ter njihove ljubezenske zgodbe, je šlo v drugi oddaji zares. Žirantoma se je na stolčku pridružil eden izmed najbolj priljubljenih radijskih glasov pri nas, Denis Avdić, in zabava se je pričela.

Seks 27. 02. 2015 07.59

Koliko minut predigre je potrebnih za nepozaben orgazem?

Za nepozaben orgazem je potrebnega malo truda in moški, ki želi zadovoljiti svojo partnerico in jo popeljati do neverjetnih čutnih užitkov, se nikakor ne bi smel ravnati po pravilu 'prišel, vstopil in izstopil'. Predigra je za večino pripadnic nežnejšega spola obvezen del spolnosti, saj brez nje težko dosežejo vrhunec, in sedaj je končno znano tudi to, koliko časa mora trajati!

Brane, pomagaj! 27. 02. 2015 13.24

Izpoved Slovenke: ima moža in nor seks z drugim

Brane, pomagaj! S partnerjem sva skupaj 17 let in imava hči, staro 16 let. Med nama kakšne posebne kemije ni bilo, ljubezen je bila bolj ali manj vsiljena. Vse sva jemala preveč samoumevno, brez komunikacije, brez kakšnega truda okoli odnosa. Vedno več krega okrog tega in onega. Tudi seks je postal rutina in vse manj na urniku. Imam ga rada, a z njim se nisem nikoli počutila zaželeno, ljubljeno, pomembno, seksi. Oddaljila sva se in prevarala sem ga prvič. Nekako mi je to oprostil, ker si takrat nisva želela razdreti družine. Mislila sem, da bova odnos gradila drugače, z več pogovarjanja, druženja, skratka, da se bo vse spremenilo. A se ni. Prevarala sem ga drugič. S tem moškim sem spet začutila, kako je, ko te ima nekdo resnično rad. Začutila vse tisto, kar sem pogrešala vsa leta doma. Zbližala sva se in zaljubila sva se. Seks je nor, želiva si drug drugega vsako sekundo, pogrešava se, ljubiva se, čutiva se. O naju se veliko pogovarjava. Imava skupne hobije. Oba rada hodiva v hribe. Skupaj sva, ko sva le lahko, saj imam družino, partnerja in otroka, on pa je ločen in ima punčko, staro 5 let. Z njim sem resnično tisto, kar sem, ljubi me in si želi, da bi bila njegova. Zdaj je tega že 6 mesecev, odkar sva se spoznala. Želja po tem, da bi bila skupaj, je vedno večja, a tukaj nastane moj problem. Jaz sem tista, ki mora narediti korak. Doma sem se ohladila, se izmikam partnerju in ne čutim do njega nič, ker stalno mislim na njega, a kljub temu ga ne želim zapustiti oziroma nimam toliko moči, da bi mu povedala. Nisem odločna, ne pri enemu ne pri drugemu. Živim življenje na dveh stolih in vem, da tako ne bo šlo več. Čustveno sem doma čisto otopela in ne vem, kaj bi rada. Želim si njega, ljubim ga. Partnerja pa imam rada, ker imam z njim družino in že toliko let skupnega življenja pa tudi trpljenja. Lažem mu, da je vse ok, čeprav sumi, da se nekaj dogaja, drugi pa tudi čaka na mojo odločitev. Ne predstavljam si novega začetka. Prosim, pomagaj mi z nasvetom. Ali naj pustim ljubimca in se doma potrudim rešiti zakon, čeprav sem že drugič prevarala in izgubila zaupanje, ali naj začnem na novo? Ima vse skupaj sploh še smisel? Res sem preklana na pol, zmedena sem in vedno težje mi je. Nobenega od njiju ne želim prizadeti in nobenega ne bi rada izgubila, a vem, da se bom morala odločiti. Hvala in lep pozdrav!

Šport 27. 02. 2015 07.51

Naj telovadba postane veselje!

Vsi vemo, kako težko se je po daljši pavzi spet pripraviti do telovadbe, razgibati mičice in pospešiti utrip srca. Toda, da bi ohranili vitko linijo in izboljšali zdravje, je gibanje neizogibno. Strokovnjaki razkrivajo najbolj učinkovite načine, ki vam bodo pomagali najti voljo in motivacijo, da se znova spravite v formo.

Trači 26. 02. 2015 07.57

Nesojeni Christian Grey postal najbolj seksi moški leta

Zavrnil je vlogo v trenutno najbolj razvpitem filmu Petdeset odtenkov sive, a sodeč po anketi, ki so jo izvedli na spletnem portalu eonline.com, je britanski igralec Charlie Hunnam najbolj seksi moški tega leta. Zvezdniku je uspelo premagati najbolj seksi igralca leta 2014, Chrisa Hamswortha, in osvojiti kar 75 odstotkov glasov v anketi. Kar je zelo dober razlog, da Charlija bolje spoznamo tudi pri nas!

Trači 25. 02. 2015 11.04

V 90. letih je o njej govoril ves svet, poglejte jo danes!

Potem ko je marsikdo mislil, da nikoli več ne bo slišal imena Monica Lewinsky, se je ta pred dnevi sprehodila po rdeči preprogi in se udeležeila zabave Vanity Fair. Brez težav lahko rečemo, da je Monica videti bolje kot kdaj koli prej!

Brane, pomagaj! 25. 02. 2015 08.29

Velik, večji - največji do zdaj!

Zdravo Brane. Najprej povem, da si super! Redno prebiram tele novičke (odgovore). Imam vprašanje, ki je že mnogokrat bilo in bo zastavljeno. Tako imenovan "problemček" v zvezi z velikostjo penisa, bolj kot ne, je to samo samozavest moškega, v nekaterih primerih pa pravi problem. Moja starost je 22 let. Nisem v zvezi. Z eno punco se dobivava in skočiva pod rjuhe nekje 1-krat na 14 dni. Tako sva se odločila, nisva vezana en na drugega in nama tako paše. No, lahko se bo kdaj razvilo kaj več, ker je res punca na mestu! In potiho tudi upam na to, verjetno tudi ona, pa ne upa noben od naju to naglas tudi povedat. Kakor koli, da preidem k bistvu. Njej je moj 'tamali' všeč, pravi, da je velik, da jo zadovoljim in da ji je najboljše. Vendar imam vseeno neko blokado v sebi, ki mi preprečuje, da bi se tega zavedal. Velikost, ki sem jo naskrivaj izmeril med samozadovoljevanjem je bila enkrat 15,5, drugič 16,5 cm. Verjetno odvisno od dneva oziroma hormona testosterona. Ne vem, verjetno. Enkrat sva padla na ta pogovor po seksu, ko sva oba omehčana in saj veš, kako to gre (crklanje). Rekla je, da je velik, ampak mi je dala z izjavo "sicer pa meni velikost ni važna, važen si ti", dodatno blokado v možganih. Prosim Brane, potrdi njeno trditev ali jo ovrži. Prosim za odgovor. Lahko tudi kaj napišeš (odgovoriš) v zvezi z najim razmerjem. Hvala ti, Brane. In bodi iskren, želim samo potrditev strokovnjaka!

Brane, pomagaj! 24. 02. 2015 08.16

Slovenec razkril: ženo 'zasačil' s sosedom!

Najprej te lepo pozdravljam. Ne bom dolgovezil. Včasih preberem tvoje odgovore in moram reči, da me resnično zanima tvoje mnenje v mojem primeru. S partnerko sva skupaj že 20 let. Še danes jo ljubim kot prvi dan, ko sva se spoznala. V cvetu mladosti sva začela dokaj slabo. Po nekaj mesecih veze, sva zaključila, ker si je našla drugega. Zelo na hitro. Na izletu. Ker mi zvestoba veliko pomeni (kot verjetno vsakemu), sem kljub bolečini in vsemu, kar sodi zraven, čez njo naredil križ. Za vedno. A, saj veš tisto o zarečenem kruhu ... Prijatelji, s katerimi smo se tisti čas družili, so vložili veliko truda, da bi naju združili, saj naj bi bilo njej res žal. Pa sem se ponovno zakuril in ji verjel, in ni mi žal, in od takrat sva skupaj 20 let. Ustvarila sva dom, imava prekrasne otroke, službe, prijatelje. Res idealno. Seveda, prevare nisem nikoli čisto pozabil. Seveda sem se pa že davno z njo pomiril. Zadnja leta se v prostem času, kar ga sploh je, družimo s parom iz soseske. Podobna frekvenca, isto stari otroci ... Ko smo skupaj, sem se do zdaj res počutil sproščeno. Pred časom pa sem slučajno pri čiščenju zabasanega računalnika našel zgodovino pisnih pogovorov med partnerko in tem "prijateljem". Slišala sta se skoraj vsak dan, največkrat v službi, včasih tudi popoldne, seveda, ko me ni bilo doma in zraven. V večini je res šlo za povsem klišejske vsebine. Kaj delaš, horoskop, morje, delo, izleti, občasno in proti koncu pa je bilo z obeh strani vedno več zelo nedvoumnih provokacij. Skratka, vse je šlo že čez meje zdravega odnosa. Doma sem partnerki, milo rečeno, povedal , da imam tega dovolj in da naj premisli, kako naju vidi naprej. Povedala je, da je šlo za popolnoma prijateljske debate in se ji v bistvu ni zdelo nič sporno. Šele ko sem malce primerjal, če bi se jaz pogovarjal s kako prijateljico v podobnem stilu je priznala, da ne bi bilo v redu. Ampak v bistvu mislim, da se ji še danes nič ne zdi sporno in da je to rekla zaradi miru pri hiši. Malo je bilo joka, opravičevanja, sedaj pa se o tem ne govori več. Ampak meni je konflikt še daleč od rešenega. "Prijatelju" nisem razlagal in težil. Enostavno se je odnos z njim ohladil. Če ga bo seveda zanimalo zakaj, mu bom povedal. Nekajkrat smo se še dobili, vendar ni več isto. Tipa prav težko gledam. Težava pa je, da je tudi moje zaupanje močno načeto. Vse je v redu in brez posebnosti, ko pa karkoli nanese na tega tipa in mojo partnerko, pa v meni zavre. Partnerki seveda ni vseeno za prijateljstvo in bi si še vedno želela skupnih stikov, a ob tem upošteva tudi mene, ker največkrat ob želji po obisku rečem, da jaz ne grem in potem ne greva. Prijateljici potem tvezi 1001 izgovor. Jaz sem pa tik pred tem, da me 'raz****' in vso zadevo obelodanim, pa naj bo, kar bo. Jaz sem načeloma prijateljstvo prekinil. To za mene seveda ni prijatelj. Partnerki je seveda malo nerodno, da bi prijateljstvo kar prekinila, in jo je strah, da bi zadeva prišla na beli dan in ... Meni gre pa na živce že, ko se pozdravita. Najraje bi vse skupaj odj****, pa naj se pogovarjajo in družijo. Seveda jo imam še vedno rad, ampak rad bi pa tudi mir v duši. Kaj misliš? Hvala, ker si si vzel čas.

Novice 20. 02. 2015 14.03

Vrhunec sezone v Kranjski Gori

Smučanje pod mogočnimi vrhovi Julijskih Alp, razvajanje v vrhunskih wellness oazah in večerna kulinarična doživetja so najboljše zagotovilo, da v nekaj dneh poskrbite za rajsko sprostitev.

Popolna poroka 23. 02. 2015 09.38

Popolna poroka: ponovno boste začeli verjeti v ljubezen!

V prvi oddaji Popolna poroka, ki je bila na sporedu v soboto, smo spoznali šest zaljubljenih in nadvse simpatičnih parov, ki se bodo potegovali za popolno poroko. Videli smo, da so izbrani pari izjemno srčni, simpatični, in kar je najbolj pomembno – popolnoma prepričani, da si življenje želijo preživeti skupaj. V dobrem in slabem.

Šport 23. 02. 2015 07.59

Seks za boljši tek? Da!

Se pripravljate na maraton? Potem vam bo morda naslednja informacija pomagala do boljšega rezultata. Rezultati nedavne raziskave so namreč razkrili nekaj zelo zanimivega, in sicer da seks pred tekom poviša raven energije in je zaradi tega odlična vaja za ogrevanje telesa, preden obujete športne copate.

Novice 20. 02. 2015 10.40

Zaključek Sensilab dogodka 'Zeleni detox izziv'

Sensilab, slovensko blagovno znamko, ki skrbi za naše zdravje, pozna že mnogo ljudi. Sensilab pa ni le ime, ni le blagovna znamka. Sensilab je ime, pod katerim delujejo ljudje, ki jim ni vseeno. V skrbi za vas, se posvečajo nudenju celostnih rešitev vaših težav.

Popolna poroka 19. 02. 2015 14.36

Jernej Tozon razkril: 'Poročil se bom na planini!'

Gostujoči žirant v najbolj romantični oddaji pri nas Popolna poroka, ki 21. marca prihaja na POP TV, bo pevec Jernej Tozon. Simpatičnega Čuka smo po telefonu ujeli, ko se je na lep sončen dan potepal nekje v hribih, kar, kot pravi sam, počne pogosto, saj ima naravo zelo rad. In zaradi tega so tudi hribi kraj, kjer bi se nekoč z veseljem poročil.

Brane, pomagaj! 19. 02. 2015 08.08

Priznala: z njim seksa le zato, ker on hoče

Živjo! Sem v hudi dilemi. Poročena sva 6 let, skupaj sva 12 let. Imam enkratnega moža in sem mati enemu otroku. Med nama je bila iskrica in ljubezen je bila vroča, preden je prišel otrok. Potem sva padla v rutino in se zelo oddaljila, kar se tiče spolnosti. Približno dva meseca nazaj sem spoznala zelo simpatičnega fanta in ob njem znova začutila poželenje, nor seks in se mu tudi predala. Od takrat nisem več to, kar sem bila, in zelo veliko mislim nanj. Moj mi je postal tujec. Kaj naj naredim? Seksam z njim, ker hoče. Jaz si ga ne želim več tako. Rada ga imam kljub temu, a v sebi že dolgo časa nisem več srečna in močno trpim. Ne vem, kaj naj naredim zdaj. Zraven še drugi otrok v meni, na katerega nisem zdaj pripravljena. Pomagaj mi. S tem fantom se veliko pogovarjava, a pravi, da noče razdreti družine. Ampak jaz zdaj mislim nase.

Domači trači 19. 02. 2015 08.01

Super novica za vse oboževalke!

Je nekdanji tekmovalec šova X Factor, pevec skupin In&Out in I vs. I, eden izmed nastopajočih na letošnji Emi in sedaj tudi tekmovalec druge sezone priljubljenega šova Znan obraz ima svoj glas. Za Tima Koresa bo letošnja pomlad vsekakor zelo pestra in glede na to, da mu je številna ženska srca uspelo osvojiti že v X Factorju, smo prepričani, da bodo te zanj navijale tudi, ko se bo moral preobraziti v tuje in domače glasbene zvezde. Pravi, da se oddaj zelo veseli, saj bo lahko končno svoj 'šov iz kopalnice' prenesel na male ekrane!

Trači 19. 02. 2015 10.23

Prometna nesreča, ga bo stala svobode?!

O spremembi spola zvezdnika resničnostnega šova Kardashianovi se je v zadnjem času pisalo veliko, transformacijo iz moškega v žensko, pa naj bi sedaj menda potrdil tudi Bruce Jenner sam. Ta je bil sicer pred kratkim udeležen v prometni nesreči s smrtnim izzidom, zaradi katere mu sedaj grozi obtožba umora.

Trači 18. 02. 2015 13.46

Pretresljivo: za las je ušla smrti!

Hollywoodska zvezdnica Sharon Stone je v nedavnem intervjuju prvič spregovorila o možganski kapi, ki jo je doživela leta 2001, in o pretresljivih posledicah, ki jih je ta pustila.

Popolna poroka 13. 02. 2015 10.09

VIDEO: Razkrivamo pare, ki se bodo potegovali za Popolno poroko!

Spoznajte simpatične mlade pare, ki so najbolj prepričali s svojo iskrivostjo, povezanostjo in gorečo željo po skupni prihodnosti. Preverite, s kakšnimi preizkušnjami so se spopadali na avdicijah, koliko se pravzaprav poznajo in zakaj bi ta veliki dan želeli deliti tudi z vami.

Popolna poroka 13. 02. 2015 10.31

Bodi pravi moški, pojdi na kolena!

Zaroka je absolutno nekaj najlepšega, romantičnega, intimnega. A kaj, ko za seboj povleče ta 'strašni dogodek' – poroko! Šalo na stran, poroka je v resnici nekaj, ob čemer vsakemu moškemu, ali to prizna ali ne, zrasejo peruti. Nenazadnje s tem širnemu svetu pokaže, da je osvojil žensko, in to za vedno, da je pogumen in da ima, po domače povedano, jajca.

Popolna poroka 24. 12. 2014 06.58

Boštjan Romih spregovoril o 'tistem' dnevu!

Za nami je leto, ki so ga zaznamovale številne zvezdniške poroke. Nekateri so najbolj pomemben dan v svojem življenju delili z javnostjo in mediji, spet drugi so se odločili, da svojo ljubezen proslavijo v krogu najbližjih. O najbolj pomembnemu dnevu v življenju vsakega para je spregovoril tudi priljubljeni voditelj Boštjan Romih, ki bo enemu izmed parov prihodnje leto omogočil popolno poroko!

Novice 17. 02. 2015 07.58

Lepotni trend, ki je presegel vse meje!

Lepotni kirurgi poročajo o novem trendu lepotnih posegov, ki jih je sprožilo družabno omrežje Instagram, na katerem lahko uporabniki s pomočjo različnih filtrov obdelajo svoje fotografije. Tako naj bi vedno več žensk k lepotnim kirurgom prihajalo s svojimi 'selfiji' in željo po tem, da bi bile tudi v resnici rade videti tako, kot so videti na s filtri obdelanih fotografijah.

ISSN 2630-1679 © 2021, Zadovoljna.si, Vse pravice pridržane Verzija: 1188