Zadovoljna.si

Ključna beseda / tako

Svet na Kanalu A 18. 06. 2015 13.25

To je nov trend!

Modni dodatki lahko močno spremenijo našo podobo in včasih je dovolj že kos nakita, da popolnoma spremenimo svoj videz. Vse bolj v ospredje prihajajo leseni modni dodatki. Vseeno pa je še kako pomembno, da nase ne navlečemo prve stvari, ki se barvno ujema z oblačili ali obutvijo, temveč je treba tudi pri nakitu slediti modnim trendom, ki se iz leta v leto nekoliko spreminjajo. Prav zato vam ponujamo nekaj nasvetov, v kakšne modne dodatke se splača investirati to poletje.

Novice 11. 08. 2015 08.41

Nihče ne želi biti tarča, a vsi to počnemo!

Nihče ne želi biti tema opravljanja in vsi poznamo že dolgo znani latinski pregovor, "Ne stori drugemu to, kar ne želiš, da drugi storijo tebi." Pa vendar vsi opravljamo in zdi se kot začaran krog, ki se nikoli ne konča.

Domači trači 17. 06. 2015 08.55

Sedaj ni več dvoma: na slovenski sceni imamo nov parček!

24-letna Tjaša Koren morda ni osvojila naziva prvi MasterChef Slovenije, je pa v kuharskem tekmovanju vseeno dobila nekaj lepega. Med njo in Tilnom so namreč preskočile iskrice in danes je parček zaljubljen do ušes. Tjaša nam je priznala, da nikoli ni pričakovala, da bo v oddaji našla ljubezen, je pa seveda zelo vesela, da se je to zgodilo!

Brane, pomagaj! 17. 06. 2015 08.45

Šokirana bralka: tudi ona je spala z njim!

Lepo pozdravljeni! Sem punca stara 20 let in sem v zvezi s 27-letnim fantom okoli 8 mesecev. Najprej sem se bala, da bo kar nekaj problemov zaradi razlike v letih, ampak moram priznati, da sem za svoja leta kar zrela in že odraslo razmišljam, vendar ne prehitevam življenja (skupno življenje, otroci itd.), ker mi je še vedno na prvem mestu študij, on pa se včasih obnaša, kot da jih ima manj kot jaz. Super se ujameva, imava podobne hobije, vendar se mi je pred kratkim zgodilo nekaj, za kar imam občutek, da me malce odvrača od njega. Na prvomajski zabavi, kjer so bili sami njegovi kolegi/kolegice, sem se z eno zelo razumela in začeli sva razne debate glede ljubosumja, in sicer sama sem izjavila, da nimam potrebe po le-tem, ker če ne bi morala biti na vsako njegovo bivšo ljubosumna. Ona pa me je nato vprašala: "kaj ti ne veš, da sem tudi jaz spala z njim?" Mene je v tistem trenutku skoraj kap, namreč, poleg vsega, je punca njegovega najboljšega prijatelja in ni se šlo zgolj za piknik, temveč je tudi moj fant praznoval rojstni dan. Ker mi je bilo neprijetno, sem se hotela z nekom pogovoriti, ko pa sem začela to debato še z eno drugo njegovo kolegico, ki je sicer že starejša, cca 30 let, je sama priznala, da je tudi ona seksala z njim in da naj se ne sekiram, ker se je itak šlo samo za pijane noči, 4-5 let nazaj. Nisem punca, da bom povpraševala po njegovih bivših, tudi sam pa mi je omenil, da je imel samo eno bivšo punco vredno omembe, zdaj ko sem pa to vse izvedela, sem ga začela povpraševati in velikokrat sva se na koncu skregala. Priznal mi je še za eno prijateljico, ki se sicer ne družijo več toliko. Jaz nisem niti na eno od njih ljubosumna, ker imajo vse tudi fanta že dlje časa in ker je stvar preteklosti, vendar ko sem v njihovi družbi, (ker on tako hoče) mi postaja neprijetno in mi gre na bruhanje. Sam trdi tudi, da njemu niti ena ni všeč, ker meni enostavno ne more iti to iz glave in razmišljam o tem. Jaz vem, da bova še dolgo skupaj in da se ne bom vedno mogla tem ženskam izogibati, sicer pa najbolj mi gre na bruhanje za njo, ki mi je to izjavila in se mi začela smejati v obraz in se tudi mojemu fantu naslednji dan zlagala pred mano, da sem sama začela te debate in tako dalje. Pred tem smo velikokrat hodili tudi skupaj z motorji na izlete, se občasno družili, meni pa sploh ni več do tega, kar še najbolj sekira mojega fanta in se bojim, da bo vplivalo to tudi na najino zvezo. Vem tudi, da mogoče mi gre to po glavi, ker sem še mlada in njim, da je to čisto nekaj normalnega, in verjetno če bi zvedela na drugačen način, lepši, ne tako odvraten, bi se tudi zdaj drugače počutila in se ne bi toliko sekirala. Prosim, da mi svetuješ kaj naj naredim.

Lepota 17. 06. 2015 08.17

Valoviti kodri so lepotni trend poletja!

Poletje je čas valovitih kodrov, ki so primerni tako za dan na plaži kot za zabavo zvečer. In ti še nikoli niso bili tako enostavni! S pomočjo naslednjega vodiča in Lauren Conrad boste sedaj lahko v nekaj preprostih korakih sami ustvarili kodre, ki bodo hitro postali predmet zavidanja vseh pripadnic nežnejšega spola.

Trači 16. 06. 2015 16.52

Pretresljivo: bitka s kilogrami jo je stala življenja

Pogubni hollywoodski lepotni trendi so prisotni tudi v Bollywoodu, kjer so komaj 32-letni indijsko igralko Aarthi Agarwal stali življenja.

Novice 30. 06. 2015 09.26

Ste že slišali za 'Pepelkine ustnice'?

Na britanskem otoku pripadnice ženskega spola menda vedno bolj pogosto eksperimentirajo z lepotnim trendom, ki so ga poimenovali 'Pepelkine ustnice'. Gre za še en način, kako do polnejših ustnic, ki pa naj bi bil v primerjavi z nekaterimi tam zunaj najmanj nevaren, njegov učinek pa traja le od 24 do 48 ur.

Domači trači 15. 06. 2015 10.57

'Medijski svet ni tako enostaven kot izgleda!'

Aleksandri Blagojevič se je lani uspelo uvrstiti med TOP4 dekleta, in kot pravi sama, je s tem dobila priložnost, da je lahko spoznala medijski svet in lastni koži občutila, da ta ni tako enostaven kot izgleda na prvi pogled. Kljub temu pa izkušnje ne bi zamenjala za nič na svetu in prijavo v šov priporoča vsem dekletom!

Novice 15. 06. 2015 09.50

Tragedija pretresla Bosno

23-letna Aldina Dedić se je pred nekaj dnevi sprehodila do oltarja, v nedeljo popoldan pa v trebuhu začutila bolečino, zaradi katere so jo odpeljali v bolnišnico, kjer je nekaj ur kasneje umrla. Tragičen dogodek ni pretresel le njenih prijateljev, ki se še danes sprašujejo, kaj se je zgodilo, ampak vso Bosno.

Tuširanje 15. 06. 2015 09.22

Kam po idejo za vašo novo obleko?

Svet metraže – zakladnica blaga in mali raj za vse, ki radi šivate in ustvarjate unikatne modne ali pa dekorativne izdelke iz blaga.

Dieta 15. 06. 2015 09.24

Bi rade shujšale brez odrekanja?

Morda ste poletje dočakali z zadovoljivo postavo, vendar to še ni razlog, da je ne bi negovali še naprej in poskrbeli, da se vam v vročih dneh ne bodo nabirali kilogrami, vaša koža pa ostala gladka.

Novice 12. 06. 2015 13.05

Izziv, ki je osvojil svet!

Kitajsko različico Twitterja je zajel nov bizaren trend. Ljudje namreč delijo fotografije, na katerih s pomočjo dotikanja popka, preverjajo ali morajo shujšati. Da, prav ste slišali!

Lepota 12. 06. 2015 13.16

To je najbolj priljubljena frizura vseh časov!

Brezčasen konjski rep velja za hitro narejeno pričesko, ki vas naredi ženstvene, privlačne in seksi. Speti lasje se vedno znova vračajo v modo, vsakokrat malo drugače in z različnimi variacijami. In za katerega se boste odločile ve?

Moda 12. 06. 2015 08.06

Modni kos, ki vas dokazano osreči!

Ali tudi ve obožujete svoje 'skinny' kavbojke in jih nosite ves čas? Najnovejša raziskava je pokazala, da obstaja razlog zakaj se v oprijetih hlačah počutite najbolj udobno. Rezultati so namreč razkrili, da so ženske, ki nosijo ta priljubljeni kroj hlač za 9 odstotkov bolj srečen, kot pa tiste, ki jih ne nosijo. Kdo bi mislil?

Tuširanje 12. 06. 2015 08.19

Na ona-on.com se je spoznalo že blizu 30.000 Slovencev!

Raziskave kažejo, da se v Sloveniji spozna okrog 20 % parov preko spleta. Pri spoznavanju v živo so moški, predvsem po mnenju deklet, premalo pogumni. Strah pred zavrnitvijo, ki po nepotrebnem odvrača od pristopanja do nasprotnega spola, večina pripisuje nizki samopodobi.

Tuširanje 08. 06. 2015 07.58

Zapeljal je tudi Nino Pušlar!

Sodobno žensko lahko opišemo z eno samo besedo – multipraktik. Hiter tempo življenja od nje zahteva, da ima ob sebi sopotnika, na katerega se lahko zanese, ki ji bo stal ob strani, pripomogel h kakovosti njenega življenja in jo obenem očaral tudi s svojim videzom. Govorimo o jeklenem konjičku, ki je za marsikatero pripadnico nežnejšega spola eden izmed najpomembnejših modnih dodatkov, in letošnjim trendom kraljujejo električni avtomobili, ki so očarali tudi znane Slovenke. Je še kaj lepšega kot avto, ki ni le okolju prijazen, tih, praktičen in lepega videza, ampak ga ob koncu dneva lahko enostavno napolnimo, kot bi polnili pametni telefon?

Lepota 12. 06. 2015 08.03

Lase je zavila v folijo in to, kar se je zgodilo, vas bo navdušilo!

Skodrani lasje so ena tistih pričesk, ki ne gredo nikoli iz mode. In medtem, ko so se nakatere srečnice s kodri že rodile, pa druge te sreče nimajo in si morajo pomagati z različnimi lepotnimi postopki, navijalkami, kodralniki in frizerji. Stvar pa v resnici sploh ni tako zapletena kot smo mislile in skodrano pričesko lahko v nekaj minutah in brez večjega truda, ustvarite kar same doma. In kar je najboljše pri tem, las ne boste poškodovale!

Brane, pomagaj! 12. 06. 2015 08.11

Težave v postelji rešujeta z erotičnimi igračkami

S partnerjem sva stara 41 in on 47 let. Skupaj sva 4 mesece. v postelji je zelo pozoren in se na vse načine trudi, da bi mi ustregel. Na pretekle izkušnje sem celo odkrila veliko novih položajev in stvari, ki popestrijo seksualno življenje. Ujela sva se tako intelektualno kot seksualno, moti me le edino to, da pri njem sprva sploh ni prišlo do erekcije. On pravi, da je bil sedaj dolgo samski (5 let) in se mora na zvezo spet navaditi in da bo s časom boljše, da on prav tako uživa. Sedaj lahko rečem, da je mogoče malo boljše, ampak v smislu, da mu penis otrdi ampak samo za kratek čas, odnosa oziroma izliva še vedno ni sposoben. Jaz mislim, da ima motnje erekcije in sam sebi tega noče priznat ali pač res potrebuje več časa. Čudno mi je, ker se je takoj potrudil in nabavil vibrator, pa ne enega, dva in to podkrepil z besedami, da je to popestritev, da normalni moški nimajo težav s tem, da žensko zadovoljijo z vibratorjem, čeprav jaz sama nisem najbolj navdušena nad tovrstnimi igračkami. Še vedno mi je najboljši telesni stik, prsti, jezik, roke. Prosim za mnenje. Lp

Tuširanje 11. 06. 2015 07.58

Plesno akrobatski spektakel sredi Ljubljane

Ljubljanski hotel Park in plesni studio Mademoiselle organizirata plesno družabni dogodek, kot ga v Ljubljani še ni bilo. V ospredju bo ples ob drogu.

Trači 26. 06. 2015 12.17

Objavila provokativni video, nato pa ...

Britanska manekenka Kate Moss je v preteklosti zakuhala že nekaj škandalov, ker ni vedela kje je njena meja kar se tiče alkohola, zato marsikoga ni šokiralo, ko je izvedel, da so slavno lepotico pred nekaj dnevi pospremili z letala, ker je bila pijana.

Domači trači 10. 06. 2015 09.12

Alma (MasterChef): 'Slovenci smo dobri jedci!'

Priljubljeni kuharski šov MasterChef se bliža koncu in v bitki za 50 tisoč evrov ostaja le še pet najboljših. Mi pa smo s sodnico Almo Rekić poklepetali o tem kakšni jedci Slovenci sploh smo in s katero jedjo bi ona na prvem zmenku očarala moškega!

Pronamel 05. 06. 2015 14.27

Spoznajte nevarnosti kislinske erozije

Vsi si želimo lepe in zdrave zobe. Če so beli, še toliko bolje. Dejstvo je, da je skrb za ustno higieno ključnega pomena, če želimo ohraniti zdrave zobe in dlesni, a dobro znano je tudi, da lahko veliko škode naredi tudi napačna izbira hrane. Dejstvo je, da nas danes na vsakem koraku spodbujajo k zdravemu načinu življenja in zlasti pripadnicam ženskega spola, zdrava prehrana pomeni veliko. Pri tem pa se ne zavedajo, da je lahko tudi nevarna.

Svet na Kanalu A 09. 06. 2015 10.46

Slovenka, o kateri govorijo tudi v tujini!

Slovenka Gordana Grandošek Whiddon in njen soprog Trent Whiddon sodita v sam vrh najboljših plesalcev na svetu, sodelovati pa sta imela tudi priložnost v enem izmed najbolj gledanih britanskih šovov, v katerem plesalci plešejo z zvezdami. Gordana pravi, da sta zaradi tega spoznala tudi pravo plat slave. Ker je Trent plesal s pevko Pixie Lott, so jima paparaci sledili na vsakem koraku.

Moda 08. 06. 2015 10.02

Pametne kavbojke, ki jih morate imeti!

Na tržišče naj bi kmalu prispele pametne kavbojke, za katere napovedujejo, da bodo postale pravi hit. In razlog? Nove kavbojke naj bi bile izdelane tako, da njihovega lastnika oziroma lastnico preko pametnega telefona obvestijo, če pridobiva kilograme.

Brane, pomagaj! 08. 06. 2015 08.26

Slovenec priznal: doma ima ženo, po glavi mu hodi 10 let mlajša

Zdravo. Star sem 36, poročen sem 8 let, zakon je vedno štimal. Pred pol leta pa sem na delu spoznal novo prostovoljko, ki me je takoj prevzela. Mlajša je od mene okoli 10 let, ampak ta punca je res nekaj posebnega. Je božanskega videza, lasje, oči, telo ... Karakterno pa takšne ženske še nisem spoznal. Pred ženo sem jih imel kar nekaj. Razmišlja odraslo, bolj kot vsi v moji okolici. Tega vsega se zaveda, je zelo samozavestna. Je tudi pametna in res nadarjena. Z njo sicer nimam ničesar. Ona tega, kot kaže, tudi ne bi hotela, čeprav nima fanta, je vedno nedostopna in zadržana do vseh, ne samo mene. Jaz pa imam občutek, da sem se noro zaljubil, non stop mislim na njo, žena mi ze očita, da sploh nisva intimna. Včasih buljim v njeno rito in ima me, da bi jo vzel od zadaj. Tega še nisem doživljal, ob njej se počutim umirjenega, poslušal bi lahko njene ideje non stop. Problem je, da ne morem spati, jesti, na delu pa ne morem razmišljati trezno. Čez slab mesec ona tudi odhaja in je več ne bo nazaj. Naj povem ženi, naj povem njej??? Počutim se noro, da tu pišem, ampak res ne vem, kaj naj naredim. Tega kolegom ne morem govoriti, ker bi lahko prišle kake govorice. Kaj naj? Hvala. D

Domači trači 05. 06. 2015 13.11

Slovenka, ki je ljubila šejke, politike in reveže

Bila je prva Slovenka, ki je osvojila modni svet in s svojo zimzeleno podobo krasila francoski Vogue in reklamne kampanje za Dior, Nino Ricci, Ralpha Laurena, Gila Lacrosa in druge. Vsemu se je posvetila z dušo in telesom, tudi moškim, ki so bili iz najvišjih družbenih slojev. Danes 67-letna Anka Senčar že nekaj let živi v Egiptu in uživa življenje z veliko žlico.

Domači trači 05. 06. 2015 10.52

Znani Slovenki je izkušnja spremenila življenje!

Je ena izmed TOP4 deklet, ki jim je priljubljeni televizijski šov spremenil življenje. Nastasja Prihoda pravi, da je v zadnjem letu bolje spoznala samo sebe in ugotovila, kaj v življenju jo najbolj zanima. Vsa dekleta, ki si želijo izkušnje, ki si jo bodo zapomnile do konca svojega življenja, pa spodbuja, da se prijavijo v šov!

Novice 05. 06. 2015 10.25

Zaradi tega je postala spletna senzacija!

20-letna manekenka Dong Lei je s svojimi neskončno dolgimi nogami navdušila Kitajsko. Njene noge merijo kar 114,3 centimetra, kar je toliko, kot meri povprečen 7-letnik.

Domači trači 04. 06. 2015 08.02

Ste ga že videli? Ganil je Slovenijo!

Pred nekaj dnevi je upihnil 26 svečk, predstavil je nov singel 'Brez poti' in zanj posnel tudi svoj prvi samostojni videospot, sedaj pa ga čaka poletje, natrpano z nastopi in koncerti, a Tim pravi, da bo našel tudi čas za dopust in si s prijatelji privoščil robinzonsko verzijo počitnic. In te si vsekakor zasluži!

Lepota 04. 06. 2015 08.16

Lepotni hit, ki je osvojil ženske po celem svetu!

Šminka sodi med tiste kozmetične izdelke, ki ne smejo manjkati v ženski torbici. Z njimi so ustnice še bolj poželjive in kar kričijo po poljubu. Tega se dobro zavedajo tudi v avstralski kozmetični hiši, ki je na tržišče poslala zeleno šminko, ki se na ustnicah spremeni v rožnat odtenek, tako da se rdečilo prilagodi PH vrednosti lastnice ustnic in v skladu s tem spremeni svojo barvo.

ISSN 2630-1679 © 2021, Zadovoljna.si, Vse pravice pridržane Verzija: 1332