Zadovoljna.si

Ključna beseda / več

Brane, pomagaj! 03. 06. 2014 08.55

Imaš občutek, da se dovolj potrudi zate?!

Pozdravljen, piše ena zmedenka neodločna. Stara sem 39 let in čisto zgubljena. Ne morem končati s fantom, s katerim sem živela pet let, potem pa odšla od njega nazaj domov, ker me je pogostokrat spravljal v jok. Večkrat sem tako zbežala od njega, vendar sem se vedno vrnila. Sedaj pa že eno leto živim sama, fant pa me kliče vsak dan. Ker je iz drugega kraja, ne prihaja skoraj nič k meni, samo kliče me in ne verjame, da jaz k njemu ne bom več prišla. Ne razumem več nič in ne vem več, kaj je to ljubezen. Ne vem, kaj narediti. Ko sem se vrnila domov, sem srečala eno staro simpatijo in imela avanturo v upanju, da bi postalo kaj resnega. Vendar zgleda, da ne bo. Pa tudi v seksu s temi izkušnjami nisem zadovoljna, mislim, da se fanta nista potrudila, vendar mi to ne pomeni dosti, iščem ljubezen, varnost, spoštovanje in vse, kar spada zraven. Tako si želim, da bi našla nekoga, v katerega bi se zaljubila, in imela partnerja, s katerim bi živela, ki bi me imel res rad in bi malo upošteval tudi moje želje, želim si, da bi si pomagala, ne pa da me prevzema žalost.

30 days slim 03. 06. 2014 08.26

Opa, Jasna, kaj pa je to?!

Pred dobrim tednom dni se je Jasna Kuljaj trem izbranim kandidatkam akcije 'Jutri pa res začnem', Sari, Poloni in Metki, pridružila na poti zvezdniškega topljenja kilogramov, ki je del priprav na skok v poletje ter predvsem v kopalke. Čeprav je simpatična voditeljica na prvem posvetu pri nutricionistki priznala, da ji številne obveznosti niso dopuščale, da bi se dosledno držala navodil v knjižici, ki je priložena paketu '30-Days Slim', pa je bila nad številko, ki se je izpisala na tehtnici, kljub temu prijetno presenečena.

Domači trači 02. 06. 2014 11.20

'Kdo vam daje pravico, da žalite?!'

Pevec Werner je pred dnevi v svojem stilu objavil na družabnem omrežju objavil počitniško fotografijo z Maldivov, kjer se je zadnje tedne mudil s svojo družino že 15 leto. Niti v sanjah pa si ni mislil, da bo zaradi njegovih belih kopalk, ki so mimogrede lepo poudarile njegovo bogastvo med nogami, tarča grdih napadov in ostrih kritik.

Poletje 02. 06. 2014 08.13

Pripravite svoja stopala na poletje!

Poletje je čas lahkih oblek, gole kože in bosih stopal, ki morajo biti tako kot dlani skrbno urejena. Če vam denarnica in čas dopuščata obisk kozmetičnega salona, si privoščite vsaj klasično pedikuro, v nasprotnem primeru pa za svoje nožice poskrbite kar v domači kopalnici. Po koncu nege nohte olepšajte še z enim izmed modnih odtenkov pastelne barve po lastni izbiri.

Trači 02. 06. 2014 12.06

Ukrepati je morala policija!

Uspeh in slava sta nekaj, k čemur strmi večina glasbenikov, a mnogi se ne zavedajo, da to s seboj prinese tudi številne negativne posledice. To je sedaj na lastni koži občutila zmagovalka letošnje Evrovizije, transvestit Conchita Wurst, ki je trenutno ena izmed najbolj prepoznavnih pevk na glasbeni sceni.

Trači 30. 05. 2014 15.33

Ji je zdaj dokazal zvestobo?!

Drama, drama in še več drame. Tori Spelling in Dean McDermott sta se znašla v vrtincu škandalov, ki se vrstijo eden za drugim. Njun zakon je še vedno na kocki in mnogi se strinjajo, da je par tik pred ločitvijo, rumeni mediji pa te dni razkrivajo, da je Dean poskušal svoji ženi dokazati zvestobo s tetovažo in to ne kjerkoli, ampak 'tam spodaj'.

Trači 30. 05. 2014 14.59

Petra je hlačke resda nosila, toda ...

Lepa češka manekenka Petra Nemcova je v preteklosti že večkrat pokazala golo kožo, a roko na srce, tokrat to ni bil njen namen, čeprav bi ji na koncu skoraj uspelo ...

Domači trači 30. 05. 2014 08.00

Vodja skupine Atomik harmonik tarča hudih obtožb!

Že pred časom so se pojavile govorice, da naj bi se Jani Pavec, vodja skupine Atomik Harmonik, ukvarjal z nekimi sumljivimi posli. Namigovalo se je na to, da naj bi preprodajal ukradene avtomobile, a ker so bile to nekaj časa samo govorice, zgodba dobiva povsem drugačne razsežnosti - v prihodnjih dneh se bo namreč zgodila tudi javna obravnava primera na sodišču.

Brane, pomagaj! 03. 07. 2014 09.42

'Raje se zabava z gledanjem golih slik na spletu kot z mano!'

Pozdravljen Brane! Imam eno težavo. Stara sem 27 let, moj fant pa 28 let. Skupaj sva eno leto in pol in vse je ok, samo pri seksu nama ne 'štima'. Ne vem, zakaj noče seksati. Če pa že seksava, je to enkrat na teden. Skoraj vedno sem jaz tista, ki začne namigovati na seks in včasih se zgodi tudi to, da me zavrne, češ, da mu ni do tega. Tega zavračanja ne prenesem več. Razumem, da ima naporno službo, ampak za punco si je treba vzeti čas in to sem mu tudi povedala, ampak še zmeraj ni nič boljše. Moram povedati, da se zelo rad samozadovoljuje in na spletu gleda gole ženske, za seks z mano mu pa ni. Zakaj, Brane? Sicer on ne ve, da jaz vem za samozadovoljevanje. Rekel mi je, da je vse ok, samo da nima zmeraj volje za seks. Je mogoče tudi to krivo, da nima veliko izkušenj? Sem njegova druga resna punca. Pa tudi najin seks ne traja več kot 10 min, ker ima prehiter izliv. Najin odnos je drugače dober in se razumeva. Pomagaj mi, Brane! Kaj naj naredim, saj menim, da sta seks in zaupanje v odnosu ena najpomembnejših. Zamišljena

Seks 29. 05. 2014 10.39

Seks v spalnici STROGO prepovedan!

Poletje se neustavljivo bliža in treba bo znova povsem razkriti svoj telešček. Prenekatera izmed vas se zagotovo sprašuje, kako na prijeten in čim hitrejši način izgubiti nekaj odvečne zimske maščobe? Je kaj bolj prijetnega kot dieta, v kateri dejansko uživate?

Trači 29. 05. 2014 08.29

Po 12 letih vsega konec?!

Če smo lani med zvezdniki opazili pravi baby boom, ko so zvezdnice kar ena za drugo oznanjale, da so v veselem pričakovanju, je letos situacija precej drugačna. Leto 2014 naj bi bilo, sodeč po prvih petih mesecih, prelomno za kar nekaj parov, ki resno razmišljajo o tem, da se razidejo.

Domači trači 29. 05. 2014 08.31

Seksi Slovenke ujete z dirkači Formule 1!

Plesna skupina SheDivaz je te dni obnornela Monako. Mala kneževina, kjer se je pred časom odvijala tudi elitna dirka Formule 1, je na Azurno obalo privabila nemalo znanih obrazov, ki so si želeli spektakel ogledati od blizu, veliko pa je bilo tudi takšnih, ki so se v Monaku pojavili zgolj za to, da so izkoristili številčno medijsko pozornost.

Šport in zdravje 28. 05. 2014 10.35

Oblečemo oblačila, ne številke!

Dva meseca uspešnega hujšanja ekipe Slim & Fit po ločevalno sta za nami in deseterica se je zbrala na Žitu, kjer so 'pošteno obdelali' pretekli mesec.

Brane, pomagaj! 28. 05. 2014 10.55

Ko se vprašaš, kje se je zalomilo?!

Pozdravljen! Prosim za nasvet in pomoč. S fantom sva v zvezi 2 leti, oba sva stara 41 let, ločena, oba prevarana v zakonu, z enim otrokom. V zvezi do sedaj je bilo res vse super, od seksa, družbe, razumevanja, dopusta ... Ampak sedaj se je nekaj zalomilo in ne vem, kaj. Kaj je šlo narobe?! Jaz nisem naredila nič narobe. Se je pa vse skupaj tako rekoč obrnilo čez noč. Torej, enkrat, ko je nekaj več popil in sva se nekaj menila v hecu, je vzrojil in mi zabrusil, naj izginem domov. Ker je bilo sredi noči, sem vseeno prespala pri njem, zjutraj pa sem odšla in mu povedala, da me je prizadel in da ne vem, če bom sploh še kdaj prišla. Se je parkrat opravičil in mu je bilo hudo. Drugič je rekel, da naj grem skozi vrata, ravno tako zaradi neke neumnosti, neke moje pripombe. Kasneje mi je rekel, da me ima zelo rad, da si me zelo želi. Zdaj je pa bilo tako: ta vikend bi moral imeti sina on in ponavadi je ob vikendih večinoma doma pri meni in hčeri oziroma pridem popoldan jaz na obisk k njemu, prespim pa ne, ker njegov sin spi na sredini zakonske postelje in tako jaz res ne morem spati, ker brca. O tem sva se lepo pomenila in se je trudil, da bi ga spravil spat v njegovo sobo, ampak sin pride sredi noči nazaj v njegovo. No, sem malce zašla. Ta vikend torej, sem ga klicala, kako je, pa je rekel, da se vrača iz Ljubljane in da nima sina ta vikend, da bo čez eno uro doma in da me bo poklical. To je bilo prvič, da nisem vedela, da je sploh nameraval v Ljubljano. Tam ima namreč sestro, torej sem sklepala, da je bil pri njej na obisku. Lahko bi poslal vsaj sms, da gre, če že ni hotel, da grem zraven. Ta večer ni poklical, jaz pa tudi nisem več klicala. V nedeljo, torej drugi dan, sem mu poslala sms za dobro jutro in je odpisal nazaj samo, da je že dan. Nič drugega. Niti da pride, niti da kam greva. Popoldan sem ga klicala, pa se ni javil, ampak je poklical šele kasneje in mi pojasnil, da je tekel. Ni rekel, če pridem, niti jaz nisem rekla, da bom prišla, ampak samo, da se vidiva drugi dan. Naslednji dan sem poslala sms, če lahko prinesem neke stvari, ki sem jih dobila za njegovega sina, pa je odpisal šele popoldan, da ga ne bo doma. Samo to. Meni se je zdelo, da je s tem hotel povedati, da noče, da pridem. Od takrat ga nisem niti klicala niti mu pisala. Če je jezen, nimam pojma, zakaj. Ne vem niti, kaj naj naredim. Hvala za pomoč, Ančka

Fotogalerija 28. 05. 2014 09.42

Rihanna - modna ikona leta 2014

Pevka Rihanna je imela kar hudo konkurenco – roko na srce, ko se boriš skupaj s Kate Moss in kontroverzno Lady Gaga boj nikoli ni lahek, a na koncu je žirijo prepričala, da si nagrado zasluži prav ona, ker je vodilna modna ikona sodobnega časa, po kateri se zgleduje vse več žensk, ne samo najstnic.

Trači 27. 05. 2014 15.12

Harry, pa ne že spet?!

Čeprav sta se Cressida Bonas in britanski princ Harry razšla pred komaj nekaj tedni, je manekenka po poročanju tujih medijev razhod že prebolela, nič kaj otožen pa, kot vse kaže, ni niti princ Harry, ki se je pred kratkim zabaval pozno v noč v družbi go go plesalke. Se je Harry spet zapletel v nov škandal, nad katerim kraljica ne bo niti malo navdušena?!

Trači 27. 05. 2014 08.30

Slavni 'Prijateljici' se je končno uresničila dolgoletna želja!

Jennifer Aniston in njen zaročenec Justin Theroux se bosta julija letos končno sprehodila do oltarja. Poročna ceremonija, ki naj bi se zgodila na njenem razkošnem domu v Los Angelesu, pa ni edini dogodek, ki se ga slavni parček te dni veseli. Znova so se namreč pojavile govorice, da je zvezdnica v veselem pričakovanju.

30 days slim 27. 05. 2014 08.37

Jasno smo temeljito izmerili!

Svoj načrt, kako do vitke postave, seveda. Kaj ste pa vi mislili? Skorajda vsaka ženska bi se pred poletjem namreč rada znebila tistih nekaj kilogramčkov, ki so se jim nabrali v hladnejši polovici leta. Čeprav je poletje tik pred vrati, ni še nič izgubljenega, saj je odslej tudi pri nas na voljo rešitev za topljenje kilogramov v samo 30 dneh. Rešitev, ki jo bodo v naslednjem mesecu skupaj z Jasno preizkusile tudi zmagovalke natečaja 'Jutri pa res začnem': Metka, Polona in Sara.

Trači 23. 05. 2014 13.29

Številni pomagajo žrtvam iz Srbije in Bosne, ona pa se norčuje!

Sredi največje naravne katastrofe, ki je prizadela Srbijo in Bosno in Hercegovino, so se oglasile številne slavne osebnosti. Medtem ko mnogi na nešteto različnih načinov pomagajo prizadetim, se nekateri na račun njihove nesreče norčujejo.

Moda 26. 05. 2014 09.36

Nesreča ali slabi silikoni?!

To so se spraševali obiskovalci premiere filma Two Day, One Night, ki se je zgodila pred dnevi v sklopu 67. filmskega festivala v Cannesu, po tem, ko je na rdeči preprogi češka manekenka Petra Nemcova komaj lovila svoje oprsje.

Trači 23. 05. 2014 12.43

Neverjetno, kaj vse se zgodi na rdeči preprogi!

Zvezdnicam se na rdeči preprogi pripeti marsikaj. Mnoge med njimi so v svojih večernih toaletah že večkrat razkrile več, kot so želele.

Novice 23. 05. 2014 11.56

Združimo se in pomagajmo žrtvam poplav

Poplave v Srbiji in Bosni in Hercegovini so pustile katastrofalne posledice. Zaradi njih je ogromno družin in ljudi ostalo brez domov in vsega imetja. Da se bodo postavili nazaj na noge, bo potrebnega veliko časa. V teh trenutkih je zato zlasti pomembno, da stopimo skupaj in vsem žrtvam poplav ponudimo roko pomoči. Nikoli ne vemo, kdaj se bomo na koncu te roke, znašli sami.

Trači 23. 05. 2014 08.05

Banderasova nezvestoba jo je pahnila na rob obupa!

To, da se je tik pred brodolom znašel še en hollywoodski zakon, se šušlja že nekaj časa in kot kaže, se bo to zgodilo prej kot smo pričakovali. Melanie Griffith naj bi bila na robu živčnega zloma zaradi afere svojega moža Antonia Bandersa, ki je njun zakon postavil na še večjo kocko, ko se je na filmskem festivalu v Cannesu pozabaval s precej mlajšo prijateljico.

Domači trači 23. 05. 2014 08.04

Mazejeva naredila konec vsem ugibanjem!

Če se je še pred kratkim ugibalo, ali sta Tina Maze in Andrea Massi zasebno še vedno parček, sedaj o tem ni več nobenega dvoma. Pred nekaj dnevi so ju namreč opazili, ko sta se popolnoma sproščeno sprehajala po prestolnici in seveda ni minilo dolgo, ko ju je nekdo prepoznal in s svojim mobilnim telefonom hitro posnel fotografijo.

Trači 22. 05. 2014 10.37

Upanja zanju zdaj preprosto ni več!

Čeprav ni minilo prav veliko časa odkar sta Gwyneth Paltrow in Chris Martin oznanila, da se po desetih letih zakona ločujeta, si je menda slavni pevec že našel drugo, ki mu greje posteljo. Britanski mediji poročajo, da naj bi bila to postavna televizijska voditeljica Alexa Chung.

Osebna rast in odnosi 22. 05. 2014 09.39

Priljubljena barva razkriva, kakšna si v postelji!

Odrasli se zelo redko opredelimo, katera je naša najljubša barva. Če niste prepričane, katera je vaša, odprite omaro, se ozrite naokoli in poglejte, katere prevladujejo. Barve so namreč zelo močan pokazatelj vaše osebnosti. O vas, so prepričani strokovnjaki, lahko razkrijejo več, kot si mislite, vključno s tem, kakšne ste v postelji.

Šport in zdravje 22. 05. 2014 09.32

Mislite, da z bananami rešite vse? Motite se!

Veste, kateri je največji problem sodobnega načina prehranjevanja? V svoje telo vnašamo vse preveč soli in premalo kalija. Študije kažejo, da imamo, če povečamo vnos kalija in zmanjšamo vnos soli, bolj zdravo srce, obenem pa se na ta način tudi tveganje za možgansko kap bistveno zmanjša.

Trači 22. 05. 2014 08.27

Trumpova se čuti krivo! Upravičeno?!

Ivanka Trump, hčerka multimilijonarja Donalda Trumpa ter Ivane Trump, na veselje javnosti ni domišljava kot njena starša in se niti približno ne obnaša kot kakšna razvajena zvezdnica. Nasprotno! Pred nedavnim je priznala, da na delovnem mestu preživi tudi po 16 ur in torej še kako dobro ve, kako težko je preživeti družino. Kljub temu pravi, da jo velikokrat razjeda krivda, saj se zaveda, da zaradi številnih obveznosti zanemarja svoja otroka.

Domači trači 22. 05. 2014 08.26

Skrivnosti ni več!

Glede na to, da je pevka Taya, žena skakalnega asa Jerneja Damjana, že visoko noseča, dojenčka sta naročila julija, nas je zanimalo, ali bodoča mamica že ve, kaj nosi pod srčkom. In če je bila še pred časom zelo skrivnostna, nam je sedaj vendarle zaupala, da pričakujeta deklico.

Domači trači 29. 05. 2014 11.17

Je naša Maja spet resno bolna?!

Maja Malnar ima kljub svoji mladosti za sabo zelo težko preizkušnjo. Pred leti se je borila z zahrbtno boleznijo, zaradi katere je imela na koncu samo še zaskrbljujočih 39 kilogramov, o čemer je že tudi javno spregovorila. Zdaj pa so se, kljub temu da že nekaj časa živi čez lužo, pojavile nove govorice, češ, da je lepotička znova padla v pekel anoreksije.

ISSN 2630-1679 © 2021, Zadovoljna.si, Vse pravice pridržane Verzija: 1248