Ključna beseda / vedno več

Jo ima samo za 'servisiranje'?
Pozdravljeni, zanima me kako se približati oziroma 'spremeniti' čustveno nedosegljivega moškega? Stara sem 26 let, on jih ima 28, zapletava pa se že dve leti. Zame je to postalo zelo mučno, ker se je že večkrat zdelo, da je vse v najlepšem redu in da iz naju nekaj bo, potem pa se je on umaknil. Takrat mi je zelo težko in res trpim. Ne vem več, kaj storiti, ne morem pa kar tako odnehati in oditi, ker ga imam rada in ker vidim, kakšen je lahko. Pogovori ne pomagajo, ker kljub mojemu prigovarjanju, da dela napako in me bo nekega dne popolnoma odrinil od sebe, še vedno ves čas počne isto. Najlepša hvala za odgovor. *Kajstoriti*

Afera v Hollywoodu: Oba poročena, oba varata!
Pevka Katherine McPhee se je čez noč znašla na naslovnicah vseh svetovnih medijev. Ne, med zvezde je ni izstrelila nova glasbena usšenica, ampak dejstvo, da so jo paparaci ujeli med poljubljanjem s starejšim hollywoodskim režiserjem Michaelom Morrisom. Nič novega, boste rekli, v Hollywoodu tako ali tako vsi varajo, a kaj, ko sta oba še vedno (srečno) poročena. No, vsaj videti je bilo tako …

Najbolj priljubljene diete ta hip!
Ženske smo že od nekdaj podvržene obsedenosti s svojim videzom. Prav zaradi dejstva, da si vse želimo popolne postave, si prizadevamo na vsak način izgubiti odvečne kilograme, pri tem pa se poslužujemo najrazličnejših metod. Nekatere začnejo preprosto stradati in tvegajo anoreksijo, spet druge se zaprisežejo športu, tretje pa si zadajo popolno postavo pridobiti s pomočjo diete. Teh je v zadnjih letih vse več, le nekaj pa je takih, ki so izredno priljubljene tudi med zvezdniki. Vas zanima, katere so to? Poglejmo!

Veliko 'rajcanja' za malo akcije!
Brane, živjo! Pred kakšnim letom sem spoznala tipa, s katerim sva se dobivala pri meni doma. Oba samska, on ločen, ni želel resne zveze. Vse v redu in prav. Na začetku je nekajkrat prišel, me samo 'zakuril' in šel domov. Ko je končno prišlo do seksa, je bilo vse bolj na hitro, ampak meni je ustrezalo. Od tukaj dalje sem bila jaz pobudnica za najina srečanja. Enkrat tedensko sem ga poklicala, on je prišel, vendar je popolnoma ukinil seks. Kavica, crkljanje, mečkanje, vsepovsod je imel roke, vendar vse brez očesnega stika, brez dotikanja gole kože, brez poljubljanja ... Tudi če sem ga prijela za 'orodje', se je izognil z besedami, da bova seksala drugič, ker je utrujen, nima časa in podobno. To je trajalo dva meseca. Vse skupaj je začelo najedati mojo samozavest, počutila sem se neprivlačno, zlasti zato, ker mi je govoril o drugih ženskah, ki jih je imel. Potem se je vse skupaj nenadoma obrnilo v drugo smer. Naenkrat mi je začel pošiljati sporočila s seksualno vsebino. Ker sem odprta za vse, sem se odzivala, mu pisala seksi zgodbice, cele dneve sva se 'rajcala'. Mislila sem, da ima to nek smisel. Ko pa sem mu sredi pisanja predlagala, naj pride do mene, da bova vse to počela v živo, je bilo dopisovanja v trenutku konec. Ugotovila sem, da sedi doma, gleda porniče, si dopisuje z mano in si ga d***. Najina 'zveza' je do sedaj potekala tako, da sva se 3 dni 'rajcala' s sporočili, nato je prišel. Nekaj minut preden se je pojavil, mi je poslal SMS z navodili, kako naj se oblečem, kako naj ga pričakam in podobno. Užival je v malce sadističnem seksu. Včasih je zaželel, da gledava še porniče. Nikoli nisva seksala kot normalen par, v postelji, v misijonarskem položaju. Sicer pa je bil seks eno samo nabijanje kot v porniču. Nikoli nisem doživela orgazma, ker se nikakor nisem mogla sprostiti. Po vseh teh pripravah me je vse minilo. Še najraje je videl, da ga oralno zadovoljim, in to je bilo to. Med tem nabijanjem mu je še kako stal, v postelji pa ni in ni šlo. Ali sem bila kriva jaz ali pa je bil preutrujen. Kljub vsemu sem uživala v njegovi družbi, začela sem se navezovati nanj. Po dveh mesecih tega pubertetniškega seksa se je začel umikati, hodil je manj pogosto, potem pa je nenadoma prekinil vse stike. Pravzaprav je to storil takrat, ko se mi je zdelo, da se imava 'ful fajn', ko sem čisto malo začutila, da mu ni vseeno in da iz tega mogoče še kaj bo. Pa sem se očitno hudo motila. Brane, jaz sem čisto zmedena. Pomagaj. Kaj je bilo to? A tako to počnejo res 'hudi' in izkušeni mačoti, kot se mi je predstavil sam? Lep pozdrav, Kira.

Žiga iz Gostilne: Zagrižen, nepopustljiv, premišljen in preračunljiv!
Kot tretjega, ki je moral včeraj zvečer zapustiti resničnosti šov Gostilna išče šefa in s tem tudi boj za nagrado v vrednosti 50 tisoč evrov, so gledalci izbrali 26-letnega Ljubljančana. Žiga Šinkovec se je v tednih, ki jih je preživel v šovu, Sloveniji pokazal kot človek z nabrušenim jezikom. Očitali so mu, da je prevelik individualist, da se mora naučiti, kako biti del ekipe, šef Bine pa mu je svetoval, da se mora občasno spustiti tudi na realna tla. No, Žiga čisto v svojem stilu pravi, da se na očitke požvižga in da stoji za svojimi besedami in dejanji.

Črt in Tea - imamo nov parček na sceni!
Potem ko so fotografa Črta Slavca, s katerim je bila lepotica Iris Mulej dolgo časa v zvezi, ujeli v družbi temnolaske na pred kratkim končanem tednu mode, so medije preplavile novice o tem, da ima novo dekle. Ja, dekle res ima, to nam je potrdil iz prve roke, dejstvo pa je, da so mu po fotografijah sodeč pripisali napačno spremljevalko.

Ko jeans postane druga koža ...
Džins je naš stalni spremljevalec že več kot 500 let in v vsem tem času je že zdavanaj presegel osnovno funkcijo 'must-have' modnega kosa. Pri domala vseh blagovnih znamkah je postal stalnica, saj je funkcionalen, preprosto ga lahko kombiniramo s številnimi oblačili za različne priložnosti, prav tako pa velja za kos oblačila, ki je večen. Džins je danes kult, ki ga častijo tako ženske, kot tudi moški, ne glede na starost, položaj ali kakršno koli drugo karakteristiko. Prav zato so mu v eni izmed luksuznih trgovin ljubljanskega nakupovalnega središča namenili prav posebnen večdnevni modni dogodek, ki poleg svetovanja zajema tudi številne popuste ter ugodnosti.

Praviš, da si rada drugačna? Imamo rešitev zate!
Mlada ameriška atletinja Lakya Brookins je ženska, ki piše zgodovino. Pri vsega 24 letih se lahko pohvali s številnimi svetovnimi tekaškimi lovorikami, prav tako je leta 2011 postala lastnica svetovnega dvoranskega rekorda v teku na 60 metrov. Skrivnost njenega uspeha naj bi bile poleg napornih treningov, neverjetne moči, volje in motivacije tudi živopisane vezalke, za katere verjame, da ji prinašajo srečo tudi na najprestižnejših tekmovanjih ter skrbijo za pravi oprijem športnih copat ter stopala. Čeprav jih na tekaških čevljah ne nosi, jih zaveže takoj, ko stopi iz atletskega stadiona. "Občutek je fenomenalen. Zdi se mi, kot da sem bosa, tako lahkotni kar naenkrat postanejo čevlji, ki jih nosim, ko so na njih vezalke U-lace," se je že pred časom pohvalila ameriškim medijem.

Oblekice so vedno 'in'!
Tudi, če so pred nami jesenski dnevi z nekoliko nižjimi temperaturami, še ne pomeni, da moramo vse oblekice postaviti v omaro do prihodnjega leta. Sploh pikaste - te so vedno 'in'!

Preverite, kako se je tekmovalka iz Gostilne spremenila!
Lanskoletna udeleženka kuharskega resničnostnega šova Gostilna išče šefa se je lotila velike osebne preobrazbe. Po tem, ko je spremenila pričesko, se je odločila še za preobrazbo telesa. Poleg tega, da je začela bolj zdravo jesti, se je lotila tudi fitnes vadbe – in to s kar dvema osebnima trenerjema!

Znana Slovenka sredi umazanega in javnega obračuna
Po tem, ko nas je pred časom pretresla novica, da si je nekdanja udeleženka resničnostnega šova Big Brother slavnih Nena Nevenka Mušič poskušala vzeti življenje, ko je izvedela, da jo je njen partner dlje časa varal, se je v razpravo na družabnem omrežju Facebook o varanju in 'mešanju štren' med partnerjema vključila tudi Nataša Dobelšek. „V življenju sem ugotovila, da imajo največ slabega povedati ljudje, ki imajo največ masla na glavi,“ pravi Nataša, ki je priznala, da je tudi njo v preteklosti že pošteno razjezila določena oseba ženskega spola.

Hči domačega pevca je zrasla v pravo lepotico!
Ja, nekaj je gotovo, so si bili enotni obiskovalci letošnjega tedna mode, ki se je pred dnevi odvijal v Ljubljani, mala Kora je odrasla. Hčerka pevca Andreja Šifrerja se je sprehodila po modni pisti na reviji Maje Štamol, kjer se ji je pripetil majhen spodrsljaj, ki pa ga je kot prava profesionalka povsem obvladala in nadaljevala s svojim delom.

Ne pride mu …
Spoštovani! Spolne odnose sem imela s fantom, ki je bil še nedolžen! Imela sva problem, ker on ni doživel orgazma ... Vstal mu je normalno in sem čutila, da mu bo prišlo po oni žili na sredini penisa. Ampak mu žal ni, čeprav sva spolni odnos imela več kot eno uro. Menim, da je z njim nekaj narobe. Povedal mi je, da pri samozadovoljevanju hitro doživi orgazem in da v primeru, če se samozadovoljuje vsak dan, vedno hitro doživi orgazem (po vsega dveh minutah), ko pa se recimo 1 mesec ne zadovoljuje, rabi zelo veliko časa, da doživi orgazem. Lep pozdrav in hvala za odgovor! Paula

Nepričakovano: izločitev iz šova jo je povsem šokirala!
"Nisem navajena biti v središču pozornosti, niti nisem oseba, ki bi pozornost ves čas iskala. Nenadoma sem se znašla pred vsemi temi kamerami, nepoznanimi ljudmi, v nekem novem okolju in sem enostavno potrebovala čas, da se vklopim, kar me je tokrat stalo izločitve," nam je ob izpadu zaupala Maša Zgonec, tekmovalka v šovu TOP4 s Tjašo Kokalj.

Zbrisala ga je!
Da v zakonu zvezdnice Khloe Kardashian močno škriplje, čivkajo že vrabci na strehi. Zdaj pa je zvezdnica govorice, da se bo z Lamarjem Odomom kmalu razšla, še dodatno podkrepila z dejanjem, ko je na svojem družabnem profilu na Instagramu odstranila možev priimek. Mnogi so prepričani, da je le še vprašanje časa, kdaj mu bo dokončno pokazala vrata in z roke snela tudi poročni prstan.

So res krivi sodelavci?
Ameriški raziskovalci so odkrili, da naj bi bili za prekomerno telesno težo večine zaposlenih v ZDA krivi njihovi sodelavci, saj naj bi s stalnim prinašanjem piškotov in sladic v službo, stalnimi vabili na kosilo ter popoldanski 'čvek' ob kavi in prigrizkih uničevali brezhibno postavo kolegic in kolegov. Učinek je še hujši, če so tudi sami nagnjeni k debelosti ali če je hrana njihova največja razvada.

Si tudi ti uspavana 'seks Trnuljčica'?
Pozdravljen, Brane! Kaj narediti, ko veš, da strasti ni več in prav tako ne čutiš potrebe, da bi jo oživil? Tudi če veš, da seks partnerju pomeni ogromno? Po 13 letih partnerstva - sprva divjega, nato prijetno umirjenega, kmalu rutinskega in zdaj le še dolgočasnega spolnega življenja - sem sama s tako ureditvijo popolnoma zadovoljna. Partner pa ni. Priznam, da se ne trudim dosti, vendar nimam motivacije in želje, da bi na tem področju (še) kaj dosti naredila. Vse ostalo med nama 'štima' - sva čustveno stabilna, zvesta, družabna, se ne kregava, si stojiva ob strani in se pogovarjava. Le pri seksu škripa in zato gre moj dragi večkrat jezen spat. Zanj ni nikoli dovolj, zame bi bilo enkrat na mesec zadosti. Moj partner priznava, da je obseden s seksom. Jaz priznam, da sem očitno frigidna. Celo 'žensko viagro' mi je kupil. Najprej sva se skregala, nato sem jo poizkusila. Ne pomaga. Tudi španska muha ne. Še najbolj pomagajo 'hantai' risanke. Vzburijo me. Kaj pravite o tem Brane? Ta fetiš je 'top secret', med nama, saj se ga sramujem. Je pa edino, kar deluje. Preizkusila sva marsikaj - knjige o seksu, različni položaji, sprememba okolja (no, to kar deluje, dopust je zakon), pripomočki, branje zgodbic, pripovedovanje fantazij, igranje vlog ... ni da ni. Všeč mi je, kadar me 'razvaja', a tudi to mu ne pustim zelo pogosto. Takrat mi sicer pride, med seksom brez draženja in risank pa nikoli. Kakorkoli - sama sem (pri svojih 31 letih) zadovoljna z enkrat na mesec, potrudim se tudi do trikrat na mesec. To pa je za mojega partnerja (star je 34 let) skoraj tako kot nič. Spreva se že, če mu pridem pred oči gola in nisem za akcijo, ali če ga po francosko poljubim in potem nisem za akcijo. Pač nisem. Po napornem dnevu si tako zelo želim miru, filma ali knjige in tople odeje. Seks? "Ne hvala, ljubi ..." Sem zato hudobna? Hvala za čas in morebiten odgovor. Naj povem še, da ste odličen, humoren, hudo seksi pripovedovalec in uživam v branju vsega, kar napišete. Lep pozdrav! Frigidna

Na odru in za odrom: slovenski 'Fashion week' v znamenju presežkov!
Saj poznate rek 'obleka naredi človeka'. In če si še tako zatiskamo oči, se moramo zavedati, da živimo v svetu, v katerem velikokrat marsikoga in marsikaj ocenjujemo po videzu. A moda je širok pojem. Kot je dejala Coco Chanel, je moda na nebu, na ulicah, povezana je z idejami, s tem, kako živimo in kako se dogaja. Vseeno pa se občasno vse, kar je modnega, združi na eni sami lokaciji. In ta lokacija bo nekaj dni Ljubljana, kjer se začenja jesenski teden mode.

Mojca iz Gostilne: včasih je posteljo grela odvetniku Senici!
Mojca Javh je druga izpadla tekmovalka iz resničnostnega šova Gostilna išče šefa. 49-letnici je žal, da je bila v šovu preveč odkrita, kar jo je po njenem mnenju na koncu drago stalo. In če se je v času njenega bivanja v Gostilni v medijih veliko govorilo predvsem o njeni nekdanji romanci z odvetnikom Mirom Senico, na katero je sicer zelo ponosna, se zadnje dni vse vrti okoli njene izjave 's tisto debelo ritjo', ki je bila namenjena njeni sotekmovalki Martini. Zaradi nje so jo mnogi označili kot žaljivo in prepirljivo. „Žal mi je, da sem to rekla,“ pravi Mojca, ki si je v šovu želela ostati vsaj še en teden.

Simona po katastrofi pred kamerami že načrtuje modno kolekcijo!
Simona Konye je v zadnji oddaji TOP4 s Tjašo Kokalj brcnila v temo. Tjaša je izbiro njene poslovne obleke povsem skritizirala. Ni ji prizanesla z besedami, jasno pa ji je svoje mnenje pokazala tudi z dejanji, ko je obleko pred njenimi očmi dobesedno razrezala na koščke. Simona pravi, da je bila to dobra šola in da se je v omenjenem šovu veliko naučila, predvsem pa sedaj še bolj odločeno in samozavestno stopa naprej po svoji poti.

Žirantka iz Talentov iskreno: 'Vsega sem kriva jaz!'
Tisti, ki varajo, običajno vedno iščejo takšne ali drugačne odgovore za svoje početje. Žirantka šova Britanija ima talent pa se je odločila, da javnosti po 13 letih razkrije pravi razlog, zakaj je v času zakona z Les Dennisom skočila med rjuhe z drugim. Pogumno, ni kaj!

Je še vedno z bivšo?
Živjo, Brane. S fantom sva skupaj leto in pol in pred pol leta sva skupaj zaživela. Prej sva se videvala samo čez vikend in najin odnos je bil super, tudi spolno življenje je bilo super. Odkar sem se preselila, je vse samo slabše. Lahko da jaz tako mislim, ker sem ves čas doma (sem žal brez službe) in imam veliko časa, da premišljujem o malenkostih, ki jih slišim in vidim. Seksava mogoče dva- do trikrat na mesec, prej sva vsak vikend, tudi po dvakrat na dan. Ampak najbolj, kar me moti, je to, da vzdihne globoko, ko vidi, da spet hočem, potem dobim občutek, da to dela samo za to, da se me čim prej reši, po minuti ali dveh mu pride in potem se obrne. Reče mi: "Greš ti name?" On je pač svoje delo opravil. Jaz sem potem lahko na njem, dokler mi ne pride, ker potem je itak vsega lepega konec. Prej sva se vsaj še pogovarjala in pocrkljala, sedaj, ko se konča najino "potenje", pa samo vstane in gre na stranišče ali na cigareto in mi reče, da gre spat. Sem ga pa dobila na tem, da ko me ni doma kakšen dan ali dva, da gleda porniče. Pravi, da jih gleda samo, ko me ni doma ali pa ko imam menstruacijo, ker ga ravno takrat prime, da bi. Pravi, da čaka na mene, da jaz začnem predigro. Ampak problem je v tem, da vedno, ko začnem, ima nek izgovor. Sumim na to, da mu nisem več všeč, da se je mogoče ugriznil v jezik in se prehitro odločil, da bi z mano rad živel. Pravi, da me ljubi, da me nikoli ne bo zapustil, prevaral, da želi imeti otroke v prihodnosti z mano, da mu ni nobena všeč. Ugotovila pa sem tudi, da se mu je "kolegica" po pol leta javila na telefon (pred menoj je bil močno zaljubljen v njo), oči so se mu zasvetile in je skoraj tekel, ko sta šla na pijačo. Vzela sem mu telefon, da vidim, če si kaj dopisujeta - sem videla, da se spet menita za pijačo, a mi tega ni povedal. Zanima me, ali je nehal seksati z menoj zaradi tega, ker mu mogoče pa le nisem tako všeč, ali mu grem na živce, ko sem ves čas doma, kar se pa te 'kokice' tiče, pa mislim, da mu se bo ponovno začela prilizovati in bo popustil. In zakaj sem jo omenila: je res možno (kot on pravi, da je), da nekoč ženska, ki mu je bila zelo všeč, ostane zelo dobra kolegica, pa ne glede na to, da ve, da je nesramnica, da izkorišča? Pravi, da pogreša njeno prijateljstvo, kot sta ga nekoč imela ... In to je, da je bila vsak dan pri njem, še preden je bil z menoj, in to zaradi tega, ker se s svojim fantom ne razume... Upam da razumeš kaj hočem povedati oziroma kaj me zanima, ker ne želim, da bi se pobrala in šla tam, od koder sem prišla, ker zaradi njega sem tudi službo pustila (in jo danes nimam več) in ga imam rada. Res pa, da mi je naklonil veliko pozornosti po včerajšnjem prepiru, ko sem mu povedala, da me je prizadel.Hvala in lep pozdrav. Lenika87

Enostavni nasveti za vitko linijo
Poletje je že zdavnaj mimo, vi pa se še vedno borite z odvečnimi kilogrami? Tokrat izbor živil, ki jih boste zaužili med hujšanjem, prepuščamo vam. Ponujamo pa vam nekaj trikov, ki vam bodo olajšali pot do cilja.Vse, kar morate storiti, je, da sledite tem enostavnim praktičnim priporočilom, ki vam bodo pomagala brez posebne stroge diete vzdrževati želeno telesno težo in vitek pas.

Kako jih urediti po zadnji modi?
Nalepke za nohte so v zadnjih mesecih pri ženskah vseh starosti postale pravi lepotni hit. Z njihovo pomočjo si lahko namreč hitro in enostavno pričaramo čudovite nohte. Čeprav naj načeloma ne bi imele težav z lepljenjem oziroma pritrjevanjem teh nalepk na nohte, lahko nepravilen nanos privede do precej slabih rezultatov. Da se to ne bi zgodilo, smo za vas pripravili nekaj pravil pravilnega nanosa estetskih nalepkic.

Tina Maze, pozor, prihaja svetlolasa Anna!
Tina Maze je med smučarkami pokalu dobila novo svetlolaso konkurenco. Anna Fenninger si je močno posvetlila lase, oblekla rjave usnjene hlače, belo bluzo in zelen telovnik in pokazala, da je čisto pravi avstrijsko dekle!

Da bi bile videti vitkejše, si dajo populiti zobe
Nemalo deklet sanja o manekenski karieri. Veliko si jih želi biti podobnih temu ali onemu supermodelu in si v tem poklicu ustvariti prepoznavno ime. A čeprav je na prvi pogled vse skupaj videti sila enostavno, je delo modela vse prej kot lahek zalogaj. Kako težko je v resnici dekletom s tovrstnimi sanjami, je na podlagi lastnih izkušenj pred kratkim razkrila 27-letna ruska manekenka Katia Elizarova, ki je v svetu visoke mode prisotna že od svojega 14. leta. Danes živi in dela v Veliki Britaniji, z modnih pist pa se je preselila tudi na televizijske zaslone. V enem izmed nedavnih intervjujev za revijo Times je novinarjev zaupala veliko šokantnih podrobnosti iz zakulisja modnega sveta, med drugim tudi to, kaj vse so manekenke pripravljene storiti, da bi bile videti čim bolj koščene.

Slovenski sestri jim ne data spati!
Tina Gaber, manekenka in lobistka je pred časom zamenjala telefonsko številko in s tem povzročila kar precej preglavic svojim prijateljem in znancem, ki so želeli stopiti v stik z njo. Tistim, ki jih ima v osebnem imeniku je seveda novo številko posredovala, vsi ostali pa so čez čas namesto nje na telefon dobili Primorca Martina. Njegov telefon je zvonil tudi pozno ponoči ...

Popovičeva žena spregovorila o peklu, ki ga je doživljala!
Ko razočaranje v ljubezni nekoga potisne tako na rob, da se je pripravljen odreči nečemu najlepšemu na svetu – življenju, so prijatelji tisti, ki mu lahko stojijo ob strani, če le ni prepozno. Neni Nevenki Muršič je bila dana še ena možnost. Aleksandra Popovič, Nenina prijateljica in soproga pevca Daniela Popoviča, ki se je pred časom znašla sredi vrtinca prevar in laži, nato pa prebolela raka, nam je zaupala, kako se je sama spopadala s temi negativnimi čustvi, ki jih je ljubezen prinesla v njeno življenje.

Dan po ločitvi: mama Kardashian že v objemu Slovenca?!
Dan po tem, ko je Kris Jenner po več mesecih ugibanj končno potrdila, da je njenega 22-letnega zakona z nekdanjim olimpijcem Brucom Jennerjem konec, so se pojavile govorice, da 57-letna zvezdnica že nadaljuje svoje življenje. Ameriški tabloid InTouch poroča, da naj bi njeno srce že ogrel drug moški, in sicer Ben Flajnik, kalifornijski vinar slovenskih korenin. Tako se mnogi že sprašujejo, ali bo Slovenec postal novi član klana Kardashian!

Nov parček na slovenski sceni: končno ujeta skupaj!
Igralec Rado Mulej se je na eni izmed nedavnih prireditev pojavil v družbi mične temnolaske. Kdo je dekle, ki je očaralo vedno nasmejanega in dobrovoljnega igralca, se je nemudoma začelo šušljati. Suzana se je slovenski javnosti v preteklosti že predstavila, ko je tekmovala za miss bikini, zdaj pa je očitno ogrela srce priljubljenega slovenskega igralca.