Zadovoljna.si

Ključna beseda / brez

Svet na Kanalu A 08. 01. 2013 15.55

Astrologinja pravi, da v Slovenijo prihajajo korenite spremembe

Preteklo leto se je za Slovenijo precej burno končalo, saj so se ulični protesti kar vrstili, ljudje so izkazovali svoje nezadovoljstvo. Zato se seveda mnogi sprašujejo, ali bo leto 2013 prineslo bolj mirno obdobje. Astrologinja in numerologinja sta razkrili, kakšne so napovedi in kakšni so nasveti, da bo leto 2013 karseda uspešno.

Brane, pomagaj! 07. 01. 2013 10.24

Kako seksajo lezbijke?

Dragi Brane! Stara sem 17 let (skoraj 18) in pred kratkim sem se zavedla, da sem lezbijka. V preteklosti sem eksperimentirala s fanti, mislila sem, da mi bo postalo všeč ... Pa mi je bilo vedno znova dolgočasno, pri seksu s fanti sem vedno samo gledala v zrak in čakala, da se konča ... No, kakor koli, precej zagotovo sem ugotovila, da so mi všeč ženske in samo one. Moja težava je, da sem videti zelo ženstveno, ne ravno kot tipična lezbijka, zato punce ne pristopajo k meni, jaz pa tudi ne vem, kje jih spoznat. Tako nimam še nobenih izkušenj s punco. Druga težava je, da me je malo strah, kako bo vse skupaj potekalo, ko pride do seksa. Saj sem kdaj videla kak lezbo pornič, ampak dobro vem, da so porniči daleč od resnice (lezbo pa še toliko bolj), in v družbi, ki uči, da je seks dajanje tiča v muco, nisem tako izobražena na področju, kaj lahko dve punci skupaj počneta (sploh brez kakšne igrače, ki me niti ne mika). Tako te sprašujem dve stvari. Kje lahko spoznam punco oz. kako lahko vsaj nakažem dekletom, da sem lezbijka? Sama si ne upam kar flirtati s puncami, saj (prav tako kot one ne zame) nikoli ne vem, ali so lezbijke/bi, malo mi je tudi nerodno. Drugo vprašanje pa se nanaša na seks, torej, ko pride do tega, kako naj poteka. Kako naj zadovoljim punco, kaj vse sploh lahko počneva? Hvala ti za odgovore! LoveGirls

Nike desetka 18. 09. 2012 14.45

Začelo se je! Gremo skupaj na desetko!

Poletje in dopustniški čas se zaključujeta, prihaja čas za nove podvige. Mnogi so se že odločili, da bodo bolj športno aktivni, vse več je takih, ki so se odločili za tek. Obiskovalke spletnega portala Zadovoljna.si bodo lahko skupaj s podjetjem Nike trenirale za tek na deset kilometrov na 17. Ljubljanskem maratonu.

Brane, pomagaj! 03. 01. 2013 14.48

In potem moja erekcija popusti ...

Pozdravljen, Brane! Glede na tvoj sproščen slog pisanja, te bom kar tikal. Že 7 mesecev imam punco in sva zaljubljena. Ko pa pride do seksa ... Znam jo zadovoljiti. Verjetno zvenim malce preveč samozavestno, ampak ko se ji posvetim, ni govora, da se ne bi končalo brez najmanj nekaj orgazmov. In ne hvalim se ali pa kaj podobnega, stvar je ravno v tem ... jaz pridem le enkrat. Kot cilj si postavim najina orgazma, njenega pred svojega. In ni sebična ali kaj podobnega, da bi, potem ko jo pripeljem do ekstaze, kar odšla. Punci se "zrola" in postane prava potrebnica, če se lahko tako izrazim. Ampak do takrat pa jaz tako padem not, da moja erekcija popusti. Kasneje se pojavi, ampak ne vedno. In tudi med seksom, včasih, preprosto popusti, kar me zelo moti. Posledično nekje v glavi vedno mislim na to, poleg tega pa včasih ne ejakuliram. V glavi sem potešen, ampak ona meni, da je samo en dokaz moškega orgazma, ki ga ni vedno. Brane, izredno bi bil hvaležen, če bi mi lahko pomagal. Zaljubljenec

Novice 04. 01. 2013 15.20

Soosan Feroz – raperka z ruto

Z dolgimi valovitimi lasmi, masivnim nakitom, modnimi kavbojkami in naglavno ruto se Soosan Feroz na prvi pogled ne razlikuje od številnih modernih mladih žensk v afganistanski prestolnici Kabul. Čez dan je popolnoma običajna Afganistanka, ki vzorno skrbi za dom in gospodinji, ob večerih pa uporniška 23-letnica piše zgodovino kot prva raperka v konservativnem in nemirnem Afganistanu. Nastopa pred skorajda izključno moškim občinstvom, v oblačilih, ki jih nosijo ženske na zahodu, večinoma brez naglavne rute. To v tej večinoma muslimanski državi ni le nenavadno, temveč tudi revolucionarno in predvsem nevarno.

Trači 04. 01. 2013 13.29

Sploh se ni mogla upreti ...

Hollywoodska zvezdnica, ki je nedavno dopolnila 20 let, si je na praznovanju svoje okrogle obletnice menda dala duška. Prijatelji so posebej za njo naročili nekaj striptizet, ki so se slačile le za njo, igralka in pevka pa se ni mogla upreti, da ne bi nanje položila svojih rok. Oglejte fotografije te razvratne zabave!

Novice 04. 01. 2013 13.26

Pazite se tetovatorjev mazačev

Tetovaže danes veljajo za priljubljen okras telesa in takega mnenja je bila tudi Siobhan Fields, ki je svojo roko želela okrasiti s podobo svoje vzornice Marliyn Monroe. Žal pa ni imela srečne roke pri izbiri mojstra tetoviranja, saj je bil vse kaj drugega kot to. In temu primeren je bil rezultat. 16-letnici je naredil tetovažo, ki niti najmanj ne spominja na plavolaso divo petdesetih let.

Brane, pomagaj! 03. 01. 2013 10.45

Zmedena in neljubljena?!

Živjo, Brane, vsak dan prebiram tvojo rubriko in mi je zelo všeč. Kje naj začnem? Imam fanta, s katerim sva skupaj že skoraj 5 let. Naj omenim, da sva stara 19 let. Začelo se je pred pol leta s problemom, ki ga še danes ne razumem. Ko sem naredila izpit za avto, sem se veliko vozila sicer tudi v šolo, ampak ker sem se šolala v Ljubljani, je bilo to tudi zelo naporno. Včasih sem se peljala skoraj vsak dan. V Ljubljani sem bila v dijaškem domu in vsa leta mi je bil pekel tam biti, zato sem se kar naprej prevažala, kar seveda njemu ni ustrezalo. Večkrat me je vprašal, če bom ostala v Ljubljani za par dni, da se ne bom toliko vozila, pa sem rekla, bom, in seveda spet sem prišla domov. Bil je jezen, češ da mu lažem, ker sem spet doma. Veliko je bilo kreganja zaradi tega, ker sem mu rekla, da bom ostala kak teden v Ljubljani, pa nisem. Potem pa je bilo še nekaj drugega, več mesecev sem imela simpatijo, pisala sva si sms-e ves čas, sicer ne neke ljubkovalne, bolj ali manj prijateljske. Včasih je našel kakšen sms in seveda bil jezen. Po vsem tem je izgubil zaupanje vame, zaradi laganja, da bom ostala v Ljubljani, in seveda zaradi moje simpatije. Čez čas pa je prišlo tudi vprašanje: rekla sem mu, da ga ljubim, a ni bilo odziva. Vprašala sem ga, ali me ljubi, in je rekel ne. Vprašala sem ga, zakaj pa je potem z mano, in odvrnil mi je, da zato ker mu ni vseeno za mene in da me ima rad in hoče biti z mano. Čes čas sem spet vprašala, ali me ljubi. In odvrnil je, da ne ve in da je zmeden, ker ne ve, kaj hoče, kaj si želi in kaj čuti, ne glede na to, da je seksal z mano in vse normalno. Nekega večera je delal vaje na blazini (trebušnjake) in sem si mislila, ga bom malo zapeljala in sem šla na njega in ga začela po celem telesu poljubljati, grizljati in božati, vse niže sem šla in ga oralno zadovoljevala. Ves čas je bil trd in nič ni rekel, ampak tudi imel je roke pri sebi. Čez čas sem odnehala in ga pogledala, bila sem tiho in z jokom v očeh šla v posteljo. Tudi ko je prišel za mano, je bil brez besed. Naslednji dan sem ga vprašala, kaj je bilo to, in odgovoril je, da se ni mogel sprostiti in razmišljati o tem, kaj se trenutno dogaja, ampak mu nekaj ni dopustilo. Ne more, ker je bilo preveč vsega med nama, česar ne more pozabiti. A ko normalno seksava in mu pride, pa je ok! Še vedno sva skupaj, večkrat sem ga hotela že pustiti in oditi, ker tako ne morem več, pa me kar naprej prepričuje, da mu ni vseeno in hoče biti z mano in še podobne stvari. Brane, pomagaj mi, čisto sem zmedena, zdi se mi, da nimam trenutno svojega življenja pod kontrolo, niti spati ne morem normalno. Pomagaj. Neljubljena P.S.

Trači 03. 01. 2013 11.04

Nina si je dala duška ...

Odkar jo je njen dolgoletni fant pred tremi leti zapustil zaradi druge, hrvaška manekenka nikakor ne najde moškega, s katerim bi se ustalila. Pred dnevi so jo v Milanu ujeli med poljubljanjem z novim skrivnostnim spremljevalcem.

Moda 14. 12. 2012 16.12

Ličenje: bela senca na očeh ...

Belo barvo največkrat povezujemo s svežino, mladostjo in nedolžnostjo, medtem ko nas najbolj pogosto očara s svojo prilagodljivostjo. Večna belina je prepričala tudi umetnika ličenja Petra Philipsa, ki je za Fendijevo modno revijo ustvaril lahkoten, a opazen trend, pri katerem poglavitno vlogo igra črno-bela kombinacija. Nič posebnega, bi lahko rekli, če tokrat dominantne vloge ne bi prevzela bela barva.

Novice 14. 12. 2012 16.14

Partnerski paradoks: kar nas je privlačilo, nas zdaj odvrača ...

Zagotovo ste se že kdaj spraševali, kako je mogoče, da vas oseba, ki jo najbolj ljubite, tudi najbolj jezi in nervira. Na to temo je opravljenih že mnogo raziskav, zdaj pa so sociologi s kalifornijske univerze objavili rezultate, ki naj bi razjasnili tako imenovani partnerski paradoks. Največkrat nam pri partnerju najbolj gredo na živce lastnosti, ki so nas na začetku najbolj privlačile. Vsaka tovrstna lastnost ima namreč tudi negativno plat.

Trači 02. 01. 2013 13.23

Izgubil desni testis, nato pa ženo zapustil zaradi pornozvezde

Britanski športnik se je mnogim smilil, potem ko je po hudi poškodbi med tekmo ostal brez desnega testisa. A kot kaže, si je kaj hitro opomogel, saj je le nekaj mesecev po operaciji ženo prevaral s porno zvezdnico in celo zapustil družino.

Novice 02. 01. 2013 09.05

Neverjetna zgodba: Tri dni je ležala v mrtvašnici, nato pa oživela

Zgodba Rusinje je zagotovo pertresljiva, če že ne srhljiva ali pa šokantna. Tri dni je bila v mrtvašnici, saj je bil vmes vikend, nato pa dobesedno vstala od mrtvih. Pravzaprav je imela srečo v nesreči, da je umrla v petek popoldan in ni bilo več časa za obdukcijo.

Trači 31. 12. 2012 11.32

Princ Harry se tudi na misiji zabava

Princ Harry novega leta ne bo pričakal na domačih tleh, ampak v vojaški bazi v Afganistanu. Mlajši brat britanskega prestolonaslednika je sicer znan po tem, da se rad zabava in očitno mu to uspeva tudi takrat, ko okoli njega vlada izredno stanje. Tokrat se je sprostil ob depilaciji vojakov in preoblačenju v žensko.

Trači 31. 12. 2012 11.15

Po najnovejšem razkritju bo šla ženskam še bolj na živce ...

Se Megan Fox trudi, da je ženske resnično ne bi marale, se sprašujejo svetovni mediji. Zvezdnica je namreč razkrila, da je po nosečnosti shujšala brez telovadbe in odrekanja. Poglejte, kaj je razkrila.

Moda 31. 12. 2012 13.34

Hlačne nogavice – nepogrešljiv kos garderobe

Vsaka izmed nas ima v omari vsaj ene hlačne nogavice. Nekatere si brez njih sploh ne znajo predstavljati zime, za druge je le detajl, ki lepo dopolni celostno podobo. So hlačne nogavice res samo še en modni dodatek več? Je res vseeno, kakšne kupimo? Niti ne. Tako pri nakupu kot tudi pri uporabi moramo biti pozorne na nekaj podrobnosti, da nam bodo izbrane žabice, ki so še posebej priljubljene v hladnih zimskih dneh, dolgo služile.

Novice 28. 12. 2012 14.06

Ženske, ki so zaznamovale leto 2012

Če je verjeti tistim, ki pravijo, da se v težkih situacijah ženske znajdemo bolje od moških, potem je bilo leto 2012 prav gotovo naše leto. Svetovna gospodarska kriza je namreč izzvala pesimizem, temačno vzdušje in depresijo ter nas spodbudila k spremembam na vseh ravneh življenja. In res ni malo žensk, po katerih si bomo zapomnili leto, ki se poslavlja. Za vas smo zbrali nekaj tistih, ki so letu 2012 dale pomemben pečat.

Novice 28. 12. 2012 15.00

VIDEO: Po aretaciji v avtu spolno nadlegovala policista

Ruska modna oblikovalka Nadežda Silenska je veseli december vzela preveč dobesedno in pogledala pregloboko v kozarec. Ko sta jo močno vinjeno policista posadila v avto, je zajahala enega od njiju in ga začela spolno nadlegovati. Poglejte video!

Novice 27. 12. 2012 10.05

Branka in Stevo: Družina je vedno na prvem mestu

Stevo Pavlović je priznan slovenski frizerski mojster, dolgoletni član najprestižnejšega svetovnega kluba frizerjev Alternative Hair Club, ki finančno pomaga otrokom z levkemijo. Njegova žena Branka je lastnica lepotnega salona, umetnica ličenja ter oblikovalka obrvi in nohtov. Skupaj tvorita idealen dvojec, ki se dopolnjuje tako poklicno kot tudi zasebno. Njuna prva skrb je družina, življenjsko poslanstvo pa biti dobra starša svojima otrokoma, sedmošolcu Urošu in prvošolki Ani.

Moda 20. 12. 2012 12.15

Do lepih las s toplim oljem

Verjele ali ne, toplo olje lahko na laseh naredi čudeže. Suhi in lasje brez življenja se po tovrstni terapiji spremenijo v sijoče in mehke, saj jih olje preskrbi z vitamini in drugimi hranljivimi snovmi, ki lase okrepijo in pripomorejo k boljši zaščiti las.

Novice 24. 12. 2012 13.14

Odpustil jo je, ker je lepa

''Odpusti jo,'' je Jamesu Knightu, zobozdravniku po poklicu, ukazala žena v strahu, da bi se njen mož zagledal v svojo lepo asistentko, ki je v njegovi zasebni ordinaciji delala sicer že 10 let. On je brez besed ubogal in Melissi Nelson prekinil delovno razmerje, pa čeprav je svoje delo opravljala dobro in vestno. ''Zelo si privlačna, moram te odpustiti, saj je v nevarnosti moj zakon,'' ji je rekel, a se Melissa s tem ni zadovoljila. Pravico se je odločila poiskati na sodišču, ki pa jo je presenetilo z razsodbo: vrhovno sodišče v Iowi je namreč odločilo, da je James ravnal prav. Zgodilo se je leta 2010 v ZDA, Melissina zgodba pa je v teh dneh pristala v medijih po vsem svetu.

Trači 23. 12. 2012 21.47

Zadnji v njeni zbirki

24-letna pevka, ki je menda spet samska, se je odločila, da bo praznike z družino preživela na Barbadosu. Vseeno prek družbenih omrežij ostaja v stiku z oboževalci. Pred dnevi je tako objavila fotografijo svoje zadnjice, s katere se smeji nova poslikava – slika marihuane. Poglejte, katera zvezdnica si je omislila tako zgovorno tetovažo!

Trači 21. 12. 2012 12.00

Razpadala zaradi kokaina, a ga je vzela tudi med porodom

Nekoč priljubljena igralka, ki je že priznala, da je bila močno odvisna od kokaina, in ji je zato tudi razpadel nos, je v nekem intervjuju javnost šokirala z razkritjem, da je vzela kokain, tudi medtem ko je rojevala sina.

Novice 20. 12. 2012 11.43

Brane Kastelic: Ne bi mogel živeti brez erotike

Najprej je navduševal kot kolumnist, ki je za bralce odstranjeval tančice z erotičnih fantazij, pred letom dni nas je presenetil kot strasten slikar, zdaj pa se vrača v svojem elementu – z novo knjigo Goli v ljubezni, ki je prva v seriji treh. V njej je Brane Kastelic zbral svoje najljubše erotične zgodbe, ki jih ne le piše, ampak, kot pravi sam, v dobršni meri tudi živi. Zaupal nam je, da največ komplimentov za svoje ustvarjanje dobi od žensk, medtem ko znajo biti moški včasih primitivni.

Trači 19. 12. 2012 11.54

Nino ujeli v družbi mladega lepotca

Nino Morić so paparaci ujeli v nekem lokalu, ko se je objemala z neznanim mladim moškim. Vse oči gostov elitne restavracije, resda predvsem tistih ženskega spola, so bile uprte v postavnega mladeniča, Nina pa se ni ločila od njega. Vse dokler ni prišel njen bivši.

Moda 18. 12. 2012 12.07

Je visokim petam odklenkalo?

Če želite štrleti iz povprečja, letošnjo zimo nikar ne obujte visokih pet. Na presenečenje mnogih vse več zvezdnic svetovnega formata v zadnjih mesecih na zabavah, premierah in sprejemih namreč videvamo v nizkih čevljih – pa naj si bodo mokasini, balerinke ali salonarji, ki močno spominjajo na moško elegantno obutev. Tako imenovani 'party flats' bodo, kot kaže, v prazničnem času dobra alternativa ubijalsko visokim petam.

Novice 14. 12. 2012 13.20

Serijski morilec, ki je ubijal iz zabave

Hladnokrvnost serijskega morilca Israela Keyesa je marsikoga šokirala. 34-letni morilec je nedavno naredil samomor, prestajal pa je zaporno kazen zaradi ugrabitve in umora 18-letnega dekleta. A na grbi ima še veliko drugih umorov, predvsem pa se zaradi načina, kako je moril, uvršča med ene najbolj grozljivih morilcev.

Novice 17. 12. 2012 11.07

Hišne pomočnice imajo težko življenje

Danes 38-letna Mehičanka, ki jo bomo poimenovali Anna, je pred šestimi leti iz majhne vasice v bližini mehiško-ameriške meje ilegalno prebežala v sosednje Združene države. Tako kot mnogi pred njo je tudi ona verjela v ameriške sanje. Njen cilj: New York. Takoj, ko se ji je uspelo pretihotapiti v večmilijonsko velemesto, se je lotila iskanja službe. Zaposlila se je kot gospodinjska pomočnica pri bogati družini in se iz sobice, ki je merila le nekaj kvadratnih metrov, preselila k njim v luksuzno stanovanje v samem središču mesta. A njeno življenje je bilo vse prej kot pravljica. Za zelo skromno plačilo je morala ustreči vsaki muhi razvajenih bogatašev. Poročilo, ki ga je pred tedni objavil ameriški statistični urad, razkriva, da Annina zgodba še zdaleč ni osamljen primer.

Svet na Kanalu A 18. 12. 2012 16.07

Slovenske gasilke in gasilci odvrgli krpice

Kaže, da so koledarji z zapeljivimi fotografijami postali priljubljeni med različnimi slovenskimi društvi in organizacijami. Gasilke Prostovoljnega gasilskega društva Bistrica ob Dravi so se že drugo leto zapored razgalile za koledar, letos pa so k sodelovanju povabile še postavne gasilce. Podrobnosti o nastajanju koledarja nam je razkrila Julija Toplak, ki je ena od brhkih gasilk, ki jih lahko občudujete na koledarju.

Novice 18. 12. 2012 12.30

Teja je morala poiskati zdravniško pomoč

Teja Perjet se je zaradi preobremenjenosti že v Gostilni borila z zdravstvenimi težavami. Kot je povedala, so se ji v ušesu pojavile neke vrste vibracije, imela pa je tudi težave z odrevenelimi nogami. Zato je poiskala pomoč pri zdravniku. Pred zdravstveno ustanovo jo je seveda ujel paparac, novica pa je pristala v medijih.

ISSN 2630-1679 © 2021, Zadovoljna.si, Vse pravice pridržane Verzija: 1517